Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki interes rozkręcić za kwote 130 - 170 tys


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

ja taka kase jak ty masz to nic dobrego nie kupisz. dobra zageszczarki kosztuje ze 8 tys.to juz taki standar . moze wypozyczalnia elektronarzedzi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mieszkasz w jakimś studenckim mieście, albo okolicach, to mieszkanie, takie 3,4-pokojowe jest najciekawszą opcją chyba. Moja dziewczyna mieszka w takim studenckim mieszkaniu, 3 pokoje, 4 osoby, każda płaci po 400zł/miesiąc + opłaty, więc na czysto zostaje lekko 1tys zł/miesiąc. Studenci są mało wymagający, raczej czyści, czasem głośni i nie zdążą ogarnąć butelek i innych puszek, ale jak to mieszkanie nie jest Wersalem, to warto wpuścić studentów. Lokata to marny pomysł, inflacja zjada procent, sam to przerabiam, mimo, że na trochę mniejszej skali.

Nie opłaca sie, za 150tys nie kupi mieszkania 3 pokojowego w którym może mieszkac 4 studentów. W wiekszym mieście a zwłaszcza studenckim trzeba dac min 4tys/m2 więc za większe mieszkanie trzeba dac ok 300tys zł a z tego z lokaty na czysto jest ok 1200zł/miesiąc bez użerania się z rachunkami,opłatami, remontami itp.

1200 zł gdzie taka lokata ??

umiesz czytać i liczyć? 300tys zł na lokacie 6% to ile? A można i lepsze trafić. U mnie w mieście (ok30tys miesz) są 3 myjnie samoobsługowe + automatyczne + ręczne ale 150tys nie wiem czy starczy na plac i myjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mieszkasz w jakimś studenckim mieście, albo okolicach, to mieszkanie, takie 3,4-pokojowe jest najciekawszą opcją chyba. Moja dziewczyna mieszka w takim studenckim mieszkaniu, 3 pokoje, 4 osoby, każda płaci po 400zł/miesiąc + opłaty, więc na czysto zostaje lekko 1tys zł/miesiąc. Studenci są mało wymagający, raczej czyści, czasem głośni i nie zdążą ogarnąć butelek i innych puszek, ale jak to mieszkanie nie jest Wersalem, to warto wpuścić studentów. Lokata to marny pomysł, inflacja zjada procent, sam to przerabiam, mimo, że na trochę mniejszej skali.

Nie opłaca sie, za 150tys nie kupi mieszkania 3 pokojowego w którym może mieszkac 4 studentów. W wiekszym mieście a zwłaszcza studenckim trzeba dac min 4tys/m2 więc za większe mieszkanie trzeba dac ok 300tys zł a z tego z lokaty na czysto jest ok 1200zł/miesiąc bez użerania się z rachunkami,opłatami, remontami itp.

1200 zł gdzie taka lokata ??

umiesz czytać i liczyć? 300tys zł na lokacie 6% to ile? A można i lepsze trafić. U mnie w mieście (ok30tys miesz) są 3 myjnie samoobsługowe + automatyczne + ręczne ale 150tys nie wiem czy starczy na plac i myjnie.

oj fakt pomyślałem o kapitale jakim dysponuję kolega a nie o 300 kaflach

fajne pomysły padają może i kolega coś wykombinuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup 2-3 busy na plandece i laduj sie pod spedycje coraz wiecej jest drobnicy na poczatek jednym smigaj ty na drugiego jakiegos mlodego szczocha takiego jak ja :decayed: i alleluja i do przodu :whistling:

tutaj dałeś chłopakowi chyba jedną z gorszych propozycji, siedze w tym i naprawde nie jest tak kolorowo jakby sie wydawało :wink:

ja tez sie w to bawie i wcale nie nakrzekam :whistling: juz mam 2 kierowcow i zamiaruje kupic kolejnego parcha ale teraz chyba wrzuce solowke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myjnia bezdotykowa odpada, mój znajomy na myjnie i szału nie ma

plac + sprzęt i dziadek do pilnowania ( nawet po dotacji z UE)

znam gościa który zajął sie utylizacją recept ( apteka musi podpisać umowe na odbiór i utylizacje recept ponieważ zawierają dane personalne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsce to chyba nie da rady rozkrecic interesu

jak zyć panie premierze jak żyć się pytam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z elektronarzedziami tez szalu nie ma! w polsce to chyba nie da rady rozkrecic interesu

Z takim nastawieniem na pewno sie nic nie uda:decayed::decayed:

Znam pare osób, którym sie udało:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z elektronarzedziami tez szalu nie ma! w polsce to chyba nie da rady rozkrecic interesu

a w niemczech jaki interes byc rozkręcił?...a w anglii?...w stanch?..itd

jajebie,co za myślenie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie byle gowna probuja a co po pol roku ich czeka???? bujanie sie z tymi swoimi zabawkami bo chetnych nie ma. ja wiecej wiem na temat elektronarzedzi niz wam sie wydaje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie najkorzystniej jest zająć się usługami lub ewentualnie sprzedażą (urządzeń, narzędzi, środków BHP dla przemysłu)

lub też przy okazji pobytu w EN rozeznać się nad nawiązaniem współpracy i być przedstawicielem angielskiej formy w PL - też ukierunkowane pod przemysł i produkcję, czyli też sprzedaż.

Jeśli miałbyś sprowadzać maszyny budowlane lub jakiekolwiek inne to pamiętaj że istnieją takie przepisy jak Dyrektywy UE ... ciśnieniowa, maszynowa, elektryczna itp itd

Dyrektywny są prawnie obowiązujące w PL i zajmując się tym tematem musisz wiedzieć czy sprzedawana przez ciebie maszyna powinna posiadać oznaczenie CE czy też nie, szczególnie kiedy ten handel połączysz z naprawą bądź modernizacją maszyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma złotego środka, wszystko zależy od zapotrzebowania powiedzmy danego rejonu na dane usługi,od miejsca w którym chcesz go otworzyć, od konkurencji jaką możes mieć. Wiesz co to jest badanie rynku ? Najlepiej zająć się tym w czym się orjentujesz i masz jakieś pojęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi koparkami to nie jest juz tak kolorowo , chyba minely zlote lata budonictwa wiele firm po padalo i koparki stoja za smieszne pieniadze .Pracuje kilkanascie lat na koparkach i kiedys myslalem o swojej maszynie ale teraz to juz lipa . U nas w regionie duzo malych firm ktore uklada kostke brukowa i z tego co z nimi rozmawiam to nie narzekaja na brak zlecen . Wiekszosc z nich nie posiada koperek bo jak twierdza wola wynajac maszyne ktora zrobi roote za 300-400 zl i nie interesuje ich kupno ,paliwo ,operator ,materialy eksploatacyjne i wiele innych kosztow .Sam wiesz ze za 150tys kupisz co najwyzej dwa jakies klamoty ktore beda ci rdzewialy na placu . No chba ze masz jakies niesamowite dojscie do maszyn w super cenach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwórz sklep monopolowy 24/h w dobrym miejscu.. będziesz miał zyski na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z elektronarzedziami tez szalu nie ma! w polsce to chyba nie da rady rozkrecic interesu

a w niemczech jaki interes byc rozkręcił?...a w anglii?...w stanch?..itd

jajebie,co za myślenie:facepalm:

Nie popieram tego gościa wyżej Tomka,ale myślę,że jednak jest,bo wszędzie pierwsza myśl jest coś wytwarzać,a w Polsce: usługi,wynajem,wypożyczalnia... Każda usługa buja koniunkturę,ale pieniędzy na rynku nie przybywa.

Wydaje mi się,że proste interesy,typu kupię hektar podzielę na 10 działek,sprzedam i wyjadę na rok na Majorkę się skończyły i trzeba szukać kasy głębiej.

Zgadza się sam w tej chwili nie mam żadnego pomysłu, mam szefa i uczciwie pracuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...