Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDG] A4 Avant


TS147

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od jakiegoś czasu przeglądam już ostro forum, czas więc na prezentację autka. Jest to A4 Avant z '03, silnik to krytykowany tutaj widzę mocno 2.5TDI, wersja 163KM (BDG). Uprzedzając pytania napiszę, że wersja 2.5TDI została zakupiona celowo (mam już trochę dość pracy 1.9TDi w Superbie którym często jeżdżę w firmie - tym bardziej, że prywatnie ujeżdzałem ostatnio wysokoobrotowe benzyny - Honda/Alfa). Względy rozsądkowe/cashowe zdecydowały że jest to Fwd a nie quattro. Przebieg spory, bo 160tys, ale za to sprawdzony w DE wraz ze wszytskimi naprawami/przeglądami w okresie eskploatacji (a niestey chyba z 3 inne b6 które sprawdzałem mające przebiegi po 110-140tys były fikcyjne :().

137414855qx1.jpg

1374148551te4.jpg

1374148552aw8.jpg

Jak na razie (po jednym baku, a więc nie będzie to obiektywne) autko pali mi 6,2-7,5 na trasie i 8,2-9,8 w mieście w zależności od jazdy/korków/etc, czyli bardzo pozytywnie.

Pzdr,

TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BDG to akurat wersja jednak ulepszona względem starszych jednostek 2.5TDI. :)

Bardzo ładny egzemplarz, choć alu w środku mi się mniej podoba (ale to Tobie ma się podobać ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BDG to akurat wersja jednak ulepszona względem starszych jednostek 2.5TDI. :)

No własnie tak też mówili mi mechanicy i dlatego takiej szukałem - przez to jednak wydłużyłsię okres poszukiwań no i cena trochę wyższa :cry: .

Bardzo ładny egzemplarz, choć alu w środku mi się mniej podoba (ale to Tobie ma się podobać ;) )

Moja żona powiedziała radykalne NIE wersji z drewnem - co zrobić, siła wyższa :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona powiedziała radykalne NIE wersji z drewnem - co zrobić, siła wyższa

:wink:

a zobacz czy wstawki karbonowe by odpowiadały Tobie, widziałem na allegro ostatnio (nawet tanio)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona powiedziała radykalne NIE wersji z drewnem - co zrobić, siła wyższa

i bardzo dobrze ze nie drewno, drewno to w lesie a nie w aucie

Gratuluje i oby dluuuugo jezdzilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zobacz czy wstawki karbonowe by odpowiadały Tobie, widziałem na allegro ostatnio (nawet tanio)

No właśnie struktura tych co mam nie jest gładka (czyli typowe aluminium), ale ma strukturę (coś ala carbon) - zrobię jutro zdjecie z bliska :wink: .

EDIT:

coś takiego (słabo widać):

22bk7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
No piekne piekne ;) A gdzie dokladnie mieszkasz ? Przyjechalbym obejrzec to cacuszko :mrgreen:

Śródmieście :wink: . Dokładniej jak coś na priv :wink: , bo chciałbym się nią trochę nacieszyć jeszcze :mrgreen: .

o to kolega po sąsiedzku :mrgreen: można kiedyś mini spota zrobić. Miód auto :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszytskie opinie :mrgreen: .

Mam pytanie - czy orientujecie się, czy przy obnizonym zawieszeniu (a mam takowe fabryczne chyba o -20mm) moge założyć łańcuchy? Zostały mi z poprzedniego autka Sportmatic-ki (mniejsze oczka przystosowane do alufelg/obniżonych zawieszeń ponoc) i nie wiem czy jak zajdzie potrzeba będę mógł je założyć (w Austrii często obligatoryjnie trzeba założyć pomimo, że autko moze wjecahcbez nich :evil: ). Ktoś z Was może był w takiej sytuacji?

Pzdr,

TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja :mrgreen: .

Najprawdopodobniej tak (chociaż juz aktualnie autko jeździ miło). Pierwszym krokiem w tym kierunku była już zmiana oleju w zeszłym tygodniu na Motula 505. Czekam teraz tylko do wiosny :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autoko , ten silniczek sprawil ze stalem sie posiadaczem audi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...