Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5]ksieciunio.xenon 18merce,grint,skóry,zabudowa w toku


ksieciunio1990

Rekomendowane odpowiedzi

Taka sytuacja:hi: 18x 8,5j dojdzie mały dystans plus opona 215/35 lub 205/40 mysle ze bedzie ok Na szybkiego kalkulatorem robione

2ujg.th.jpg

q5al.th.jpg

48b5.th.jpg

---------- Post dopisany 24-09-2013 at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany 25-08-2013 at 16:27 ----------

Opony do przodu zamówione miały być Toyo ale nie miałem tylu funduszy a mnie Korciło jak to koło bedzie wygladac na aucie I zakupiłem Nówki sztuki Nankang 205/35/18 a na tył prawdopodobnie wleci 215/35/18 ale raczej urzywki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to dla mnie srednio te koło sie widzi.... celował bym bardziej w jakiegos merca lub ori audi:banan: noo ii na glebe :grin:

---------- Post dopisany 26-09-2013 at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2013 at 22:11 ----------

Z racji Tego iż jest taka pogoda u nas a nie inna doszłem do wniosku że auto idzie juz w odstawienie zimowe, szkoda mi Lakieru włozonej pracy oraz kasy żeby to przez zime dojechac. Kupie na zime jakiegos dupowoza za pare zł w gazie albo dieslu zeby sie przekulac jeszcze mam 2 auta w domu wiec tragedi nie ma żeby sie przemiescic z punktu A do B.

Ten sezon uważam juz za zamkniety, przez zime chce ogarnac wszystkie druty oraz poprawic kilka pierdół które mi sie nie podobaja ogarnac nowe koło oraz zmienic zawieszenie ale nie chce nic narazie zapeszac jak bedzie czas to sie pokaze na forum:D

Wiem że bardzo duzo mi brakuje do co niektórych śamochodów na forum ale na nastepny sezon chciałbym chociaz w jakims stopniu wam dorównac i godnie sie pokazac na jakims zlocie :naughty:

Dzisiaj zaczełem prace nad zabudowa. narazie Pierwsze przymiarki i szlify, nastepnie bagaznik bedzie cały wygłuszony oraz obity czarnym lub czerwonym skajem

mrv7.jpg[/url

Aha i zapomniałem dodac że Rh turbo sa do sprzedania jak by ktos był zainteresowany to walic na Pw

Opony Tył to Hankook 205/40 bardzo zdrowe i jest miesa jakies 6 7mm a przód smietnik:kwasny:

---------- Post dopisany 06-10-2013 at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2013 at 21:46 ----------

Uzbierałem troche $ i zakupiłem nowe oponki Do przodu wpadły nankangi 205/35 a na tył Toyo protex 215/35 oraz kierunki Depo. Z tyłu jest dystans 10mm a na przód leza jeszcze u tokarza ale prawdopodobnie bedzie 6mm.

ustrzelilem kilka fotek na szybkiego a jak poskładam wszystko jak ma byc to zrobie jeszcze jakas sesje przed zima:naughty:

0cz6.th.jpg

jmp5.th.jpg

5rn8.th.jpg

ypcw.th.jpg

sbh4.th.jpg

g156.th.jpg

wtyf.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam trochę wiedzy na temat zabudów CA gdyż pracuję używając na codzień materiałów drewnopochodnych itd. Dziwi mnie po jaką cholerę większość użytkowników tego forum korzysta z płyt OSB budując skrzynie basowe , przecież ten materiał nie nadaje się do tego . Najlepszym materiałem do wykonania w/w jest płyta MDF -trochę droższa ale wychodzi dużo taniej ponieważ : do ceny OSB trzeba doliczyć cenę porządnego wygłuszenia gdyż w innym przypadku będzie to skrzynia rezonansowa a nie basowa ,natomiast MDF to trochę inna technologia i nie dość , że lepiej się obrabia to ma właściwosci tłumiące i wystarczy wewnątrz niewielka ilosć pianki (piramidki) lub wełny a efekt powali nawet wytrawne ucho. No chyba ,że zalezy nam tylko na łubu dubu. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nie wiedziałem wiec dzieki za info:) zabudowe bede poprawiac poniewaz była to moja pierwsza i jest kilka niedociagniec a chcialbym aby to jakos wygladało... przez zime na pierwszym mniejscu chciałbym ogarnac lakier na igłe a nastepnie car audio zabudowa oraz jakis zestaw na przów wraz z wzmacniaczem lecz zobaczymy na ile kasa pozwoli:decayed:

---------- Post dopisany 23-10-2013 at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany 07-10-2013 at 18:23 ----------

Korzystajac z pogody kilka fotek :D

bbt0.th.jpg

jlys.th.jpg

7i2g.th.jpg

qh7o.th.jpg

fvm9.th.jpg

pqt6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...