Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy przód polift 2001 soczewka rozklejanie


bartosz85

Rekomendowane odpowiedzi

Pany ktoś z was robił już taka misje :?? nosi mnie zeby je wyciagnąc rozebrać rozkleić pomalować środki na czarno i na fure? Jakieś podpowiedzi ? Fotostory?

Przypominam że chodzi mi o lampy zespolone z polifta oryginalne Valeo

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tyle tematów między innymi o przerobce na bixenony, a tam też trzeba rozkleic lampę, ogólnie to ją bym sprzedał te valeo i do rozklejania kupił nowki depo za ta sama albo mniejsza nawet kasę, bo te bardzo łatwo rozkleic, a valeo po prostu zniszczysz jak nigdy tego nie robiles i nie masz sposobu na ori klej

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz do kolegi Gwerty on jest magikiem od lamp.. napewno cos Ci poradzi.. szukaj tez jego tematów na temat Bi-xenonow.. tam tez bylo opisane co i jak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depo akurat w a4 są jakości prawie jak valeo, a moje słowa wspomnisz jeszcze przy ich rozklejaniu..... Ale znając życie nie przyznasz sie w ogole jak ci poszło ;d

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy radzicie z tym kupnem kolejnych lamp, za tą kase to już ma gotowo pomalowane bixenony jeśłi wyśle swoje lampy na przeróbke:wink: bez porównania jakosć światła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pioteros każdy ma swoje zdanie ja juz depo mialem.... i nie chce nigdy ori ma by ori juz sie przekonałem na tym...a co do rozkejania to albo sam albo ktos mi zrobi :] i nie wiem czemu odrazu mowisz ze sie nie przyznam ????? albo zrobie z ori lamp tak jak ma byc albo dam sobie spokój ewentualnie jak kowi pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valeo rządzi :wink: Ja ostatnio bez znaczka audi nic nie kupuje i myślę że na tym pojeżdżę:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartuje nie ma co sie oburzac, tylko mówię że czasem jest tyle meczarni z rozklejeniem że ... A przy okazji można niechcący je uszkodzić

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opalarka i delikatnie grzanie zeby nie przupalic klosza i nie stopic obudowy lampy. i kawałkami puszcza klej.

w przypadku lamp valeo zaden piekarnik nie zda egzaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że pytanie trochę nie w smak, ale po części dotyczy lamp poliftowych. Otóż chciałem zapytać, czy może orientujecie się, czy dużo problemów jest z dorobieniem uchwytów do poliftowych i czy w ogóle warto się w to babrać. Wykukałem po taniości polifty do B5 ale mają poobrywane górne zaczepy. Pogrzebać, czy polować na sprawne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5-10zl kosztuje dospawanie jednej sztuki

Tylko trzeba by je mieć, a tam są zupełnie urwane i nie ma ich dołączonych do lamp :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob z 1-2mm grubości blaszek lub płaskowniczków wygiętych na oko, i przynituj blaszki/nowe uszy do lampy na duzych podkladkach zeby obudowa nie pekla i bedziesz mial niesmiertelne uchwyty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...