Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Środki do czyszczenia układu paliwowego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka

Mam pytanie używał ktoś tych srodków z STP bo zastanawiam się czy tego nie zastosować, ale opinie są rożne niektórzy mówią że niszczy silnik niektórzy wręcz przeciwnie. Czy ktoś to stosował ?? Czy ktoś miał z tym doczynienia wogóle ?? Jeżeli tak to jaki środek byście polecali do wyczyszczenia układu paliwowego :)

Opublikowano

ja zalałerm stp taka czarna butelka warunek auto zatankowane pod korek...

Opublikowano

ja używam stp w okresie zimowym już 3 lata i jest ok

Opublikowano
ja zalałerm stp taka czarna butelka warunek auto zatankowane pod korek...

czemu ?

butelka jest na określoną liczbę paliwa adekwatnie połowa zbiornika = pół butelki STP np

Opublikowano
  • Autor

I co zauważyliście jakąś poprawę pracy silnika ? :)

Opublikowano

butelka STP 250 ml jest na 50-60 litrów ale śmiało można lać ile się ma paliwa, nie każdy tankuje do pełna.

np. 50 ml na 10 litrów paliwa

Opublikowano

Używałem STP do poprzedniego auta-Civic na LPG.Nic się złego nie działo,a nawet łatwiej odpalał i się nie dusił.Do :audi: zalałem raz więc się nie wypowiem.Myslę,że żeby zobaczyć jakiś efekt to trzeba by to stosować systematycznie i przez dłuższy czas.Wtedy by można powiedzieć czy są + czy -:whistling: Kiedyś czytałem artykuł o tym specyfiku i był zachwalany.Autor podpierał się zdjęciami silnika po stosowaniu STP.

Opublikowano
Używałem STP do poprzedniego auta-Civic na LPG.Nic się złego nie działo,a nawet łatwiej odpalał i się nie dusił.Do :audi: zalałem raz więc się nie wypowiem.Myslę,że żeby zobaczyć jakiś efekt to trzeba by to stosować systematycznie i przez dłuższy czas.Wtedy by można powiedzieć czy są + czy -:whistling: Kiedyś czytałem artykuł o tym specyfiku i był zachwalany.Autor podpierał się zdjęciami silnika po stosowaniu STP.

w ogóle są dwa rodzaje czerwony i czarny STP

czerwony podobno do diesla

w jakiej cenie to chodzi ?

Opublikowano
STP | Dodatki do Paliw Marko42 ja uzywałem takiego STP | Dodatki do Paliw Zmienił się troche design butelek:decayed: Cenowo to pewnie jakieś 20 zł,na stacji benzynowej pewnie drożej.
Opublikowano
STP | Dodatki do Paliw Marko42 ja uzywałem takiego STP | Dodatki do Paliw Zmienił się troche design butelek:decayed: Cenowo to pewnie jakieś 20 zł,na stacji benzynowej pewnie drożej.

podziękował za info :hi: jednak czerwony do benki

można spróbować skoro nic takiego się nie dzieje cena też spoko

Opublikowano

Ponoć dobre środki do układów smarowania,wspomagania,układów paliwowych można znaleźć pod nazwą''WYNNS''

Opublikowano

u mnie po tym jak auto mialo faze ze przerywalo po nocnym postoju przez ok 30s, mechanik zalecil wlanie podobnego cudaka tzn srodka firmy Liqui Moly (mowil ze podobno STP sie spapralo ostatnimi czasy, kiedys bylo lepsze)

no i moje odczucia: ani sie nie pogorszylo ani poprawilo :)

dopiero demontaz i czyszczenie wtryskow w warsztacie sie tym zajmujacym i problem rozwiazany

Opublikowano

Kiedyś byłem na spotkaniu z przedstawicielem tej firmy i to co pokazywał z różnymi środkami było bardzo ciekawe.

Opublikowano
Kiedyś byłem na spotkaniu z przedstawicielem tej firmy i to co pokazywał z różnymi środkami było bardzo ciekawe.

opowiedz z grubsza, reszta forum tez chetnie poczyta na ten temat

Opublikowano
Kiedyś byłem na spotkaniu z przedstawicielem tej firmy i to co pokazywał z różnymi środkami było bardzo ciekawe.

tzn co masz na myśli mówiąc CIEKAWE ?

Opublikowano

Polecam używam tego do myci wtryskiwaczy, rozpuszcza nagary i smaruje układ zasilania, tylko jeśli wtryski są na wykończeniu to żaden środek ich nie naprawi :grin:

Opublikowano

Nabrał do podziurawionej puszki wody i ciekła jak sitko potem nalał jakiegoś płynu zamieszał i przestało cieknąć-płyn ten zmienił napięcie powierzchniowe cieczy czy jakoś tak i tylko dziura nie może być jak palec tylko delikatne podciekanie.Nie jest to żaden proszek czy coś podobnego po prostu jakiś płyn.

OLEJ.Obracający się wałek w oleju-zwykły minerał był dociskany dźwignią obciążoną kilkoma ciężarkami po kilku sekundach zatrzymał się tzn.zatarł po dolaniu dodatku zmniejszającego tarcie i dołożeniu na dźwignię trzy razy więcej ciężarków wałek dalej się obraca,zabrał pojemnik z olejem w którym obracał się wałek a on dalej się obraca po chwili zaczął polewać to wodą bo wszystko zaczęło dymić i dopiero po kilku sekundach zatarło się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.