Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 LZ5F by MaxsteRR/Foty środka po czołówce...


MaxsteRR

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym to zrobił tak jak w ori jest chyba, czyli podłączył do ostrzegawczych. Też na dniach będę to robił, ale zastanawiam się, czy do podsufitki tego nie pociągnąć :kwasny:

W oryginale nie jest do ostrzegawczych, tylko do modułu komfortu, który w moim przypadku trzeba zmienić, żeby obsługiwał pakiet światła na nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max ledowe podświetlenie na nogi daje rade:kox:

Czy ledy, czy żarówki to już pikuś (wiem, że ledy lepsiejsze :decayed:) Tylko chodzi o to nieszczęsne podłączenie przy słabym module. A nie chce mi się, a nawet nie mam kilku setek na moduł komfortu w wyższym wydaniu :facepalm: Dlatego pójdę na skróty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I am blue... da ba di.. :grin:

Witaj w klubie.

Ps. też mi się marzy zrobic pakiecik oświetlenie...

Można wiedzieć skąd jesteś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fotela lewego boczku przypadkiem nikt nie szył? ;) Bo wyglada jakby fotyel po wystrzale poduchy byl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcast Ty też masz LZ5F ? to jest nas 3 już :decayed: pokaż swojego :decayed:

eee tam wstydzę się :whistling: Jeszcze nie robiłem aktualnej sensownej sesji foto. W tej chwili wielką wadą mojego autka jest brak AWD :kwasny: ale cóż nie można mieć chyba wszystkiego, a przynajmniej nie za małe pieniążki. Ogólnie zakochany jestem w tej furce i kolorze podobnie jak Wy:slina: i póki co ma u mnie dożywocie, no chyba że coś mi odbije...

B6 Avant S-line w LZ5F to :jerk:i tego się Panowie trzymamy, czarnuchy i srebruchy mogą się schować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarnuchy mogą się schować :decayed:
a szczała chcesz??:polew::polew::polew::polew::polew:

ale przyznam że ten wasz kolor jest :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcast Ty też masz LZ5F ? to jest nas 3 już :decayed: pokaż swojego :decayed:

eee tam wstydzę się :whistling: Jeszcze nie robiłem aktualnej sensownej sesji foto. W tej chwili wielką wadą mojego autka jest brak AWD :kwasny: ale cóż nie można mieć chyba wszystkiego, a przynajmniej nie za małe pieniążki. Ogólnie zakochany jestem w tej furce i kolorze podobnie jak Wy:slina: i póki co ma u mnie dożywocie, no chyba że coś mi odbije...

B6 Avant S-line w LZ5F to :jerk:i tego się Panowie trzymamy, czarnuchy i srebruchy mogą się schować :decayed:

Popieram :banan: ale jest tylko jeden ładniejszy kolor od LZ5F :decayed: Max wie o jakim mówie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka pozbadz sie chromu bo do tego kolorku nie pasuje wogole i bedzie mega:slina:

a z tymi czarnuchami to bym tak nie powiedzial ze moga sie chowac bo jednak czarna perła w audi jest piekna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka pozbadz sie chromu bo do tego kolorku nie pasuje wogole i bedzie mega:slina:

a z tymi czarnuchami to bym tak nie powiedzial ze moga sie chowac bo jednak czarna perła w audi jest piekna :decayed:

Masz coś do chormu czarnuchu? :whip2:

:polew:

Pakiet chrom pasuje PRZEDEWSZYSTKIM do tego koloru, a przy ściemie szyb dopiero nabiera balasku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka pozbadz sie chromu bo do tego kolorku nie pasuje wogole i bedzie mega:slina:

a z tymi czarnuchami to bym tak nie powiedzial ze moga sie chowac bo jednak czarna perła w audi jest piekna :decayed:

Masz coś do chormu czarnuchu? :whip2:

:polew:

Pakiet chrom pasuje PRZEDEWSZYSTKIM do tego koloru, a przy ściemie szyb dopiero nabiera balasku :naughty:

jasne ze mam bo go nie lubie hehe moim zdaniem przy takim kolorku nie pasuje i tyle

chrom jest wiesniacki hehehehehe i jak najmniej go powinno byc :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu mogę spokojnie jeździć :decayed:

20121127702.jpg

20121203709.jpg

Cały dzień samotnej pracy, ale wsio zrobiłem łącznie z przesmarowaniem łożysk rolki i napinacza paska PK i poprawkami po poprzednich grzebaczach łącznie z pozbyciem się Castrola na rzecz Motula Specifica 505.01 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...