Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znacznie drozej jak w Polsce.:)

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 270,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie u Austriaka dalej jest zakaz jazdy w nocy? Czy może się coś pozmieniało?


1412330790_by_krzys_500.jpg?1412330799

Opublikowano

Nic się nie zmieniło, a już w tę stronę, aby jeździć w nocy, to już napewno nie.

Opublikowano

Żuk zawsze spoko :decayed:

Opublikowano

Panowie u Austriaka dalej jest zakaz jazdy w nocy? Czy może się coś pozmieniało?

Euro 6 jedzie do 60km/h resta stoi.

Wypadek przed samym zjazdem Grudziądz końcówka największej górki na A1. Słyszałem dziś na cb,że wyjechał ktoś pod prąd.tak też wygląda po śladach hamowania ale nigdzie niema wzmianki,więc może chłopak zasnął lub miał wystrzał...Widywałem,to Volvo często na jedynce,szkoda człowieka...

http://www.radiogdansk.pl/index.php/wydarzenia/item/17067-czwartek-na-pomorskich-drogach.html

Edytowane przez GILI

Opublikowano

Ciągnik to chyba z 90-lat FH-acz wiec jak się urwała kabina to wszystko mogło się tam wydarzyć ..... :kwasny:

Opublikowano

18e7dd808a52c0f4ea561a923649b9f5.jpg Taka sytuacja w tym szarym dziś dniu [emoji1]

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Masakra :confused4:

Opublikowano

Dzięki Pany z Austrią


18e7dd808a52c0f4ea561a923649b9f5.jpg Taka sytuacja w tym szarym dziś dniu [emoji1]

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

ja miałem kiedyś tak;

Zbieram brud bo szef zabronił myć

:grin:

Opublikowano

No to mój ''stary'' kiedyś na bazie namalował mi trochę po złości słynne ''umyj mnie'' i myślał że mnie litość jednak weźmie.

Pod spodem podpisałam ''myjnia 100 zł''

W poniedziałek rano auto było czyste :-)

Edytowane przez izka7878

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

Ja kiedyś pracowałem u gościa co w sobotę rano wpadał na bazę i kontrola czystości.Jak auto było za***ane i kierowca w piątek jak zjechał olał mycie to na poniedziałek miał auto umyte i w środku fakturę z myjnie.... :naughty:

Opublikowano

Ale tak szczerze mówiąc, to w niektórych przypadkach jest to jakieś rozwiązanie.

Miałam okazję w zastępstwie jechać MB MP3 dokładnie półrocznym. To co zastałam wchodząc do kabiny to koszmar.

Opublikowano

www.svempas.se

Tu inne projekty tego tunera

Opublikowano

Niezawsze jestem na bierząco,ale rozumiem,że koleżanka mieszka w Danii i jeździ ciężarówką??

Edytowane przez GILI

Opublikowano

Nie w Danii, a w Norwegii. Teraz, już dużo nie jeżdżę. Jedynie sporadycznie pod zastępstwo.

Opublikowano

Czerwony ciągnik z chłodnią Obojan mijany dzisiaj na Podwarpiu... Repki Dragon Age mijany w Siewierzu ... :)

Jeśli chodzi o czystość po urodzeniu córki miałem 2 tyg. ojcowskiego.. z doskoku jeździł mój szef .. tyle ile robił kursów tyle leżało kubków z orlena i opakowań po paluszkach.. oczywiście powiedział, że jest troche brudno ale, że wysypie sie wszystko od strony pasażera to już nie ;)

Opublikowano

niemcy_gigaliner_25_metrow-664x442.jpg

:kox:

Opublikowano

niemcy_gigaliner_25_metrow-664x442.jpg

:kox:

w Skandynawi to już standard

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.