Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wałbrzych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja juz dwie felgi musze w sobotę sobie naprostować.

Zapomniałem że mam wył. ESP i zanim skontrowałem to d*pa zdążyła oprzeć się o krawężnik...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj śmigam do Pecu na nocną jazdę - przełęcz Okraj, wiecie... :kox:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 12:45_________________________________________________

A ja już wiem, że mnie nie będzie 15ego.

Egzaminy egzaminy...

A czy dla tych co się wybierają dojazd jest w miarę logiczny czy wspomóc Was jakimiś fotami?

Opublikowano

Ile oooo będzie ?

Ja chętnie wpadnę :hi:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie stan chętnych wyklaruje się na kilka minut przed spotkaniem :)

Zawsze było tak, że pisało się n osób, przyjeżdżało n+3

Opublikowano

Ja planuję być, i chyba będę bo na weekend nic nie robię, no chyba, że coś w ostatniej chwili a tymczasem :hi:

Opublikowano

Ja również planuję być, z tym że nie na 100% :decayed:

Klienci potrafią nawet w niedzielę d*pę zawracać...

Opublikowano
  • Autor

Gdyby ktoś z Was mógł wziąć ze sobą aparat fotograficzny i strzelić kilka fotek na spocie, następnie jakoś mi je przekazać, było by miło widzieć je później w Galerii... :cool1:

Opublikowano

siema postaram się też podjechac na spot..pozdro LUIS. :evil:

Opublikowano
  • Autor

luiss - zapraszamy!

Opublikowano

FREON jak niezapomne to wezme aparat[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 16:30_________________________________________________freon a powiec jak mam dac fote mojej audicy tak jak ty masz bo niewiem jak to zrobic coś niemoge sie połapać..pozdro DO SPOTU.

Opublikowano
  • Autor

http://www.a4-klub.pl/smf/jak_wklejac_zdjecia_na_forum-t27936.0.html[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 16:43_________________________________________________najlepiej wyrzucić zdjęcia na przeznaczony do tego serwer, a potem kliknąć prawym na eksponowany obrazek, właściwości, odczytać adres (zazwyczaj nieco inny niż ten, który pokazuje nam portal typu fotosik)

wtedy masz pewność, że zdjęcie będzie pokazywane takim, jakie chciałeś aby było zapisane na ich serwerze

Opublikowano

dałem zdjęcie na fotosik i co dalej[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 18:15_________________________________________________czy mam wysłac link do tego zdięcia

Opublikowano
  • Autor

idziesz na wątek "Moja A4 - B5" i klikasz "nowy wątek" czyli innymi słowy wchodzisz tu:

http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5-b71.0/

i po prawej u góry szukasz "nowy wątek"

nazywasz go odpowiednio, tak jak ja nazwałem "żaba" i w treści wątku opisujesz furacza, załączając zdjęcia jak podałem wyżej

ponadto w profilu możesz umieścić link do Twojej A4 w polu "moja A4" oraz użyć odsyłacza w podpisie, że pod każdą Twoją wypowiedzią będzie widniał link do Twojej A4

jaśniej nie umiem :mysli:

Opublikowano

Qrcze wychodzi na to, że nie umyte auto będzie na zlocie brudne w :wallbash: taka pogoda, chyba jutro będę musiał myć jeszcze raz, ale tym razem na szczotkach w automatycznej myjni, nawet starego passata starałem się w ręcznej myjni myć. Co o tym myślicie, myjecie swoje auta na myjni automatycznej :kox:??

Opublikowano
  • Autor

Statoil, myję, jakoś się nie boję...

Tj jak mogę to myję pod domem, ale zimą zawsze w myjni i przeważnie Statoil.

Ponadto zimą jedynie płuczę auto najtańszym programem, szkoda kasy na droższy, bo za chwilę i tak będzie brudny.[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 17:15_________________________________________________

i jak bylo?

Opublikowano

mało nas było tylko 3 autka ale atmosfera kul, morze śniegu się przestraszyli....

Opublikowano

Ja niestety do samego końca nie byłem pewien przyjazdu - cóż , może następnym razem. Myślę, że warto rozważyć kolejne spoty w większych odstępach czasu... np koniec kwietnia, maj... + akcja spamowa

Opublikowano

mało nas było tylko 3 autka ale atmosfera kul, morze śniegu się przestraszyli....

Licząc panów pijących w Megance i quada to 5 pojazdów :decayed:

Kameralnie ale ogólnie ok :)

Opublikowano
  • Autor

Ja jestem w sesji, o przyjeździe nie było mowy.

Na kwiecień na pewno przyjedzie więcej osób, pobawię się w spam, tak jak w grudniu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.