Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przedsmak RS4 :> 3.2FSI by Marb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

zakup prawie roczny,fotki w sumie też :) ale ciężko miałem się przekonać do innego forum niż s2000.pl ;)

jest kilka pytań

jest troszkę dłubania więc można się czymś tam z kolegami podzielić :]

jako iż mam słabość do wersji usdm to po obecnej s2000 audi też musiało być usdm ;)

2006r.

3.2 FSI

wyposazenie:

- 17 felgi (na zimę 16 ,lato 19 ;) )

- Podłokietnik przód / tył

- Sportowe siedzenia, siedzenie kierowcy w całości ustawiane elektrycznie

- Grzane siedzenia przednie z szufladką z dołu i siatką z tyłu.

- Kierownica multifunkcyjna

- Czujnik zmierzchu i deszczu

- Fotochromatyczne lusterko wewnętrzne

- El. Ustawiane i lusterka zewnętrzne

- Coming Home / Living Home

- Tempomat

- system nagłośnienia BOSE

- Xenony (ledy już są wymienione na ori xenon)

- przyciemnione (już wszystkie) szyby

- reszty grzechów nie pamiętam hehe

oto kilka starych fotek

nawet pies polubił jeździć quattro hehe

20111225234.jpg

<br /><br />

20111225233.jpg

<br /><br />

20111225233.jpg

<br /><br />

20111225221.jpg

<br /><br />

po powrocie z tej wycieczki błoto było na całym dachu :whistling:

inny samochód zostałby w tych roztopach hehehe

żona krzyczy:

- co robisz,gdzie jedziesz??!!... będziemy musieli wychodzić przez szyberdach!!

a ja na to:

- spokojnie, to quattro ... :banan:

Opublikowano
:facepalm: do RS4 brakuje ci Litra i trochę koników , nie wspominając o body :wink:
Opublikowano
  • Autor
:facepalm: do RS4 brakuje ci Litra i trochę koników , nie wspominając o body :wink:

napisałem że posiadam przedsmak RS4 czyli 3.2FSI a nie że mam RS4 :facepalm:

ale polska język trudna język :decayed:

te lampy ładnie w nocy wyglądały ale w dzień drażniły "Chińszczyzną" ;)

czy w tych silnikach było cos takiego jak Valvelift?

bo odczuwam znaczny wzrost mocy od 4tys.obr/min

Opublikowano

witam kolegę :-) też ci powiem że ciężko było mi się z s2000 przerzucić na rodzinną furkę, a eska z kompresorem jeszcze w twoim posiadaniu ?

Opublikowano
  • Autor

jeszcze ja mam ;)

zrobiłem serie z niej i zobaczymy czy na wiosne się sprzeda :)

s2000 jest nie do porównania z innym autem,aspekty jazdy ,układ kierowniczy,silnik ... zadne auto tak się nie prowadzi

no ale ile mozna zapidalać małym gokartem hehe

czas na troche komfortu i 4*4 ;)

Opublikowano

No autko ładnie się prezentuje na tej 19stce powodzenia w modach :D

Opublikowano
  • Autor

skąd pewność że będą jakies mody :naughty: hehehe

nick to numer rejki więc świerzy zakup masz :)

zwrócę uwagę jak będę Cię kiedyś wyprzedzał hehehehe :decayed:

Opublikowano

Bo tutaj mało kto ma seryjne autko :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

no ja właśnie z RWD przerzuciłem się na FWD i źle mi z tym,

Ty masz 4x4 więc już dużo lepiej do jazdy.

Myślę że przy Audi też coś pomału pomodzisz:)

Opublikowano

Wyszków nie daleko więc ma blisko do rezacza:P

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Co mogę jedynie powiedzieć do 3.2 FSI. Często siadają sądy lambda a jest ich 4.

Opublikowano

oby tylko serie trzymał... to już bedzie sukces :) trzeba pilnować też chyba cewek i wtrysków

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

gratujuję dobrych wyborów : audi w quattro i jack russel terrier - pozdrawia właściciel obojga

ps, żonę też mam :)

Opublikowano

I ten przedsmak jest z multitronikiem..... uśmiałem się

Opublikowano

wersja usa :whistling: jedne drzwi z listwa s-line ?:decayed:

Szczerze nie chciał bym widzieć jak przypłynął za wielkiej wody :whistling:

Opublikowano

us:naughty: o ale tylko tyl bo przedni zderzak juz nie jest us:kwasny: mialo jakies przygody?

Opublikowano
wersja usa :whistling:jedne drzwi z listwa s-line ?:decayed:

Szczerze nie chciał bym widzieć jak przypłynął za wielkiej wody :whistling:

To samo pomyślałem jak zobaczyłem zdjęcia :decayed:. No dokładnie przód musiał być robiony, lakiernikiem nie jestem, ale na srebrnym można łatwo zobaczyć różnicę pomiędzy zderzakiem, a błotnikiem. Bezproblemowego użytkowania A4 :wink:.

Opublikowano

temat jest prawie rok nie ruszany.właściciel nie logował sie juz z rok czasu.nad czym wy sie spuszczacie?:wink: chcecie ten watek reanimowac czy jak

Opublikowano

no raczej :) pewnie auto teraz wyglada jak wóz młodziezy wiejskiej :) albo jak rs piećtysiecy :)

Opublikowano

Jak bym mial na podworku s2000 to audi by tylko w zime jezdzilo :-) a propo tematu to fajne b7 tylko kolor pospolity :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.