Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7


lewy_jelcz

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że ładne, ale czy warto? Ile kosztują takie felgi? A gdzie opony? Do niedługo 10 - cio letniego autka, mimo, że to Audi myślę, że przesada. No chyba, że duuużo się zarabia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki, te felgi kosztuja niecale 1500 zl. Do tego moge dorwac opony uzywki za ok 500 i w 2000 tys sie zmieszcze. Tylko czy one nie beda wygladaly za nowo do mojej audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladaj te!! są piękne... oczywiście, że nie będą wyglądały za "nowo" do twej bryczki :)) co najwyżej felga, może wyglądać za staro do niektórych aut.. np. śmieszą mnie przypadki szarych bbs na świeżo wyglądających autach :) W Pimp my ride kładli chromy do sztrucli i jazda :))mnie osobiście tylko 6 teczki się podobają.. a do twojego kolorku to będzie cud malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki, te felgi kosztuja niecale 1500 zl. Do tego moge dorwac opony uzywki za ok 500 i w 2000 tys sie zmieszcze. Tylko czy one nie beda wygladaly za nowo do mojej audi?

Jak dla Ciebie to niedrogo i stać Cię to ok. Ja za swoje używane 16-tki OZ z oponami Continental dałem 780 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załapałeś sie na litowego mixa :wink4: np nowe światła, maska, gril, climatronic ale stare zegary

szkoda, że bez quattro :( ale zazdroszcze podgrzewanych foteli :wink4:

17" fele od S4 ładnie na takich modelach jak mamy wyglądają ale 1 i 6 też :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanek, nigdzie go nie chowam po prostu może nie zaważyłeś jak śmigam po osiedlu ;). Patrząc na Twoje przywitanie gdzie napisałeś imię Grzesiek + Twoja nazwa użytkownika podobna do nazwiska, wydaje mnie się wiem kim jesteś. Mieszkasz na Hirszfelda ;). Zgadza się? Mnie osobiście najbardziej podobają się felgi nr 6 lecz lipa bo nie są hartowane tak jak wszystkie ori z Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko:) co do felgo to polecam opcje 1 lub 2!! i tylko w oryginale!!!!!!!!!!!!!!.

podroby nie maja racji bytu w polsce z wiadomych przyczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topor ja proponuje Ci abyś zbierał na RNS.E a nie na Navi+ ;). Navi+ to najtańszy badziew a RNS.E wymiata i to bardzo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby dostal w dobrej cenie to wiadomka ze RNS-e[br]Dopisany: 31 Październik 2008, 17:50_________________________________________________chociaz denerowowaloby mnie to... rns-e nie mozna idealnie spaspwac do B5... rozni sie tez kolorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

samochodzik bardzo fajny :good: co do tej navi mam navi+ też nie polecam mapka tylko Niemiec pytalem po ASO itp nie da rady załatwić mapki na Polskę jakieś zgodnej mniej więcej z teraźniejszością :( na allegro widziałem RNS-E http://www.allegro.pl/item482555195_nawigacja_audi_a6_rns_e_rnse_dvd_sd_mp3_navi_a4_b5.html

ale nie pasuję zbytnio no i jak topor napisał nie ten kolorek a po zatem cena też nie mała :confused4: co do felg do bardzo fajne te 6 też bym sie skusił :tongue4: ale myślę o jakiś srebrno czarnych, udanego wyboru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...