Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba bym pogryzł donosiciela za coś takiego...:wallbash:

Opublikowano

O ja pierd**** :facepalm:

Opublikowano

Ubezpieczona była?

Opublikowano

co za ch*j :kwasny:Nie wiem jakimi prawami kurierka rządzi się u was...spisałeś protokół przy odbiorze ?

Opublikowano
  • Autor

protokolu przy odbiorze nie spialem bo paczki wygladaly ok

dwa pudla ostretchowane porzadnie

w srodku felgi zapezpieczone bardzo dobrze, idioci musieli rzucac pudlami do oslona z gabki na rancie i foli jest rozcieta a karton przetary od srodka

Nadawca zareklamowal juz wszystko w dpd, musze czekac 30 dni na decyzje, pozniej ewentualnie 14 na wyplate

porobilem szczegolowe fotki, kartony leza na strychu w razie W jakby ktos chcial cos obejrzec

ogolnie nerwa mam na maxa

Opublikowano

Ale lipa...:kwasny:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co z tymi felgami ?

Opublikowano

robie w tej branży i dla mnie to nic nowego.....

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no to moze jakies szczegoly, z checia poczytam jesli jestes w stanie pomoc

---------- Post dopisany 25-04-2013 at 08:00 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2013 at 23:22 ----------

wklajam kika fotke z nowa klapa i pelna blenda z przodu

mg1729.th.jpgmg1732.th.jpgmg1733m.th.jpg

mg1737.th.jpg62246865.th.jpg96732566.th.jpg

Opublikowano

Ładna furmanka prawie jak moja :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No to zeby nie bylo ze nic sie nie dzieje

wczoraj o godzinie 23 skonczylem ze szwagrem skladac auto( na szybko zeby tylko na zlot pojechac)

pozneij rozkrejalnie felgi i ponowne jej uszczelnianie,dzisiajz rana dzieki pomocy kolegi wulkaniatora nalozylem na to opone zeby moc pokazac auto " w pelnej krasie"

to nie jest jeszcze finalne zestawienie, ma byc szerzej weci mysle ze bedzie tylko lepiej

mg2083j.th.jpgmg2094.th.jpgmg2095.th.jpg

mg2100k.th.jpgmg2103.th.jpgmg2178m.th.jpg

Wpadlo pierwsze miejsce za klase audi

drugie dla szwagra i jego a4b8 :D

Opublikowano

nom ładnie wyszło . to już masz ten zestaw ass wsadzony co wymiary były zbierane z mojego auta????

Moze jakiś filmik wstaw jak autko się opuszcza i jak można go podnieść max .:naughty:

Opublikowano

Kapitalna jest, gratuluję pierwszego miejsca:kox:

Zawias domyślam się nie ori?

Opublikowano

Mega :kox::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Filmik nakrece jak oganre wszystko

Zawieszenie air na amorkach koni sport

Pelna specyfikacje wrzuce pozniej

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Założył ori audi AAS to mu za wysoko stał :grin: Maniak to maniak, ale auto robi przeciąg na żywo chociaż ja bym aira już nie zamontował :wink: graty :decayed:

Opublikowano
Maniak to maniak, ale auto robi przeciąg na żywo chociaż ja bym aira już nie zamontował :wink:

czemu?

Opublikowano

Aa bo więcej z tym problemów niż pożytku :wink: 6 miesięcy jeździłem i super wypas, show jak cholera ale jak nagle jebła poduszka to zonk i to dobrze, że jebła przy 15km/h a nie 150km/h... Zresztą żaden air ride (oprócz jednej firmy w Niemcowni i jednej w UK gdzie trzeba wybecalować ze 5k euro za zestawik) nie ma homologacji na drogę, więc jak coś jebnie i zrobisz komuś krzywdę to niestety lipa :kwasny:

Opublikowano
Aa bo więcej z tym problemów niż pożytku :wink: 6 miesięcy jeździłem i super wypas, show jak cholera ale jak nagle jebła poduszka to zonk i to dobrze, że jebła przy 15km/h a nie 150km/h... Zresztą żaden air ride (oprócz jednej firmy w Niemcowni i jednej w UK gdzie trzeba wybecalować ze 5k euro za zestawik) nie ma homologacji na drogę, więc jak coś jebnie i zrobisz komuś krzywdę to niestety lipa :kwasny:

Taka jest prawda, AIR jest dobry ale w aucie pokazówce na weekend, nie na co dzień :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.