Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Skrzypiący fotel kierowcy


kry2503

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj byłem w zaprzyjaźnionym zakładzie i okazało się że przyczyną mojego skrzypienia nie są rozjechane ślizgi, ale rozwalony fotel. Remedium - spawanie :( ... ale chyba będę musiał się zdecydować bo jest coraz gorzej. No chyba że nowy fotel ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni post co prawda był dawno ale się dopisze :) także mam lekkie stuki właśnie z okolic fotela kierowcy. Zrobię co zalecacie i napiszę czy pomogło. I na marginesie nie działa mi podgrzewanie fotela kierowcy ale to poszukam w innym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkim którym sie rusza fotel polecam sprawdzić czy napewno jest dobrze przykręcony do podłogi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w zaprzyjaźnionym zakładzie i okazało się że przyczyną mojego skrzypienia nie są rozjechane ślizgi, ale rozwalony fotel. Remedium - spawanie :( ... ale chyba będę musiał się zdecydować bo jest coraz gorzej. No chyba że nowy fotel ...

Mialem ten sam problem.... Spokojnie i bez obaw :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

u mnie również stuka przy ruszaniu/hamowaniu i gwałtownym ruszaniu fotelem-plecami w tył i w przód

stukanie wyczuwalne jest na takich nitach z przodu fotela po lewej i prawej stronie.

na nich chyba jest regulacja góra - dół więc nie można ich zastąpić np srubami i skręcić na maksa żeby nie było luzu.

jutro wstawię zdjęcie o które nity mi chodzi

czy ktoś to przerabiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w b5 mialem tez trzaski piski itp rozebralem gnoja i psikalem polstalym bialym smarem wurtha po niecalym roku come back:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...