Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 LZ5F by MaxsteRR/Foty środka po czołówce...


MaxsteRR

Rekomendowane odpowiedzi

MaxsteRR, jozek726 obaj mieliście wypasione b5, przesiedliście się na b6, one naprawde są takie super?:wink::decayed:

PS. a ja ciągle nie mogę się zdecydować czym zastąpić swoją złotą b5-tkę, wiem tylko że musi mieć Q:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda czasem bywam w Świebodzinie może i zobacze :)

Ja częsciej w ZG :decayed:

---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ----------

MaxsteRR, jozek726 obaj mieliście wypasione b5, przesiedliście się na b6, one naprawde są takie super?:wink::decayed:

PS. a ja ciągle nie mogę się zdecydować czym zastąpić swoją złotą b5-tkę, wiem tylko że musi mieć Q:facepalm:

Mam jeszcze B5 i od czasu do czasu do niej z NIECHĘCIĄ wsiadam :decayed:

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

Pierwszy mod już za mną!

Siedzę sobie przed chwilą niczego nieświadomy, a tu jak grom z jasnego nieba spadła na mnie myśl, że zalega mi lampka sufitowa z B5FL z doświetlaniem kabiny na czerwono. :decayed: Odziałem się w kurteczkę i biegiem do garażu. 5 minut później doświetlenie kabiny działało w B6 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxsteRR, jozek726 obaj mieliście wypasione b5, przesiedliście się na b6, one naprawde są takie super?:wink::decayed:

PS. a ja ciągle nie mogę się zdecydować czym zastąpić swoją złotą b5-tkę, wiem tylko że musi mieć Q:facepalm:

no jak to czym b6 albo b7 :decayed: szukaj czegos z Q jak nie to dorezasz sobie Q :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max furka aż brak słów, zobaczymy co z tej zrobisz za kozaka ;) koło jak dla kogo ale mi się widzi i to bardzo, kolor super, jednak nie ma to jak wyraziste kolory a nie jakieś tam padaki oblatane czernie i srebrne. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna toczka :kox:

Patrząc na Twoją "byłą" to Twoja obecną będzie robiła jeszcze większą robotę :naughty::naughty:

Super zakup :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten kolor i zderzaki od S-line to po prostu miazga. Gratulacje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miazga to może kiedyś będzie...

Wgl. to chciałem dokupić jakiś uchwyt pod jakiś konkretny telefon, bo mam instalację, ale przed chwilą odkryłem, że mam bluetooth :decayed: To podstawowe wyposażenie B6? Bo w opisie wyposażenia tego nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest:good: Max tylko wiesz że w B6 jak masz 18` to tak samo jakbyś miał w B5 17` :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest:good: Max tylko wiesz że w B6 jak masz 18` to tak samo jakbyś miał w B5 17` :bag:

Wiem i szukam 19/20 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest:good: Max tylko wiesz że w B6 jak masz 18` to tak samo jakbyś miał w B5 17` :bag:

Wiem i szukam 19/20 :decayed:

:brawo: Będzie murzyńsko:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili jak założyłem Seginy u sprzedawcy na parkingu to mi się podobało. Już nie wspomnę o starszym Panu, który mi to auto sprzedawał. Jak on przeżywał jakie to felgi, aż zaczął mi je polerować i czyścić. :decayed: Ale gdy emocje już opadły, stwierdziłem, że jakieś takie małe są :decayed:

Wgl. chcę wyrezać pakiet oświetlenia nóg, ale nie mam odpowiedniego modułu komfortu. Szkoda mi kasy jak na razie na taki moduł, ale myślałem nad innym podłączeniem i:

1. albo pod lampki ostrzegawcze w drzwiach. Wtedy działały by tak samo jak podpięte pod odpowiedni MK,

2. albo pod lampki do czytania (nie główne). Minusem było by to, że przy otwarciu jednych drzwi świeciły by wszystkie, ale na plus ze względu na to, że czasami coś komuś spadnie na podłogę i ciężko to nocą znaleźć przy sufitowej, a tak włączając daną lampkę do czytania, temu podświetli nogi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to zrobił tak jak w ori jest chyba, czyli podłączył do ostrzegawczych. Też na dniach będę to robił, ale zastanawiam się, czy do podsufitki tego nie pociągnąć :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...