Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.


hiszpan123

Rekomendowane odpowiedzi

Lakier niema kodu ogolnie mial byc calkiem inny, z braku czasu musialem odebrac felgi z kolorem ktorego nie chcialem, mial byc zloty wyszedl sraczkowaty zolty chce je teaz przemalowac na ciemny chrom lub pospoity srebrny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz kurfa ładny mod:kox: Ja postanowiłem że B6 ma dożywocie bo chałupę będę stawiał więc chyba też podobny motor zagości albo ASN :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszlym roku lista modow sie zwiekszy . Tylko dlatego ze jeszcz:grin:e nie stawiam chaty i wlasciwie jeszce nie wiem kiedy sie za to zabiore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz kurfa ładny mod:kox: Ja postanowiłem że B6 ma dożywocie bo chałupę będę stawiał więc chyba też podobny motor zagości albo ASN :przebiegly:

U mnie też ten pierdzielnik na dożywocie jest :decayed:

Także 2.7 kiedyś tam wlata :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde fajne te przeszczepy 2.7 jest juz czym jechac :jerk: nie ma co ukrywac 1.8t jest cinki jak zupa w torebce :grin: chyba ze zmodzony jak boostera:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma mały szrot i ściąga ostre rozbitki. Dzisiaj opchnal 3.5 v8 z bmw e39 za 1700zl:kox: Mi by oddał za 1300zl jakbym sam wytargal i czekam aż jakieś mocne b6 trafi:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bylo to tak, moje 1.8t miało 220km i 310 nmi w miare sie to odpychalo, turbina chciała by dmuchąć więcj ale dwumas nie dał rady.Co nie zmienia faktu ze Boostera mody sa duzo bardziej tłuste. Do tego komplet cewek wydech, wyciek na napinaczu ,rozrząd, olej itd . Zrobila sie spora sumka za ktora dorwalem 2.7 ktory 10tys temu byl uszczelniany mial zrobiony rozrzad. Ogolnie swapa nie bylo w planach,:wink: taki spontan . Wandej pilnuj tam kumpla niech wypatruje jakiegos rodzynka dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak pisze Booster, marka felg to Binno ale nie wiem dokladnie jaki model . Tak na margiesie moze beda na sprzedarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezaj Hiszpan rezaj moze znowu sie na zlocie spotkamy :decayed:

W 2014 chcialbym uczestniczyc w zlotach a4, zobaczymy jak czas :wink:

---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ----------

Rezaj Hiszpan rezaj moze znowu sie na zlocie spotkamy :decayed:

W 2014r chcialbym uczestniczyc w zlotach a4, zobaczymy jak czas pozwoli :wink:

:wink:

---------- Post dopisany at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ----------

Nosb powiedzial ze jest juz blisko konca.:banan: Sprzeglo ,wydech ,motor na swoim miejscu ale jeszce troche dlubaniny zostalo .Jezeli nie uda sie skonczyc do 9 bede zmuszony przelozyc odbior auta za 6 tyg (wyjazd):facepalm:

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ----------

WLEPY

a2106b112efd66d8m.jpg

PRZEŁĄCZNIKI SZYB W CHROMIE

dacb4049542d2d35m.jpg

MANETKA FIS

4104aa12e6ee762dm.jpg

DIODY AMBIENTE

b13bc3b9afd728cbm.jpg

TYL 288

7b38d101a74d7d84m.jpg

---------- Post dopisany 15-01-2014 at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany 05-01-2014 at 23:29 ----------

Fotki z Nosbowej pracy

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretne mody. Cudne te nowe serducho, kolego jesli to nie tajemnica za ile je nabyłes ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...