Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[BKE] Moja Czarnulka 1.9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie masz błędu na fisie? Jakie wrzuciłeś ledy?

Jak nie masz pełnego fisa to błędów też nie masz, proste :whistling:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
nie masz błędu na fisie? Jakie wrzuciłeś ledy?

Jak nie masz pełnego fisa to błędów też nie masz, proste :whistling:

Też tak mi się wydaje, że kolega benczo chyba nie ma pełnego fisa, bo normalnie od razu wali błąd na każdej ledowej żarówce bez wbudowanego opornika/rezystora.

I byłem teraz w aucie zobaczyć czy spryski mam grzane i ku mojemu zdziwieniu są podgrzewane :naughty: , więc chyba zamówię sobie te mgłowe :naughty:

---------- Post dopisany 08-12-2012 at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2012 at 13:09 ----------

Podpowie ktoś, kto może być producentem tego wzoru felgi ??

felga.jpg

Trochę zalatują BBS-ami, chociaż mogę się mylić. Chyba, że to coś chińskiego :mysli:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki H4mm3R za podpowiedź. Jeśli za komplet osiemnastek chcą 540 funtów to nie ma jeszcze tragedii, no chyba że to cena za sztukę to... :whistling:

---------- Post dopisany 07-03-2013 at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany 08-12-2012 at 16:44 ----------

Leżą mi dekory z drzwi i deski w piwnicy i planuję je pomalować w kolor oczywiście połysk. Jak myślicie czy ten kolorek z palety audi LZ3N rubinrot perleffekt będzie dobrze wyglądał w czarnym środku? :mysli:

Chodzi mi o coś takiego:

IMG_4113.jpg

Opublikowano

Nie wiem czy nie za ciemne jak się patrzy na inne fotki w tym kolorze, bo ta fotka bardzo naświetlona przez lampę. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Wolę chyba troche ciemniejszy niż żeby wyszedł za jasny. Chyba żeby coś takiego:

44145_115.jpg

Tylko nie wiem co to za kod lakieru. Może ktoś podpowie :wink:

Opublikowano

To chyba bym został przy tamtym. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Hehe. Jeszcze gdzieś 3 tygodnie na zastanowienie się mam. Później albo będzie pasować albo będzie zmiana koloru :decayed:

Opublikowano

Też bym został przy tamtym, tylko bez drobinek :)

Opublikowano
  • Autor

Coś się wybierze z pewnością. Problem w tym że będę potrzebował to mieć w sprayu bo pistoletu nie posiadam, a kupować specjalnie na jeden raz może dwa się nie opłaca.

Opublikowano

W spreyu też się da ładnie położyć, w końcu napełniają to lakierem. Malowałem kiedyś nakładki na progi tym sposobem i wyszło b.ladnie.

Opublikowano
  • Autor

No i masz. Moja powiedziała, że nie chce czerwono podobnych dekorów :decayed: dlatego wymyśliłem cos innego. Narazie tego koloru nie widziała. Jak się wam widzi, nie za złoto? Kolor z palety Mercedesa: Sand Beige 467.

sandbeige_467.jpg

Opublikowano

Pod warunkiem, że przed polakierowaniem bezbarwnym przelecisz papierkiem ściernym (w jednym kierunku) żeby uzyskać efekt szczotkowania :wink:

Opublikowano

Na foto wygląda za***iście :decayed:

Opublikowano

Bardzo fajnie to wygląda!

Opublikowano

Witam kolego !

Na początku, gratuluje furki... ładnie ładnie wygląda. Jest co podpatrzeć.. i właśnie w tej sprawie.

Jak to wyglądało z przyciskami multi na twojej kierownicy, zmieniałeś je? bo z tymi chrom obwódkami wychodziły dopiero w B8. Też chciałbym takie coś założyć, może jacyś inni koledzy wiedza czy można gdzieś te przyciski kupić( jakoś na allegro nie widziałem) a jakoś mi się nie widzi nowej kierownicy kupować :D

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
Witam kolego !

Na początku, gratuluje furki... ładnie ładnie wygląda. Jest co podpatrzeć.. i właśnie w tej sprawie.

Jak to wyglądało z przyciskami multi na twojej kierownicy, zmieniałeś je? bo z tymi chrom obwódkami wychodziły dopiero w B8. Też chciałbym takie coś założyć, może jacyś inni koledzy wiedza czy można gdzieś te przyciski kupić( jakoś na allegro nie widziałem) a jakoś mi się nie widzi nowej kierownicy kupować :D

pozdrawiam

Ja kolego zmieniałem całą kierownicę, ale wiem że da się też zmienić samą multifunkcję. Ostatnio na allegro widziałem takie przyciski, poszukaj może znajdziesz :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.