Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wałbrzych


freon

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i panie niema wymowek np.zapomnialem albo brak czasu bo specjalnie wybralismy ta date czyli tydzien przed swietami zeby uniknac swiatecznej goraczki zakupow i mam nadzieje ze jak najwiecej osob znajdzie chwile czasu w ten dzien o godz 14 zeby sie pojawic chodzby na chwile i wymienic sie pogladami i fachowymi poradami na temat naszych furek wiec zapraszamy jeszcze raz serdecznie wszystkich zainteresowanych Pozdro all :hi::dance2::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przygotuję spam i zaczniemy akcję reklamową nr 1. Nr 2 na kilka dni przed samym spotkaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporządziłem szerszą listę adresową do spamu - doszło 55 osób z okolic - łącznie jest już 191 odbiorców informacji o spotach. Do nowych powiem... nie spodziewajcie się takiej frekwencji, czy nawet podobnej... przeważnie 10-12 aut było sukcesem... ale wtedy na liście adresowej było 60 osob ;)

ps.Freona poprosiłem o aktualizację odnośnie osób,... mniej zainteresowanych więc ok 2-5 osób zniknie z listy adresowej. Faktycznie ostatnio w okolicy A4 więcej niż wszystkiego innego...

ps2. ... w sumie przyrost userów mamy niezły... to dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza setka wysłana, kolejna za godzinę (limit).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem tylko raz na spocie i to rok temu, wypadało by sie trochę bardziej zaangazowac, więc postaram się pojawić swoja taczka ;))

Pozdro łobuzy :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@X, chyba nawet kojarzę Twoje dwójki...

Zapraszamy, a jak będzie śnieg, to mnie przewieziesz, bo jeszcze nigdy nie jechałem Audi z Q.

[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 17:59_________________________________________________

Druga setka też wysłana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4-klub.pl spotyka się teraz w Wałbrzychu. Dystans między poprzednim, a obecnym miejscem spotkań to 10km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam M@X jak byłeś.

JP :hi: - z Twojej miejscowości też daleko nie jest więc zapraszamy.

Odnośnie spotów świdnickich - przenieśliśmy je w nowe miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry :wink4:

Jak miło patrzeć jak ilość stron w Waszym wątku spotowym rośnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry :wink4:

Jak miło patrzeć jak ilość stron w Waszym wątku spotowym rośnie :good:

To prawda, ruszyło się.

A mam pytanie do tych, co będą po raz pierwszy, czy wskazówki dotyczące miejsca spotkania są przydatne? Traficie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też wpadnę wstyd nie przyjechać jak spota mi pod domem robicie :> niech ktoś mi na pw wyśle linki do programu do vagowania to zainstaluje na laptopie (bateria 2 godziny) trzyma więc jak ktoś przyniesie kabel to spokojnie użyczę , a z tego co pamiętam seb-k ma słabą baterie w laptopie (o ile się nic nie zmieniło), wejście com jest

Dzięki za maila o spocie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarezerwowałem sobie już czas na najbliższy spocik, tak więc, jak nie będzie trzęsienia ziemi, to się pojawię :) Mam tylko pytanie, czy z ul. Uczniowskiej będę już mógł kogoś dojrzeć, jeżeli nie to czy wyznacznikiem może widoczny na zdjęciu znak skrętu w ślepą uliczkę i zakaz zawracania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...