Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masz Q wiec powinnes dac rade

Opublikowano

Skoro V6 3.0 220KM w oscie i sedanie ma 6.9s to jakim cudem 216KM w avancie z Quattro może miec 6.5?

Jeżeli tak jest to super, zbieram kase na korekte w moim avancie B6 Quattro z k03s <lol>

Opublikowano

bo 3,0v6 nie jedzie?

Opublikowano

Audi A4 B7 Sedan 3.0 TDI quattro 233KM 450Nm wykręca 6.8s

Opublikowano

mysle ze skoro wazy te 1800 KG to o 6.5 bedzie ciezko. moge sie mylic:wink:

Opublikowano
bo 3,0v6 nie jedzie?

Co do 3.0v6 byna , to rzeczywiście dziwny ten silnik . Czekasz na ogień , obroty rosną ,ale ogień nie następuje.

B7 + 3.0tdi też swoje waży , jestem zdania ,że okolice 220/440 w b6 to 6,5 no max. 7 do 100 .

Co do jazdy testowej , skąd jesteście ??? Na jakiś spot się wybieracie ??

Pozdr.

p.s. mówimy o prędkości z licznika .

Opublikowano

B6 1.9 tdi z DE zrobione niby na 240 PS (do "setki" 6,7s)

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

Widziałem kiedyś lepszy filmik z czasami 0-100 i 100-200, ale nie mogę go znaleść :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
mysle ze skoro wazy te 1800 KG to o 6.5 bedzie ciezko. moge sie mylic:wink:

Nie mylisz się, masa zabija, ale auto waży 1700KG w dyno masa jest z pasażerami tak dla ścisłości, ale masz racje ze mna na pokładzie 1800kg.

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ----------

bo 3,0v6 nie jedzie?

Co do 3.0v6 byna , to rzeczywiście dziwny ten silnik . Czekasz na ogień , obroty rosną ,ale ogień nie następuje.

B7 + 3.0tdi też swoje waży , jestem zdania ,że okolice 220/440 w b6 to 6,5 no max. 7 do 100 .

Co do jazdy testowej , skąd jesteście ??? Na jakiś spot się wybieracie ??

Pozdr.

p.s. mówimy o prędkości z licznika .

Okolice Płocka.

Opublikowano

Daniels , a Ty co masz ciachnięte w aucie (gtb?) . Sprzęgło ori ??

Opublikowano

gtb1756 sprzęgło BRD :wink:

Opublikowano

daniels1980 jakas korekta była?od ostatniego spotkania

Opublikowano
  • Autor
gtb1756 sprzęgło brd :wink:

i al;)

Opublikowano

BQ

Opublikowano
gtb1756 sprzęgło brd :wink:

i al;)

Wydech ???

Opublikowano

usunąłem wykres bo jeden forumowicz mnie "ordynarnie" upomniał :kwasny: że wchodze komuś w wątek z moimi wykresami,propo wydechu przelot na 2 końcowych tłumikach od 3.0tdi :banan: wstawanie turba u mnie to poezja-tak chciałem,można było jescze wycisnąć pare koni więcej ale na chwilę obecną jest bezdymnie i tak zostanie,Juby sory że się wciąłem z moim tematem

Opublikowano
  • Autor
usunąłem wykres bo jeden forumowicz mnie "ordynarnie" upomniał :kwasny: że wchodze komuś w wątek z moimi wykresami,propo wydechu przelot na 2 końcowych tłumikach od 3.0tdi :banan: wstawanie turba u mnie to poezja-tak chciałem,można było jescze wycisnąć pare koni więcej ale na chwilę obecną jest bezdymnie i tak zostanie,Juby sory że się wciąłem z moim tematem

Mnie nie przeszkadzało a nawet było porównanie mojego garażowego tuningu do R-perfomence.

P.S. niedługo pokarze wykres z lepszym dołem od Twojego:)

Opublikowano

przeciez to nie chodzi o to kto wiecej mocy zrobi,tylko zeby to polatalo jakis czas

Opublikowano
przeciez to nie chodzi o to kto wiecej mocy zrobi,tylko zeby to polatalo jakis czas

Jak się długo nic w aucie nie robi to człowiek chory chodzi :P

U mnie silnik jest niejako na teście wytrzymałości, u niektórych na wakacjach, a swoją drogą to i serie łatwo i szybko można zjeździć.

No ale jak to kiedyś ktoś mądrze powiedział - 200ps+ w R4 tdi jest jak golenie cipki brzytwą - jeden niewłaściwy ruch i... ała

Dlatego każdy z nas stosuje zasady prawidłowego użytkowania diesla, dzięki czemu możemy cieszyć się większą mocą przez dłuższy czas, a ile? Tego chyba nikt nie wie.

Opublikowano

o tym goleniu pisał jaro4444 :wink:

Opublikowano

wiadomo ze przeciez nikt nie bedzie upalał 1.9 TDi 200++ na torze przez kilka h:wink:

mysle ze wiekszosc modzi dla przyjemnego wyprzedzania i czasem pogonienia hondy czy BMW na miescie:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.