Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki interes rozkręcić za kwote 130 - 170 tys


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

dobra MYJNIA RECZNA..tylko dobra a nie jakas partanina

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

z elektronarzedziami tez szalu nie ma! w polsce to chyba nie da rady rozkrecic interesu

a w niemczech jaki interes byc rozkręcił?...a w anglii?...w stanch?..itd

jajebie,co za myślenie:facepalm:

Nie popieram tego gościa wyżej Tomka,ale myślę,że jednak jest,bo wszędzie pierwsza myśl jest coś wytwarzać,a w Polsce: usługi,wynajem,wypożyczalnia... Każda usługa buja koniunkturę,ale pieniędzy na rynku nie przybywa.

Wydaje mi się,że proste interesy,typu kupię hektar podzielę na 10 działek,sprzedam i wyjadę na rok na Majorkę się skończyły i trzeba szukać kasy głębiej.

Zgadza się sam w tej chwili nie mam żadnego pomysłu, mam szefa i uczciwie pracuję.

ja bym kupil koparke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wedze mieso sprzedaje kielbaske po 28zl szynka,karczek itd po 38 i swoje zarabiam trzymam jakiksc i domowy sklad i caly czas mam zamowienia a na swieta czyli teraz mam takie kolejki w galeriach ze nie urabiamy ,musze samemu z dziewczyna pracowac :grin: a jezeli chcesz trzepac kase ,to polecam szwecja/norwegia i towary deficytowe tam wywozic :whistling::whistling:z 10 tys robisz 30 tys w ciagu doby :polew: to jest zarobek ,i dziala cos o tym wiem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posrednictwo w sprzedazy jajek od "szczęśliwych kur"... jezdzisz po wioskach i kupujesz po 50 groszy, wieczorem zjezdzasz do Wawy i sprzedajesz do sklepów ekologicznych po 3x tyle... ;-))

A powaznie to kasa ktora masz to troche jednak malo.. ogarnij jakis biznes plan i postaraj sie o dotacje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier otworzył na rynku w dobrym punkcie budkę z pieczywem. Dzienny obrót ma ok 1200zł. Po opłaceniu pracownika, podatku, kosztów dojazdu na rynek itp zostaje mu miesięcznie ok 4000zł. Także czasami, zwykły, głupi pomysł może być lepszy od najlepszego biznesplanu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam szwecja/norwegia i towary deficytowe tam wywozic :whistling::whistling:z 10 tys robisz 30 tys w ciagu doby :polew: to jest zarobek ,i dziala cos o tym wiem :grin:

Co jest towarem deficytowym w jednym z najbogatszych krajów na świecie ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam szwecja/norwegia i towary deficytowe tam wywozic :whistling::whistling:z 10 tys robisz 30 tys w ciagu doby :polew: to jest zarobek ,i dziala cos o tym wiem :grin:

Co jest towarem deficytowym w jednym z najbogatszych krajów na świecie ? :-)

Hehe to samo pomyślałem, ale może się mylę :wink:. Niektórzy tutaj piszą, że za tą sumę nie da się rozkręcić biznesu... Nie wiem ile Wam potrzeba w sumie, z milion? a może 3 miliony na początek... Chyba każdy zaczyna od czegoś małego i się rozwija, takie jest założenie we własnym biznesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zostawić w spokoju koparki, wynajem maszyn itd ;)

Od jakiegoś czasu działam między innymi w firmie inwestycyjnej. Nie będę podawał szczegółów. Ale wydaje mi się z mojego punktu widzenia "pieniądze" dziś można zrobić na absolutnie WSZYSTKIM. Tylko trzeba sobie odpowiedzieć jaki pieniądz człowiekowi odpowiada. Bo jak tysiąc złotych miesięcznie to świat. Faktycznie. Taka myjnia to dobry pomysł. Biorąc pod uwagę że nie mamy działki (trzeba wynająć), maszyny, cieć itd.

Ludzie mają pomysły od odzysku ropy z opon po przywożenie do Polski z Norwegii ryb :)

Import czegokolwiek z Chin niestety wiąże się z odpowiednim kontaktem na miejscu. Bez tego niestety nic zrobisz. Też to przerabiałem/przerabiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przeciwko jakiejść uczelni kampusu lub w jakimś centrum miasta itp otworzyć bar ... ale nie kebab frytki ale np. kanapki grillowane :)

kumpel od tego roku wkręcił się na 2 sklepiki szkolne... i jak narazie nie narzeka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze?,jeżeli zadajesz tego typu pytanie,mniemam,że jedynym twoim atutem jest gotówka,a to za mało,daj se spokój i pracuj u kogoś:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to tylko założenie fundacji i sprzedawanie pseudo cegiełek daje najlepszy współczynnik zysku do wkładu.

Zobacz Caritas zebrał w tym roku 70mln ma 600 dyrektorów i każdy zarabia 10tyś zł na miecha :facepalm: Przykład idzie z samej góry:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczone przez szakal222

polecam szwecja/norwegia i towary deficytowe tam wywozic z 10 tys robisz 30 tys w ciagu doby to jest zarobek ,i dziala cos o tym wiem

Co jest towarem deficytowym w jednym z najbogatszych krajów na świecie ? :-)

Polska :wódka,papierosy,piwo chcialbym ci przypomniec ze nie wolno u nich sprzedawac wyrobow wysoko procentowych ,piwo ma bodajrze u nich 3,5%?wodka24% ,ze nioe wspomne o cenie nizszej 0 40% od tych w sklepie :grin:,ale to jest nielegalne ,musisz przemycic ,a reszta to nie twoj interes biora z pocalowaniem w reke i placa od reki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczone przez szakal222

polecam szwecja/norwegia i towary deficytowe tam wywozic z 10 tys robisz 30 tys w ciagu doby to jest zarobek ,i dziala cos o tym wiem

Co jest towarem deficytowym w jednym z najbogatszych krajów na świecie ? :-)

Polska :wódka,papierosy,piwo chcialbym ci przypomniec ze nie wolno u nich sprzedawac wyrobow wysoko procentowych ,piwo ma bodajrze u nich 3,5%?wodka24% ,ze nioe wspomne o cenie nizszej 0 40% od tych w sklepie :grin:,ale to jest nielegalne ,musisz przemycic ,a reszta to nie twoj interes biora z pocalowaniem w reke i placa od reki :polew:

Potwierdzam.

Kiedys bylem na wymianie szkolenej i mieszkalem u szwedki 2 tygodnie.

Jak plynelismy promem kazdy z nas musial wykupic sztange fajek i litra wodki.

Jak schodzilismy z łajby oddawalismy dyrektorowi i tym placilismy za rozne rzeczy na miejscu :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdzie takie cuda kupić?? w Chinach?? :-)

Za malo kapusty .

W rodzinie mamy kogos kto z chin importuje "rozne rzeczy"

Po pierwsze czego Cie kilka wycieczek do chin aby poznac ceny dostawców transport etc.

Z chinami to wcale nie tak łatwo jak myslisz .

Bardzo łatwo można wtopić kasę i dostać fige z makiem .

Siedzisz w Anglii wiec masz relatywnie łatwo na znalezienie obrotnego chińczyka.

Bez takiej osoby nic nie załatwisz.

Zacznij od sprecyzowania co chcesz sprowadzic .

A tak na marginesie ..

Az sie dziwie .

Jestes w uk , otworz take-away .

Za ta kasę znajdziesz sprzęt(moze nie nowy ale zawsze) , lokal pozostaje kwestia pracowników. Najłatwiej zatrudnic sie na miesiac dwa w take away i zobaczyc jak i co sie robi. Kwestie dostawców

Przebitki co najmniej 100 % Na niektorych nawet i po 500 %

Ludzie moga miec kasy na facy restaurant ale takie jedzenie idzie zawsze .

Pozostaje kwestia miejscówki .

Albo centrum przy klubach albo jakies nowe duze residential area .

Powodzenia .

EDIT

Lipa wlasnie zobczyłem ze w pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczone przez szakal222

polecam szwecja/norwegia i towary deficytowe tam wywozic z 10 tys robisz 30 tys w ciagu doby to jest zarobek ,i dziala cos o tym wiem

Co jest towarem deficytowym w jednym z najbogatszych krajów na świecie ? :-)

Polska :wódka,papierosy,piwo chcialbym ci przypomniec ze nie wolno u nich sprzedawac wyrobow wysoko procentowych ,piwo ma bodajrze u nich 3,5%?wodka24% ,ze nioe wspomne o cenie nizszej 0 40% od tych w sklepie :grin:,ale to jest nielegalne ,musisz przemycic ,a reszta to nie twoj interes biora z pocalowaniem w reke i placa od reki :polew:

Potwierdzam.

Kiedys bylem na wymianie szkolenej i mieszkalem u szwedki 2 tygodnie.

Jak plynelismy promem kazdy z nas musial wykupic sztange fajek i litra wodki.

Jak schodzilismy z łajby oddawalismy dyrektorowi i tym placilismy za rozne rzeczy na miejscu :grin::grin::grin:

swoj characz zgarnal :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bezkonurencyjny jest dział budowalny, na to zasze będzie zapotrzebowanie. Kupujesz na pzrykład koparki kołowe lub inne urządzenia bdowlane i potem tylko zarabiasz na wynajmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep monopolowy. Wiem, że nie chciałeś spożywki, trzech znajomych zaczęło się pakować w taki biznes, to nie widzę żeby komukolwiek się źle powodziło, jak się pogada prywatnie to jednemu trochę lepiej drugiemu gorzej. Z tymże, ten co gorzej to wszystko inwestuje co ma, więc ma 3 monopolowe już i nad barem rozkminia, więc po prostu z zewnątrz to wygląda, że jeździ rozbitym starym autem, ale swoje ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nic nie robić a zarobić to tylko do polityki :kox: Albo tutaj, z własnego podwórka: Były 2,0 tdi z walkami, teraz są tfsi z zasyfianym dolotem który trzeba czyścic co ~ 40kkm. Male fsi z problemem napinacza. Wchodzą nowe diesle, ponoć na łańcuchu. Także spoko, VW/Audi postara się żeby nie było nudno :grin: Pieniądze leżą na ziemi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...