Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km


Smieszny

Rekomendowane odpowiedzi

mysle ze jescze w tym tygodniu na moich alu bedzie sie kulal kolega dsz33:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo cicho, ale czas uzupelnic :)

Doszlo CB Maxona CM10 + Navi TomTom GO 730

Jest pomysl na Navi+ zamiast TomToma. (Moze w przyszlym tygodniu uzbieram wszystkie graty potrzebne)

Jednak najpierw do wymiany kolo dwumasowe + sprzeglo, przerywnik kierunkow(nie mrugaja pala sie ciagle jak je zalaczam), oswietlenie bagaznika + rejestracji + zrobienie jednego przycisku od otwierania klapy bagaznika.

Tydzien temu wymienione wahacze, ustawiona zbieznosc, nabita klima, wyczyszczona ozonem.

Wmiedzyczasie zrobiona regeneracja turbiny.[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 13:05:12_________________________________________________Kolo dwumasowe + sprzeglo, przerywnik kierunkow, oswietlenie bagaznika + rejestracji- zrobione :>

Doszlo Navi+ (dolozone dvd), Xenon4300K

Topor, Pawel dzieki za szybki, dobry montaz xenonu :)

Ps foty jutro a wzasadzie to juz dzis.[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 00:00:18_________________________________________________Foty na szybko, pozniej postaram sie o lepsze. No i po wyczyszczeniu auta zrobie nie jak teraz:)[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 17:19:12_________________________________________________

[url=http://www.fotosik.pl'>2aa0f15d09ac46f7med.jpg

Chyba straz miejska sie bala ze mi auto ukradna i zadbala o porzadne zabezpieczenie :polew:

A swoja droga jestem wtrakcie poszukiwania jakis nowych felg 17", a zarazem te sa do sprzedania :gwizdanie:

Propozycje felg mile widziane :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje felg mile widziane :>

[/font][/color]

ORI :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chce navi założę mu za free, u kolegi też widzę że jest z a6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chce navi założę mu za free, u kolegi też widzę że jest z a6 :)

aju znasz temat?? ja też myślę nad navi no chyba że zakupię już nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam temat navi, przerabiałem już navi plus i rnsa u siebie, teraz jestem na etapie dobrej stacji 2din i ramki do niej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy od czego, ale w 100% nie pasuje, i trzeba zakupić can adaptera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do zawieszenia to nie wygląda to na 1BE, raczej jak standardowe bodajże 1BA ktora mam w swoim, z kolei kumpel ma 1 BE tez w sedaniku i wygląda to bardzo dobrze. Najprawdopodobniej zawieszenie z avanta nie bangla z sedanowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do zawieszenia to nie wygląda to na 1BE, raczej jak standardowe bodajże 1BA ktora mam w swoim, z kolei kumpel ma 1 BE tez w sedaniku i wygląda to bardzo dobrze. Najprawdopodobniej zawieszenie z avanta nie bangla z sedanowym

Masz kolego racje. Topor ma od sedana i znacznie nizej mu siedzi. Jednak i tak jest duzo lepiej niz na zwyklych springach.

Zawieszenie mial zolozone Iveson i NowakZG i w sumie tyl tylko bardziej siedzial.

Mimo to mam w planach puscic go nizej, jednak w przypadku studenta gromadzenie srodkow troche trwa :>[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 00:00:33_________________________________________________No i doszła dzisiaj ściema szybek ''oprócz czołowej" :kox:

Jutro wrzuce jakieś foto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko postarj sie w koncu o jakies dobre foto;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...