Skocz do zawartości
IGNOROWANY

co myslicie o tych felgach?


kamilek161290

Rekomendowane odpowiedzi

ja raz kupiłem też z niemcowni felgi o d gościa który je przywiózł i były ok. cięzko stwierdzić po zdjęciach czy są w porządku.

na innej aukcji: FELGI Z NIEMIEC 17' AUDI A4 A6 S-LINE 5x112 ET43 (2795395853) - motoAllegro

gość sprzedaje same felgi za 1399,- a w opisie aukcji pisze, że same felgi sprzedaje za 1499 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie felg przez internet to taka loteria. Można trafić okej a równie dobrze można się naciąć. Najlepiej szukać blisko swojego miejsca zamieszkania ,aby móc z kołami pojechać do wulkanizatora i sprawdzić czy faktycznie są to koła czy jajka.

Zadzwoń i wypytaj sprzedającego czy nie ma widocznych śladów napraw na felgach, chodź są z oponami to za dużo widać nie będzie.

Na jednym zdjęciu widać ,że mają nabite dość dużo ciężarków, chodź to jeszcze o niczym strasznym nie świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kultowe felgi s-line poproś o zdjęcie środka felgi i będziesz pewien na 100%,że ori bo chinole są miękkie jak plastelina.Mam wątpliwości co do ori po ET43 nie jestem pewien ale chyba powinno być 35 :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kultowe felgi s-line poproś o zdjęcie środka felgi i będziesz pewien na 100%,że ori bo chinole są miękkie jak plastelina.Mam wątpliwości co do ori po ET43 nie jestem pewien ale chyba powinno być 35 :eusathink:

jak są ori z B6 to mają ET43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kultowe felgi s-line poproś o zdjęcie środka felgi i będziesz pewien na 100%,że ori bo chinole są miękkie jak plastelina.Mam wątpliwości co do ori po ET43 nie jestem pewien ale chyba powinno być 35 :eusathink:

jak są ori z B6 to mają ET43

Właśnie pisałem,że nie jestem pewien.:wink: Ale tak czy siak zdjęcie od środka rozwieje wszelkie wątpliwości :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie duzo, ja wlasnie kupilem wczoraj takie za 800zl, tez ET43. Sadze, ze mimo opon widocznych na fotkach te felgi nie sa tyle wart, pozdro:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne felgi i ciężko o komplet w idealnym stanie,jeżeli te są w dobrym stanie to są warte tej ceny,bo jedna taka sztuka w ASO to koszt około 2300 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy troche cierpliwosci i sledzenia allegro ;d tak jak pisałem, ja wyrwałem za 800zł w sobote w dobrym stanie, wiec chocby nie wiadomo w jakim stanie byly uwazam, ze nie sa wart podanej kwoty ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na zdjecia kazdej felgi osobno.

Zobaczymy co to bedzie.

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ----------

Czekam na zdjecia kazdej felgi osobno.

Zobaczymy co to bedzie.

Moze nie ma co sie napalac:)

Zajade do Polski do objade swoich miejscowych wulkanizatorów:D i porównam cenowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi jak felgi - ale opony - moim zdaniem nie warto ryzykować takiej kasy dla prawie 6 letnich opon które mogą być w najlepszym przypadku głośne albo ściągać - a w gorszym mieć guzy.

Zraziłem się na używanych oponach niejednokrotnie, na początku swojej przygody motoryzacyjnej - i nigdy więcej takich półśrodków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też szukam takiego felunku ale ta cena mi sie nie podoba :kwasny:

Tak jak koledzy piszą cierpliwości bo do wiosny- lata jescze troche czasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam że jest to najładniejsza felga do B6, jedyny problem to dekielki bo są bardzo drogie co powoduje, że lubią je amatorzy cudzej własności, a brak dekielków strasznie szpeci ten felunek.

Myślę ze dobrą alternatywą są 5 ramienne ori 17, mają małe dekielki takie jak w biedronkach a tych przez 1.5 roku nikt nie ukradł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...