Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja do 10 jestem później ciszę na Gdańsk

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 270,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopaki mam pytanko .. Jedziemy na wakacje w przyszłym tygodniu do Jaroslawca ... Standardowo DK1 do Łodzi przez Częstochowę potem od Łodzi a1 aż do Mniej więcej Kościerzyny .. Pytanie mam takie gdzie za Łodzią zatankuje LPG .. W samej Łodzi mi się nie uśmiecha stawać bo będę miał jeszcze pół butli ... Tylko czy przypadkiem się nie okaże że stacja jest co 200 km... Jechalem tamtą trasa ale kilka lat temu .. Na necie nie moge trafic konkretnej mapy a na google nie wyświetla POI...

Wysłane z Huawei Honor 4X

Opublikowano

No to dopełni butle w Łodzi na full i po problemie :D

Opublikowano

Równie dobrze mogę tankować co 100 km ale chce ograniczyć postoje bo jadę z roczną córką a chce żeby przespała całą drogę ... Dlatego pytam czy ok 100 km za Łodzią coś znajdę z gazem :)

Wysłane z Huawei Honor 4X

Opublikowano

Coś koło 150km za Łodzią na A1 jest stacja.

Lepiej dotankuj w Łodzi.

Opublikowano

Na wylocie z Łodzi w stronę Strykowa masz Orlen, ładuj tam do pełna i w drogę :)

Opublikowano

Zjedz w Kowalu zatankuj w Wloclawku i wyjedziesz na koncu miasta na A1 i zjesz pozywny obiad w Ambrozji przy starej jedynce. Druga opcja zjezdzasz zjadzem ciechocinek-aleksandrow kuj.i tam masz gaz na stacji.masz jeszcze lotos na 107 i shel na 47km,tylko nie jestem pewien czy na banie jest gaz,a kolejki tak

Jak zjedziesz zjazdem na Pelpin,to jest gaz miedxy Jablowem a Starogardem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

czyli jednak dotankuje w Łodzi ;) a co do obiadu to nie bardzo nad ranem hehe

Dojechali :) jednak ta Łódź to potrafi zamotac całą trasę... Dopiero na 3 stacji udało się zatankować LPG ... Potem już ogień na A1 .. 650 km 7.30 h więc wynik w porządku ... Spalanie 10l LPG bez gonienia ...

Wysłane z Huawei Honor 4X

Edytowane przez talib1990

Opublikowano

To na dziadka jechałeś :doh: Ja swoim po wojażach po kraju mi wyszło normalnie 2 dychy :grin:

Opublikowano

Debilne norweskie miski,opona mogla by strzelić przy tak rozgrzanych hamulcach. https://www.youtube.com/watch?t=18&v=5RbQ0zjc1sc

Opublikowano

Leci ktoś może ze śląska w okolice lub przez Białystok ?

Mam fotele dla kumpla do przetransportowania .

Opublikowano

Wróciłem... jazda przez trójmiasto od strony Wejherowa to jeden wielki dramat... światła co chwile a te małpy jeżdżą jakby im jajora powiązali :P co chwile musiałem wyprzedzać lewa, prawa ... najgorsi to widzę blachy GLE i GWE .... w Łodzi myślałem, że na dziurach koła pogubie (a mam tylko 225/45/17 ) w okolicach nadmorskich ( Jarosławiec, Darłowo, Ustka ) drogowcy zapomnieli położyć po 1/3 szerokości pasa asfaltu... powrót Gdynia- Sosnowiec z jednym tankowniem 5h10m ...całość ponad 1500 km ...spalanie z trasy 10,2 LPG ... więc jestem zadowolony jak na motor 3.2 i automat..

ps. pamiątka musi być ;)

IMG_20150903_184758.jpg

Opublikowano

DSC_0098.jpg

Przesiadka :banan:

Edytowane przez GILI

Opublikowano

Ty to w czepku urodzony :-D Co chwila nowa fura

Opublikowano

Mam nadzieję,że na tej zostanę na długo 580ka na max wypasie,więcej już naprawdę nie trzeba.

Opublikowano

a8cff3acf18c152af72cc4442a9829ca.jpg

Trip na Amsterdam [emoji1]

Opublikowano

Jak zwykle w iveco, dodatkowe kontrolki muszą się świecić :grin:

Opublikowano

Iveco to kupa :decayed:

Opublikowano

Iveco to kupa :decayed:

:thumbup1::grin:

Opublikowano

Jedziesz daleko, nie bierz Iveco, bo Iveco i Renówka to nie ciężarówka :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.