Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p


juby_p

Rekomendowane odpowiedzi

Magic, Piotrka auto waży coś ok 1700kg, wiem bo kiedyś sprawdzałem u niego w dowodzie, moja padlina B7 Avant bez Q i bez większego wypasu waży 1565 kg wg dowodu a na wadze z pustym bagażnikiem i z prawie pełnym bakiem na alu 17" 1555 kg, a z kolei Piotrek nie bez powodu ma nick juby hehe bez obrazy bo sam 110 kg ważę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolabym zobaczyc jednak wynik z hamowni,jezeli juz o tym mowa

Umów mnie na darmowe hamowanie u rogala to pojadę do wawki;P

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

B6Q Avant wazy 1600 Kg:wink: chłopaki dobre koxy:decayed:

Auto było ważone i odczyt z wagi ze mną w środku to 1800kg plus Kolega z Diesel Softu który obsługiwał dyno. Rzeczywiście Auto jest bardzo ciężkie zastanawiałem się kiedyś dlaczego i jedyne co mi przychodzi do głowy to wyposażenie i wygłuszenie drzwi pod Bose. Także masz szanse mnie objechać;P

W sumie masz racje Łukasz bo ważę 100kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge ci rabat zrobic :decayed:

Wiem słyszałem dlatego mówię ze darmo chce;P ale i tak najpierw będzie seria korekt i pomiarów jak pogoda pozwoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze testowe hamowanie...., na szczęście dziś pogoda sprzyjała pomiarom.

http://img404.imageshack.us/img404/1231/audiavfgtb17.jpg

Dodam że program całkowicie bezdymny.

W więc dzisiaj mijaliśmy się w bramie w Diesel-Sofcie :decayed: Zdrowe kreski, nieźle musi śmigać na takim setupie jeszcze z Q :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile pompuje?

1.8 ale jak widać na kreskach skwasiłem coś i moc spada przed 4 tyś jak to poprawie to 220ps powinno pęknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie wyszło , ale to od 4 tysi popraw a różnica bedzie kolosalna w odczuciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle kasy wyrzuconej w błoto...

z tego setupu mozna zrobic 230 KM i ze 450 nm z palcem w d*pie

a jak już Piotek załatwi ci wizyte u Rogala to wyjdzie ze 195ps i 420Nm bo tak z reguły jest,dynomet to ściema także nie ma się co jarać tym czysto hipotetycznym wynikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle kasy wyrzuconej w błoto...

z tego setupu mozna zrobic 230 KM i ze 450 nm z palcem w d*pie

a jak już Piotek załatwi ci wizyte u Rogala to wyjdzie ze 195ps i 420Nm bo tak z reguły jest,dynomet to ściema także nie ma się co jarać tym czysto hipotetycznym wynikiem

Ty a adres do wysyłki to gdzie? Jakbyś miał trochę kultury człowieku to byś uzupełnił profil i się przedstawił. A jak byś umiał czytać to byś wiedział ze to dopiero pierwsze hamowanie a ja nie mam 100 gotowców na dysku które robiłem wcześniej jak "renomowane firmy" dlatego będę dochodził do końcowego efektu małymi kroczkami, a dlaczego? bo tak lubię.

A skąd wiesz jaki mam setup? wróża Macieja pytałeś? Bo w opisie niema wszystkiego.

Także jak się nie przedstawisz i nie uwiarygodnisz swojej tożsamości bo na razie to każdy uważa że ktoś z forum niema odwagi pisać pod swoim prawdziwym nikiem i se założył lewego.

64 posty samych bzdur krytyki i straszeniem prokuratorem, powiedz coś konstruktywnego choć raz doradź komuś może nawet jak wymieniać żarówkę dopiero krytykuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nudź ja czekam jak shamujesz na prawdziwej hamowni i wyjdą pewnie niezłe jaja

A co zamierzasz mi wyłączyć nadmuch na IC;P

To może pokryjesz koszty hamowania łącznie z dojazdem bo ja nie wydam złotówki żeby coś pokazać Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juby_p a o mnie pamiętasz ? :wink:

Tak, muszę cie uprzedzić że przez ta rurkę jest głośniejszy dolot, wiec jeśli ci to nie przeszkadza......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde GTB musi się skończyć kłótnią ??? Gdzie się nie wejdzie , DYM . Byłem na stronce Vwgolf chyba 53 strony o GTB z czego większość to śnieg. Na SR i innych też szumy. Zaczyna mnie to męczyć.

Co do autka , fajnie wyszło i jeszcze z horyzontem na więcej , dół fajny ,może uda się poprawić trochę górę i będzie ideal. Jeśli ma takie parametry musi łoić 6,5s do paki nie wiecej . Może jakiś filmik ??? Pozdrawiam .P.s. Jeśli parametry są prawdziwe sam chętnie zostawię autko chłopakom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej prawdziwe tyle że auto ciężkie i raczej 6,5 to nie wykręci;P ale zapraszam na jazdę próbną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...