Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

orientuje się ktoś czy po zrobieniu kat C+E, kategoria B pozostanie dalej bezterminowa ?

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 269,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kategorie masz bezterminowo dalej. Terminową masz tylko plakietkę ;)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

po wymianie prawka B już masz według nowych zasad na 15lat

Opublikowano

po wymianie prawka B już masz według nowych zasad na 15lat

uuu to nie wymieniam chyba że mnie coś do muru przyciśnie

Opublikowano

ja wymieniałem w tamtym roku z powodu kodu 95 i teraz mam w punkcie 4b i 11 przy kat b i be datę 13.11.28

Opublikowano

Śmiało wyrabiaj kartę, w niczym to nie przeszkadza jaką masz kategorię prawa jazdy ;)

dzięki wolałem się upewnić.

Opublikowano

ja wymieniałem w tamtym roku z powodu kodu 95 i teraz mam w punkcie 4b i 11 przy kat b i be datę 13.11.28

To jest ważność plastiku nie uprawnień ;)

Opublikowano

Na jakich nawigacjach jeździcie po PL?

Opublikowano

Ja korzystam z Igo i narazie cacy, choć trochę trzeba brać poprawki bo parę razy na gruntowe ciągnęła a w opcjach wyłączone

Opublikowano

Ktoś ostatnio pytal o latanie pod DPD ja jeżdzę dla Ups codziennie jestem w domu :D kasa git w życiu nie miałem lepszej roboty :decayed:

Edytowane przez klysek

Opublikowano

Ja korzystam z Igo i narazie cacy, choć trochę trzeba brać poprawki bo parę razy na gruntowe ciągnęła a w opcjach wyłączone

Też na tym latam, godna polecenia :wink4:

Opublikowano

Ja korzystam z Igo i narazie cacy, choć trochę trzeba brać poprawki bo parę razy na gruntowe ciągnęła a w opcjach wyłączone

Też na tym latam, godna polecenia :wink4:

Jaka dokładnie wersja?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja korzystam z Igo i narazie cacy, choć trochę trzeba brać poprawki bo parę razy na gruntowe ciągnęła a w opcjach wyłączone

Też na tym latam, godna polecenia :wink4:

Latanie 20 km sie nie liczy :D
Opublikowano

Jutro Ci powiem bo navi mam w aucie ;)

Klysiu :ssij:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Ktoś ostatnio pytal o latanie pod DPD ja jeżdzę dla Ups codziennie jestem w domu :D kasa git w życiu nie miałem lepszej roboty :decayed:

Ile godzin dziennie pracujesz ? Ile kilometrów przejeżdżasz ?
Opublikowano

Jaka dokładnie wersja?

Kolego ogarnij sobie IGO Primo Truck a będziesz zadowolony prowadzi dobrze ale jak koledzy mówili trzeba brac poprawkę:)


uuu to nie wymieniam chyba że mnie coś do muru przyciśnie

Kolego prędzej czy później będziesz musiał wymienić prawko także Cie to nie ominie. I nie będziesz miał bezterminowo.

Opublikowano

Ktoś ostatnio pytal o latanie pod DPD ja jeżdzę dla Ups codziennie jestem w domu :D kasa git w życiu nie miałem lepszej roboty :decayed:

Ile godzin dziennie pracujesz ? Ile kilometrów przejeżdżasz ?

Trasa stała Strykow-Słubice przesiadka w drugi zestaw i z powrotem :D godzinowo wychodzi ok 9-10 h

Opublikowano

Jak długo już tak jeździsz - codziennie ta sama droga nie znudziła się już ? :decayed:

Opublikowano

Młodziak mapa igo primo truck po najnowszej aktualizacji [emoji6]

Tymczasem noworoczne porządki

555235028008728cbdddacfd5c07ff21.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.