Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pokaż kolego jakieś zdjęcie żeby można było ocenić. A najlepiej oddaj na serwis i niech zrobią oni a ubezpieczalnia niech zapłaci.

Opublikowano

:facepalm:

Co to za ubezpieczyciel?

Opublikowano

Ja trafiłem tylko lewy przód, z oc kosztorys 3100, a prywatnie rzeczoznawca zrobił kosztorys na 9300 - napisałem odwołanie i czekam -ale chyba będzie trzeba do sądu z nimi

Opublikowano
  • Autor
:facepalm:

Co to za ubezpieczyciel?

hdi

Opublikowano

u mnie też jest HDI -pisz odwołanie, albo wstawiaj do ASO

Opublikowano
:facepalm:

Co to za ubezpieczyciel?

hdi

Co to za ubezpieczyciel :doh:, nawet nie słychać o nich nic, od razu można podejrzewać, że będą wały jak coś się stanie :facepalm:.

Opublikowano
  • Autor

Na odwołanie mam 14 dni roboczych ?? Jak to wygląda ??

Opublikowano

Na odwołanie masz 3 lata, a nie 14 dni po za tym wynajmij od jakiegoś znajomego samochód zastępczy tej samej klasy bądź gorszej. Auto zastępcze należy Ci się od momentu powstania szkody do momentu naprawy auta czyli do momentu: - wypłaty odszkodowania + okres oczekiwania na części zamienne + okres naprawy wg RBG z kosztorysu -tak jest przy szkodzie częściowej z OC sprawcy. (stawka za dobę to około 100 zł -najlepiej popatrzeć ile biorą firmy wynajmujące auta)

Jeżeli zrobisz jak wyżej, napisz oświadczenie do HDI że wynająłeś auto i podepnij pod to kopię umowy najmu, dowodu rej i oc auta wynajętego, wtedy będą się śpieszyć z wypłatą kwoty bezspornej. Od takiej umowy jest zryczałtowany podatek 8,5 % płatny do 20 dnia miesiąca następującego po pierwszym przychodzie z tytułu w/w umowy.

W odwołaniu podeprzyj się orzeczeniami sądu najwyższego -pełno tego w necie znajdziesz.

Powodzenia

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:decayed:

dsci1610k.jpg

Opublikowano

ej co to za symbole?? pomieszałeś cosik chyba :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Wszytko gra :decayed: U mnie teraz tak to działa :naughty:

Opublikowano

Coś Ty wymodził tam?! :shock3: Let explain!

Opublikowano
  • Autor

W pozycji zero, zapalają się automatycznie mijania, w pozycji jeden zapalają się halogeny przednie z postojowkami a w pozycji dwa, zapalają się halogeny z mijania :decayed::decayed: a z lewej te strzaleczki to tak zeby kolorowo było :D

Opublikowano

Jezusie...

Jak widzę kogoś z zapalonymi halogenami w dzień to mnie nosi.

Opublikowano
  • Autor
Jezusie...

Jak widzę kogoś z zapalonymi halogenami w dzień to mnie nosi.

Mnie też

Opublikowano

Źle przeczytałem w sumie. Ale po co takie kombinacje?

Opublikowano
  • Autor
Źle przeczytałem w sumie. Ale po co takie kombinacje?

Powiem szczerze że nie potrzebnie rozbierałem go na części pierwsze, później ciężko było mi go złożyć tak aby działał jak sprzed rozkręcenia, i wyszło takie coś ale nawet wyszło mi to na dobre, światła same się zapalają same gasną, wszystko w najlepszym porządku

Opublikowano
Jezusie...

Jak widzę kogoś z zapalonymi halogenami w dzień to mnie nosi.

To spójrz w zdjęcie z podpisu :decayed:. Fajne rozwiązanie, nie myślisz już o włączniku świateł i go prawie nie używasz, więc się nie wytrze :wink:.

Opublikowano
Jezusie...

Jak widzę kogoś z zapalonymi halogenami w dzień to mnie nosi.

To spójrz w zdjęcie z podpisu :decayed:. Fajne rozwiązanie, nie myślisz już o włączniku świateł i go prawie nie używasz, więc się nie wytrze :wink:.

Regenerowałem swój włącznik więc nie ma prawa się wytrzeć, poza tym mam DRL na długich :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A Ja Mam Teraz Full Automat I Zapomniałem O Światłach :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.