Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj tamtędy leciałem rano, po południu jak wracałem tylko już drugą stroną to słyszałem o tym :kwasny:

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 270,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie wczoraj kolega zablokowal w helmutowie autobane A2 przed krzyzakiem z ll3 ponoc na pół dnia, stracił kola na blizniaku, policaje jak przyjechali nie umieli uwierzyć że nikogo nie celnol kołem:facepalm: a najlepsze w tym wszystkim jest to że jednego koła nie znaleźli:decayed:.Auto ponoć kasacja:facepalm:

kolega w koimexie nie lata czasami?

Opublikowano
  • Autor
najlepsze w tym wszystkim jest to że jednego koła nie znaleźli:decayed:

Na pewno opony nowki- nasi sa wszędzie :polew:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
Panowie wczoraj kolega zablokowal w helmutowie autobane A2 przed krzyzakiem z ll3 ponoc na pół dnia, stracił kola na blizniaku, policaje jak przyjechali nie umieli uwierzyć że nikogo nie celnol kołem:facepalm: a najlepsze w tym wszystkim jest to że jednego koła nie znaleźli:decayed:.Auto ponoć kasacja:facepalm:

kolega w koimexie nie lata czasami?

nie, z Kato Mavitrans:wink:
najlepsze w tym wszystkim jest to że jednego koła nie znaleźli:decayed:

Na pewno opony nowki- nasi sa wszędzie :polew:

:polew:

mms_20140527.jpg

Opublikowano

Ale urwał

Opublikowano

No to witam kolegów...robotę nową mam :) Linia ...Kurierka DB Schenker Koszalin--->Warszawa :wink: .Spokojna robota , i w domu jestem co 48h a weekendy w domu :banan: .Jazda nocna po PL nawet fajna jest

---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

aa koledzy ..potrzebuję navi na androida ale na zestawy..jaka dobra?

Opublikowano

Automapa. Mam, i tylko telefonu używam w pracy :wink:

---------- Post dopisany 01-06-2014 at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany 31-05-2014 at 18:32 ----------

Opublikowano
  • Autor

Z racji tego ze moj pierwszy post wyskakuje na kazdej stronie tego tematu, to moze go troche zmodyfikuje dorzucajac nasze ciezarowki? :wink:

Co wy na to?

Opublikowano

http://s18.postimg.org/5iqu9auwp/mms_20140527.jpg

Naczepa miała dość ciagniecia sie za nim i brała sie do wyprzedzania^^

Ale ładnie go pogięło masakra;/

Opublikowano
Z racji tego ze moj pierwszy post wyskakuje na kazdej stronie tego tematu, to moze go troche zmodyfikuje dorzucajac nasze ciezarowki? :wink:

Co wy na to?

Czemu nie

Opublikowano

Panowie czy we Francji na landówkach trzeba mieć już boxa??

ruszył już ten system??

:hi:

Opublikowano

Dzisiaj leciałem za tandemem z jakimś bydłem, dodam że leciałem pierwszy raz a takim zestawem

Nie wiem czy to normalne ale tańczył po całej drodze, to normalne ?

Czy może kierowca był na % ... :facepalm:

Opublikowano
Dzisiaj leciałem za tandemem z jakimś bydłem, dodam że leciałem pierwszy raz a takim zestawem

Nie wiem czy to normalne ale tańczył po całej drodze, to normalne ?

Czy może kierowca był na % ... :facepalm:

może nie tandem tylko przyczepa na obrotnicy do tego wylatanej i ze słabymi amorkami,to nie sposób tego prosto trzymać.

Opublikowano

Gili a ja cię chyba ostatnio mijałem. Niebiesko białe volvo wanna :eusathink:

Opublikowano

niestety Gilon teraz Mietkiem lata

Opublikowano

Dzień wcześniej przeglądałem szczegółowo temat, zdjęcia itd. A dnia następnego widziałem coś takiego :decayed:

e52148.jpg

Tymbardziej widziałem to wcześnie rano na śląsku także odpada :thumbdown:

Opublikowano

Wczoraj rano byłem na śląsku mietkiem,a volvem nie jeżdżę ponad rok. :wink:

Zresztą branża też inna,bo chłodnie i do tego przyczepa. :grin:

Opublikowano

To jednak nie ty. Następnym razem muszę bardziej patrzeć w kogo rzucam kamieniami :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.