Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

d51ec1a5b0e010793525fd794d4322dd.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

wczoraj w nocy godzinę gryzłem kierownicę,za podobnym :angry:

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 269,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1281f261571f415dded9b1a3a490fe54.jpg

w uszach szum... w oczach łzy... a na blacie osiem trzy :polew:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Trzeba Manem zjechać na serwis,bo nie świecą się kontrolki błędów :grin:

Edytowane przez GILI

Opublikowano

Kaju ten zielony tandem Twój? Pytam bo dość często widuje te auta na załadunkach/rozładunkach puszki w różnych miejscach ;)

Opublikowano

dokładnie mój, od c**ja nas jest, a jakbyś spotkał numer boczny 40 to ja :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Kaju takie prędkości to nie dla mnie, szlag by mnie trafił że wszyscy mnie wybierają.

Napisane z efhacza

Opublikowano

mnie też trafia ale co zrobisz... kagan jest na 85, a tym czasem parking na siódemce:

9738cea058076bd76529b079798596fb.jpg

:guma: ale zaraz do budy spadam bo jakieś tałatajstwa mnie tu latajo :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jaka najbardziej siec oplaca sie kupic w DE do internetu???

Opublikowano

mnie też trafia ale co zrobisz... kagan jest na 85, a tym czasem parking na siódemce:

9738cea058076bd76529b079798596fb.jpg

:guma: ale zaraz do budy spadam bo jakieś tałatajstwa mnie tu latajo :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Taki to pożyje...jem śledziki, zrazy na pace się ruszają,mam jeszcze 3h żeby je zdjąć ;)
Opublikowano

Jaka najbardziej siec oplaca sie kupic w DE do internetu???

mi gabalo ogarnął. karta z E-plus, za 15€/30 dni mam 3GB. ja jade w telefonie i jak na razie jest ok, po parkingach zasięg elegancki, sporo rozmawiam przez whatsapp - ale to na prawdę sporo :) i tragicznie nie pobiera tego pakietu, wystarcza jak na razie :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

No pany, to i ja się pochwalę choć nie ma czym, codziennie to samo g***o i tak w kółko: 5/7 6/7 ale ostatnio częściej 5/7 bo po 12h.

Pozdrawiam

Rum

Opublikowano

A gdzie foty ...;)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Z domu musiałem wysłać, cegła nie chciała na serwer zapodać.

Za czasów agencji, teraz ten sam ciągnik, tyle że już w zielonych barwach :]

mt6k92.jpg

Tylko po ładowarke się wróciłem...

Pozdrawiam
Rum

Edytowane przez RumJanek

Opublikowano

Jaka najbardziej siec oplaca sie kupic w DE do internetu???

mi gabalo ogarnął. karta z E-plus, za 15€/30 dni mam 3GB. ja jade w telefonie i jak na razie jest ok, po parkingach zasięg elegancki, sporo rozmawiam przez whatsapp - ale to na prawdę sporo :) i tragicznie nie pobiera tego pakietu, wystarcza jak na razie :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Słyszałem, że każda kartę trzeba zarejestrować tak? Też latam najczęściej na de i czasem by się przydał internet;) są jakieś sposoby, aby korzystać dalej bezpłatnie przez wi fi z McDonald'sa po tych 3h?

Wysłane z mojego LG-D802

Opublikowano

13895088_1191074200913754_75298689040005

13814043_1191074227580418_80830506605139

Nowa Scania

Edytowane przez GILI

Opublikowano

Jaka najbardziej siec oplaca sie kupic w DE do internetu???

mi gabalo ogarnął. karta z E-plus, za 15€/30 dni mam 3GB. ja jade w telefonie i jak na razie jest ok, po parkingach zasięg elegancki, sporo rozmawiam przez whatsapp - ale to na prawdę sporo :) i tragicznie nie pobiera tego pakietu, wystarcza jak na razie :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Słyszałem, że każda kartę trzeba zarejestrować tak? Też latam najczęściej na de i czasem by się przydał internet;) są jakieś sposoby, aby korzystać dalej bezpłatnie przez wi fi z McDonald'sa po tych 3h?

Wysłane z mojego LG-D802

Siemka. Mój kumpel siedzi w DE i korzysta z jakies sieci LYCAmobile. Ma tam jakies GB i minuty ale co i za ile nie wiem:P

Opublikowano

Jaka najbardziej siec oplaca sie kupic w DE do internetu???

mi gabalo ogarnął. karta z E-plus, za 15€/30 dni mam 3GB. ja jade w telefonie i jak na razie jest ok, po parkingach zasięg elegancki, sporo rozmawiam przez whatsapp - ale to na prawdę sporo :) i tragicznie nie pobiera tego pakietu, wystarcza jak na razie :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Słyszałem, że każda kartę trzeba zarejestrować tak? Też latam najczęściej na de i czasem by się przydał internet;) są jakieś sposoby, aby korzystać dalej bezpłatnie przez wi fi z McDonald'sa po tych 3h?

Wysłane z mojego LG-D802

Jak często jesteś w tym de? Poco kombinować jak możesz u polskiego operatora teraz wykupić takie usługi. W t-mobile jest teraz zrobiona strefa roamingowa i de sie łapią. Ja płacę abonament 59zł i mam nielimitowane połączenia w de i z de oraz innych krajów strefy bez limitu a dodatkowo 1GB neta w roamingu. Mam to awaryjnie bo póki na kraju latam.

Opublikowano

zależy kto ile korzysta. ja na stacje ide pod prysznic i wypad do budy, bo kilka razy już mnie wyganiali - albo zamawiam koryto albo wypad. może za gangsterski ryj - nie wiem, ale na swojej karcie jestem i w d*pie mam czy mi ktoś wysapie czy nie, że zajmuje komuś krzesełko. 15€ na miesiąc to niewiele jak za 3GB. za 60zł kupiłem na allegro pierwszego lepszego samsunga żeby mi to udostępnił - tyle z kosztów.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

a po DE ktoś tu lata oprócz mnie? :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

taaa, ja gościu tylko po DE :decayed:

Opublikowano

a po DE ktoś tu lata oprócz mnie? :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

taaa, ja gościu tylko po DE :decayed:

rzuć info czy ten 534 XXX XXX masz aktualny :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.