Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośniki przód


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że się wtrącam w temat ale mam pytanko.. mam radio concert I głośniki Nokia + ori sub w bagażniku lecz moje przednie głośniki już mają dosyć chciałbym wymienić na coś lepszego i zostawić ori radyjko ale nie wiem ile ori concert ma mocy żeby podołać innym głośnikom znacie moc radia i jakieś godne polecenia głośniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli się nie myle to powinny byc takie same parametry jak z concert 2 czyli jeżeli masz nagłośnienie standardowe to z tego co chyba w instrukcji pisali to ze 4x20W + sub 70W

a jeśli masz nagłośnienie BOSE to łaczna moc nagłośnienia jest 215W to wiec bedzie coś takiego. postaraj moze sie znaleś te głośniki w ori na necie czy coś bo naprawde te fabryczne głośniki grają ładnie z radiami audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak bym miał ori nagłosnienie w aucie to bym go nie zmieniał.ori gra bardzo ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to więc kupie używki ori + zrobie wygłuszenie drzwi

---------- Post dopisany 08-02-2013 at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2013 at 22:17 ----------

Panowie jeszcze jedno zauważyłem że na przodzie mam 2 różne głośniki oba oryginalne w drzwiach kierowcy głośnik jest z większym magnesem a w drzwiach pasażera z mniejszym ktoś wie coś na ten temat po co tak i dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polifcie z 99 tez sa te Nokie 130mm?... mam taki problem ze przy wiekszych glosnosciach slysze pierdzenie.. jak w radyjku za 40 zeta rozkreconym na maxa.. masakra.

Strasznie mnie to irytuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polifcie z 99 tez sa te Nokie 130mm?... mam taki problem ze przy wiekszych glosnosciach slysze pierdzenie.. jak w radyjku za 40 zeta rozkreconym na maxa.. masakra.

Strasznie mnie to irytuje..

Też się dołączam do tego pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swider obojętnie jakie wsadzisz bo to będzie lipa. Szkoda siana na 13 bo jakość mizerna będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio maryja to i bez głośników Ci będzie odbierało:decayed: e tam nie wiesz co mówisz:wink: to że będziesz wygłuszał drzwi to spory plus dla Ciebie, a i tak będziesz ściągał boczki to co Ci szkodzi większe dziurki wyrezać i osadzić głośnik na dystansie:whistling: różnica będzie spora a jak zrobisz na 13 będziesz miał niedosyt. Ale jak już się tak upierasz to ja Ci nie polecę jakie wstawić bo jeszcze z 13 się nie spotkałem co by mnie zadowalały:wink: może ktoś się wypowie z forumowiczów kto ma takie i mu dopowiadają a jak nie to szukaj informacji w sieci:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to co powiecie na takie cudo:

Głośniki Audi A4 B5 zamiast Nokia Bose System Łódź (2965912052) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wejdzie to w drzwi jak wygląda z grubością głośnika zmieści się ?

jeśli chodzi o granie to cudów nie oczekuje, moje nokie już mega harczą dlatego cos musze ogarnąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napewno nie naskrobiesz więcej PLNów na głośniki i cudów nie oczekujesz to zakładaj, przy wygłuszonych drzwiach napewno będzie lepiej:) tylko te dystanse z plastiku to troche lipa. Ja bym Cie namawiał na zestaw głośnik basowy + syczek + zwrotnica ale zdaje sobie sprawę ze nie każdy chce inwestować w CA. Samo to ze montujesz 16 zamiast 13 to już jest spoko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, chciał bym zmienić car audio na coś co fajnie gra... radyjko takie które pasuje najbardziej do biało-czerwonego podświetlenia, do tego głośniki przód tylko jakie soprany i basowe i jakiej wielkości ?... to samo z tyłem jakie będą dobre... do tego jakiś wzmacniacz i skrzyneczka... prosił bym o jakieś rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, chciał bym zmienić car audio na coś co fajnie gra... radyjko takie które pasuje najbardziej do biało-czerwonego podświetlenia, do tego głośniki przód tylko jakie soprany i basowe i jakiej wielkości ?... to samo z tyłem jakie będą dobre... do tego jakiś wzmacniacz i skrzyneczka... prosił bym o jakieś rady

Nie wiemy jaki masz budżet, czego oczekujesz od sprzętu, jakiej muzyki słuchasz. Na pewno musisz pójść w kierunku radio + zestaw odseparowany na przód + wzmacniacz + subwoofer. Do tego obowiązkowo dobre okablowanie, wygłuszenie, być może kondensator ale to już zależnie jaki sprzęt złożysz. Napisz coś więcej a na pewno postaramy się pomóc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko ja posiadam audi A4 B5 97r, ostatnio wsadziłem radio pioneer MVH-1400UB w aucie niestety są tylko fabryczne dwa przednie głośniki które nieco słabo grają... na te chwile chciał bym kupić jakieś dwa głośniki do przodu tylko jakie ? Znalazłem coś takiego Pioneer TS-G1321i - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Albo te

Pioneer TS-G1323i - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Cena tych pierwszych wydaje się nieco bardziej atrakcyjna ale jak jest z efektem gry ? Albo co innego moglibyście polecić w kwocie około +/- 100 zł ? Ogólnie nie potrzebuje szałowego efektu ale żeby to jakos przyzwoicie grało i dawało jakiś bas, bo w fabrycznych to go wgl prawie nie słyszę. Za jakiś czas może dokupię jeszcze dwa głośniki i zamontuje w półce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemy jaki masz budżet, czego oczekujesz od sprzętu, jakiej muzyki słuchasz. Na pewno musisz pójść w kierunku radio + zestaw odseparowany na przód + wzmacniacz + subwoofer. Do tego obowiązkowo dobre okablowanie, wygłuszenie, być może kondensator ale to już zależnie jaki sprzęt złożysz. Napisz coś więcej a na pewno postaramy się pomóc :wink:

przepraszam że dopiero teraz odp ale nie wiedziałem że ktoś nawet odp bo nie przyszło mi nic na email heh więc koszta mhm ciężko powiedzieć... muzyka to wszystko po trochu od hip hop do techno, rock, chodzi mi też żeby to dobrze się komponowało z biało, czerwonym podświetleniem żeby nie było zielone heh i żeby to dobrze grało i co będę musiał do radia dokupić, zapewne inna ramkę ? znalazłem taką stronkę ostatnio w UK właśnie z radiami itp ale nie wiem co wybrać iwg... radio żeby było z bluetooth i są takie, ale czy to opłacalne ? jak by ktoś mógł rzucić okiem na to i doradzić był bym wdzięczny ;)Best In Car Stereo Audio Systems and Sat Nav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy jakiej mocy są głośniki z przodu w drzwiach i z tyłu w półce w a4 b5 z 1999r. z tego co zauważyłem to jeden głośnik w półce ma jakąś aluminiową zabudowę od spodu co to jest. i jeszcze jedno jaką moc ma radio audi chorus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...