Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybór Telewizora :)


Rekomendowane odpowiedzi

Sharp 40LE830, miałem 2 LCD sony, teraz mam sharpa i moim zdaniem obraz jest nieporównywalny, oczywiście na korzyść Sharpa.

Sharp 40LE830 test otwarty - pierwszy test na rynku. - HDforum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharp 40LE830, miałem 2 LCD sony, teraz mam sharpa i moim zdaniem obraz jest nieporównywalny, oczywiście na korzyść Sharpa.

Sharp 40LE830 test otwarty - pierwszy test na rynku. - HDforum

to z przed ilu lat musiało byc to Sony o którym piszesz że bez porównania masz obraz i z jakimi modelami Sony porównujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem z KDL-40EX500, a podczas zakupu z SONY KDL-40HX750, PHILIPS 42pfl6007 i PANASONIC TX-L47ET5. Jak dla mnie Sharp wypadał rewelacyjnie, filmy i gry na xboxie wyglądają bardzo ładnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KDL-40HX750 porównywałem z Sharp 40LE830,, sygnał bym ten sam z BR i moim zdaniem Sharp nie wyróżniał się tak by można było powiedzieć że jest lepszy, też super świecił. Tak czy siak wybrałem coś innego :wink: 40' jak dla mnie to za mało a 46 juz przesada więc został Panasonic 42ET50 ktory moim zdniem bije te dwa modele. Jedyny minus Panasonica to kąt które w domu i tak nie mają znaczenia :wink: Ale prawda jest taka że nie ma najlepszego produktu, bo każdemu zależy na czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy nie wiadomo co wybrać, Sharp zawsze będzie dobrą inwestycją :-) Niczym się nie wyróżnia ale też niczym nie wkurza.

Co do czerni to prawdziwie dobra czerń tylko na plazmach Pioneera z serii Kuro. I nie ma bata, nigdy nic się do tego nie zbliży. Telewizory do kupna tylko z drugiej ręki. Odkąd Panasonic wykupił dział Pioneera zajmujący się TV, myślałem, że dalej będzie rozwijał serię Kuro a tu d*pa. Zaczął ciąć koszty i zmaścił jakość, którą stworzył Pioneer. Gdy widzę u kogoś Kuro, zawsze :hi:Kuro to już legenda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten model Samsung UE40ES6570 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD i bardzo sobie go chwalę. Jak kupowałem to o dziwo w RTV EURO AGD był najtańszy (w necie ceny troszkę wyższe wtedy były)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philipsa bym odrzucił w przedbiegach.

Mam w domu Philipsa, kupiłem z 4 miechy temu, powiem szczerze, że jest znakomity. Mam też Samsunga i też jest dobry, ale bez porównania do Philipsa. Moim zdaniem rynek jest tak nasycony tą elektroniką, że sam się wkurzałem przy wyborze. Od 3k do 5k wszystkie mają porównywalnie dobry obraz i co tu teraz wybrać. Widoczna różnica w jakości obrazu zaczyna się od 7000pln.

Kupiłem Philipsa, nie pamiętam modelu, miałem zwykłą kablówkę i jak podłączyłem to myślałem, że mnie ch** strzeli, obraz był tragiczny. Postanowiłem zakupić cyfrową i teraz jest obraz naprawdę dobry, fajnie się wszystko ogląda, programy w HD naprawdę dają odczuć różnicę. Także moim skromnym zdaniem wybór TV to połowa drogi do osiągnięcia super jakości obrazu, trzeba mieć dobre kable i dobrego dostawce, który nada ją w odpowiedniej częstotliwości. 3/4 z nas nie jest jakimś maniakiem, który zauważa minimalne zmiany obrazu, pikseli itp., chyba, że tak to sorry :decayed:. Z czystym sumieniem polecam Philipsa i Samsunga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos szuka telewizora do ogladania a nie do zabawy i nie jest maniakiem super hiper nowości typu led, 3d polecam plazme panasonica, moim zdaniem najbardziej naturalny obraz do tv i filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka chlopaki, ja chce kupic cos w okolicach 40-42 cale... 3d fajnie zeby mial neta w sobie i matryce na ledach, bardzo sie zainteresowałem tym modelem LG LG 42LM640S + pilot Magic Remote AN-MR300 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD co sądzicie o takim komplecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka chlopaki, ja chce kupic cos w okolicach 40-42 cale... 3d fajnie zeby mial neta w sobie i matryce na ledach, bardzo sie zainteresowałem tym modelem LG LG 42LM640S + pilot Magic Remote AN-MR300 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD co sądzicie o takim komplecie ?

porownywałem ten model z Sony i Panasonic, świecił najsłabiej przy identycnych ustawienaich. Dołożyć troszkę i jelsi 40" nie przeszkadza to bedziesz miał swietny obraz z Sony 40HX750, różnica bardzo duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka chlopaki, ja chce kupic cos w okolicach 40-42 cale... 3d fajnie zeby mial neta w sobie i matryce na ledach, bardzo sie zainteresowałem tym modelem LG LG 42LM640S + pilot Magic Remote AN-MR300 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD co sądzicie o takim komplecie ?

porownywałem ten model z Sony i Panasonic, świecił najsłabiej przy identycnych ustawienaich. Dołożyć troszkę i jelsi 40" nie przeszkadza co bedziesz miał swietny obraz z Sony 40HX750, różnica bardzo duża.

powiem tak jestem laikiem.. i ten telewizor pasuje mi jak i ceną tak i dodatkami ( tanie okulary, pilot magic do przegladania neta itp. ) nie jestem ani człowiekiem wymagającym ani zwracającym uwage na detale jeski chodzi o obraz.... wiem, że telewizory sie zmieniają co chwile jak cała elektronika... także chodzi mi o to czy na dzien dzisiejszy ten telewizor bedzie jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka chlopaki, ja chce kupic cos w okolicach 40-42 cale... 3d fajnie zeby mial neta w sobie i matryce na ledach, bardzo sie zainteresowałem tym modelem LG LG 42LM640S + pilot Magic Remote AN-MR300 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD co sądzicie o takim komplecie ?

porownywałem ten model z Sony i Panasonic, świecił najsłabiej przy identycnych ustawienaich. Dołożyć troszkę i jelsi 40" nie przeszkadza co bedziesz miał swietny obraz z Sony 40HX750, różnica bardzo duża.

powiem tak jestem laikiem.. i ten telewizor pasuje mi jak i ceną tak i dodatkami ( tanie okulary, pilot magic do przegladania neta itp. ) nie jestem ani człowiekiem wymagającym ani zwracającym uwage na detale jeski chodzi o obraz.... wiem, że telewizory sie zmieniają co chwile jak cała elektronika... także chodzi mi o to czy na dzien dzisiejszy ten telewizor bedzie jak najbardziej ok.

okulary są tanie bo sa pasywne a jakośc wykonania wspominac chyba nie muszę ? A roznica w cenie miedzy nimi to max 500zł. Jak juz pisalem roznica w obrazie duza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

A ja bym wybral samsunga model 40es 6100 ,zakupilem niedawno i jestem zadowolony....ma okulary aktywne 2 szt.w zestawie,3d,wfi bezprzewodowe,smarta , wszystko co trzeba ,w tym przedziale cenowym to moim zdaniem najlepszy wybor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

A ja bym wybral samsunga model 40es 6100 ,zakupilem niedawno i jestem zadowolony....ma okulary aktywne 2 szt.w zestawie,3d,wfi bezprzewodowe,smarta , wszystko co trzeba ,w tym przedziale cenowym to moim zdaniem najlepszy wybor...

tez kupilem ostatnio 40es6100 i tez jestem zadowolony :)

w domu jeszcze philips i lg .... ale tamte wybory to pomylki .... :)

wyzsze modele samsungow maja fajna mozliwosc ze jesli sie ma smartfona samsunga np galaxy s III to mozna patrzec co sie w chacie dzieje przez kamerke ktora jest umieszczona na telewizorze a wy w tym czasie jestescie w pracy lub na wakacjach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo moga zrobic hakerzy ,nawet przejac dane jak masz podlaczony do TV dysk lub pena przez usb ,podobno jest luka w oprogramowaniu samsunga. Łatka już niedługo , a najlepiej miec siec zabezpieczoną....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

A ja bym wybral samsunga model 40es 6100 ,zakupilem niedawno i jestem zadowolony....ma okulary aktywne 2 szt.w zestawie,3d,wfi bezprzewodowe,smarta , wszystko co trzeba ,w tym przedziale cenowym to moim zdaniem najlepszy wybor...

tez kupilem ostatnio 40es6100 i tez jestem zadowolony :)

w domu jeszcze philips i lg .... ale tamte wybory to pomylki .... :)

wyzsze modele samsungow maja fajna mozliwosc ze jesli sie ma smartfona samsunga np galaxy s III to mozna patrzec co sie w chacie dzieje przez kamerke ktora jest umieszczona na telewizorze a wy w tym czasie jestescie w pracy lub na wakacjach ;)

Ja jestem już po zakupie Tv, jak zakładałem ten temat to miałem już kilka upatrzonych modeli i wybrałem właśnie 40ES6100 :wink: Miałem wźiąc model 6800 ale poza lepszym odświeżaniem ekranu żadnych różnic chyba nie ma za to w cenie jest. Ja mam go od świąt więc coś tam mogę już powiedzieć. Obraz jest za***isty, a w HD to malina. Fajnie że czyta filmy z dysku zew, pendrive, ma dobre głośniki. Mnóstwo ustawień obrazu.3d jest okej, chociaż nie będę z niego korzystał często.Generalnie b.polecam tv :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany podpinam się pod temat. Czy idzie się wyrobić w 3tyś za 47`?? Chciałbym mieć 3D no i skłaniałbym się ku samsungom ale ten cały clouding mnie też trochę przeraża:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany podpinam się pod temat. Czy idzie się wyrobić w 3tyś za 47`?? Chciałbym mieć 3D no i skłaniałbym się ku samsungom ale ten cały clouding mnie też trochę przeraża:shock3:

W moim modelu czyli Samsung UE40ES6100 niby też miał być ten clouding, a jak narazie nie zauważyłem żeby na ekranie pojawiały się jakieś "plamki" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek napisales ze TV ma dobre glosniki? To naprawde nie wiele Tobie do szczescia potrzeba ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...