Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Windows De- Icer zamiast tradycyjnego zimowego plynu do spryskiwaczy....?


cacek89

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myslicie nie stanie sie nic z ukladem spryskiwaczy jak na zime wleje takie cudo http://www.smithandallan.com/products-large/2730.jpg zamiast zwyklego plynu?

Pytam bo w garazu mam z 10 takich butelek i predko tego nie wykorzystam a szkoda by bylo zeby sie zmarnowaly, a jak wiadomo przy dobrych mrozach i dobry plyn zimowy potrafi zamarznac.

Co o tym powiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak no bez przesady w zwyklym zimowym plynie tez jest uujj nawalone alkoholu zeby nie zamarzł

jedynie to boje sie ze wlaniem tego deicera moge zaszkodzic pompce lub przewodom od spryskow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skład tego odmrażacza wchodzi etanol >75%. Możesz mieć problemy przy kontroli trzeźwości ;-).

:facepalm:

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ----------

co do takiego płynu, kiedys nawet zalozylem temat w panice bo myslalem ze fura mi sie zajarala

popsiukalem cala szybe takim czyms z rana , odpalilem fure dałem nawiew na maks na szybe i czekam az odparuje, wlaczylem wycieraczki zeby sciagnac to co zostalo na szybie po psiukaniu i kiedy ten płyn dostal sie na goraca nagrzewnice to cale auto w srodku w siwym dymie, spod maski dym, ja panika i prawie kupa w majtach :kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skład tego odmrażacza wchodzi etanol >75%. Możesz mieć problemy przy kontroli trzeźwości ;-).

:facepalm:

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ----------

co do takiego płynu, kiedys nawet zalozylem temat w panice bo myslalem ze fura mi sie zajarala

popsiukalem cala szybe takim czyms z rana , odpalilem fure dałem nawiew na maks na szybe i czekam az odparuje, wlaczylem wycieraczki zeby sciagnac to co zostalo na szybie po psiukaniu i kiedy ten płyn dostal sie na goraca nagrzewnice to cale auto w srodku w siwym dymie, spod maski dym, ja panika i prawie kupa w majtach :kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

zabiles mnie tym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakbys widzial kleby dymu wydobywajace sie z kratek nawiewów i spod maski to tez bys sie zmartwil

teraz sie z tego smieje ale wtedy jak dymilo spod maski to nie wiedzialem co zrobic bo wiedzialem ze jak otworze maske zeby gasic to dam tlenu wrazie co do ognia i hujnia, za sekunde " ale i tak nie mam gasnicy :kox::facepalm:" po kolejnych dwóch sekundach skapnalem sie ze plastik i guma dymia na czarno i sie uspokoilem i poczekalem az przestanie :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz tego za duzo to możesz mi wysłać że 3 butelki w cenie wysyłki bo latałem dzisiaj pi markiwtach i szukałem ale juz wszystko ludzie wykupili, od tamtej pory jak psiukam z rana to zdejmuje to ręcznie gumaa nie wycieraczkami

Żeby nie zamarzal to może i zda egzamin bo jako środek myjący to chyba nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kumpel wzial odemnie 4 butelki tego dziadostwa zalal do swojego golfa i bedzie testowal :grin:

---------- Post dopisany 12-11-2012 at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany 29-10-2012 at 20:24 ----------

dobra w razie czego to stanowczo odradzam

w aucie kupa smrodu alkoholowego i nic wiecej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby tylko dolać tego trochę do tradycyjnego płynu? :whistling:
-----to tylko trochę będzie śmierdziało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to w takim sensie że może by trochę jakby mniej przymarzał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze wyjscie jak dla mnie zeby mniej plyn przymarzal to, kupno dobrego koncentratu.

rozrobilem takiego mieszanka 2:1 i ma zamarzac dopiero przy -30*

pachnie nie najgorzej a jak bedzie zima zadecyduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...