Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A dziękuję i również powodzenia na drodze :hi: Tymczasem dzisiaj u mnie :kox:

55464799aef6f_gd.jpg?20150503181458

5546479e39d9f_gd.jpg?20150503181458

554647b10f314_gd.jpg?20150503181458


eae5ca6d4ba8df9a2a1d4700b58288dd.jpg

I jeszcze scania :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 269,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tego żółtka kojarzę z innego forum Hehe

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Chlopaki uzywa ktos transmitera fm ? Kupilem juz 2 rzekomo na 24 i zaden nie hula..

Opublikowano

Ja używałem i d*py to nie urywa


Talib w większości radi da się auxa uruchomić
Opublikowano

Ja używałem i d*py to nie urywa

Talib w większości radi da się auxa uruchomić

nie w Renault :D a pozatym potrzebuje rozwiązania mobilnego... raz w tym a raz w innym aucie.. a masz Ucho taki transmiter który bangla na 24v ?

Opublikowano

Ja mam na 12v peiyinga

A co do reni to się da

Opublikowano

Znowu się przesiadam na tydzień :grin:

DSC_0667.jpg

Opublikowano

Ładnie sie prezentuje

Opublikowano

Gili nie śmigałeś tą Scanią z ostatniej fotki we wtorek po Kościerzynie okolice godziny 17?

Opublikowano

Tak.mialem ja caly tydzien,dopiero dzisiaj ooddalem do serwisu.

Opublikowano

Tak myślałem że to Ty. Ale zmiennik kierował więc nie wołałem na radiu. My z Żukowa lecieliśmy na Niemcy.

Opublikowano

mogłeś krzyknąć,ja jeżdżę sam. Będę maił od przyszłego tygodnia ucznia,bo się roboty narobiło i dojdzie zestaw.

Edytowane przez GILI

Opublikowano

No proszę. Ja chwilowo w podwójnej ale tylko Niemcy i Litwa. Ale często ładujemy w firmie Kadek w Żukowie więc następnym razem będę wołał.

Opublikowano

Dlatego te testy,mam nadzieję,że będzie kolejna V-ka.520 jest ustawione na 4miliony przebiegu,moim zdaniem,jest bardzo mocny z dołu,elastyczny i spokojny motorek,a 580,to już żyleta,moc jest uderzeniowa w deszczu nawet załadowany,kontrola trakcji działa pod każdą większą górę. Dziwne jest też,że 520ką ciężko zrobić bardzo duże spalanie,a 580ką można zrobić rewelacyjnie niskie,jeżdżąc delikatnie,bo jest ustawiona jak Volvo na power. Nowe rzędówki Scanii wąchają ropę,jestem pewien,że niema w tej chwili ekonomiczniejszej ciężarówki,Na kraju"ciężką trasą"pełno pusto bez problemu robiłem 27l.... V-ką 30-31l,tyle samo co rzędowym Mercem.Robury palą mało tylko na płaskiej autostradzie najlepiej na tempomacie.

Edytowane przez GILI

Opublikowano

Kiedy w całej UE będą takie znaki?

20150526_132833.jpg

Opublikowano

w Holandii są podobne na każdej przemysłówce i dzikusie,a w Polsce zapłacisz,to wszędzie postoisz nawet rok.

od maja mamy nowe zjawisko...w piątkowe popołudnia suszarki na krajówkach co 10 metrów :grin:

Edytowane przez GILI

Opublikowano

A nic nie mów. Tak się teraz jeździ że szkoda gadać, jak jadę do Sopotu to lewym pasem wszystko wyprzedzam jadąc 55/h tak się boją. A przeloty przez miasta na krajowych to 10 mniej ni dozwolone

Opublikowano

w Holandii są podobne na każdej przemysłówce i dzikusie,

to jest z Holandii :wink: jestem ciekaw jak,i czy tego pilnują?

Edytowane przez ucho.77

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gili nie śmigałeś tą Scanią z ostatniej fotki we wtorek po Kościerzynie okolice godziny 17?

Tym razem krzyknąłeś :) teraz już będę wiedział,tylko ciężko wypatrzeć tak popularny zestaw :hi:

Opublikowano

Argentyński system firmy Samsung pokazujący na tylnej ścianie naczepy widok sprzed ciężarówki :naughty:

https://www.youtube.com/watch?t=77&v=ZetSRWchM4w

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.