Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG Nysa 2013


junior_tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Junior jak możesz to wpisz mój aktualny nick, bo zmieniłem :decayed:.

Z Marcin123 A na Chuck Norris :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior jak możesz to wpisz mój aktualny nick, bo zmieniłem :decayed:.

Z Marcin123 A na Chuck Norris :wink:.

:grin:

:decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior jak możesz to wpisz mój aktualny nick, bo zmieniłem :decayed:.

Z Marcin123 A na Chuck Norris :wink:.

Ktoś się za dużo naoglądał reklam i Strażnika z Texasu:grin:

a junior zmieni pod warunkiem, że będziesz miał taką rudą brodę jak Czak:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jade ale nie ogarnołem wcześniej zgloszenia więc auto zostawiam na parkingu i wchodze pieszo pozwiedzać ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi deklaracjami co są na stronce do pobrania? Link: VII Zlot Miłośników Aut Grupy Volkswagena, 8-9 czerwca 2013 | VAG Nysa 2013

Bez tej deklaracji nie można wjechać na impreze? Sorry za laickie pytanie, ale będę pierwszy raz :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To deklaracja którą się wysyłało w celu uczestniczenia w zlocie. Bez potwierdzenia owej deklaracji przez organizatorów eventu nie masz możliwości wjazdu na teren imprezy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłałem im tylko mejla, tak jak tu kazali i dostałem od nich potwierdzenie.

"W związku z dużą liczbą uczestników w roku ubiegłym,co przełożyło się na względy bezpieczeństwa tj dojazd służb porządkowych i ew ratowniczych , oraz ograniczoną liczbę miejsc parkingowych pogarszających komfort uczestników spotkania , ustalone zostało z właścicielem campingu iż maksymalna liczba pojazdów jaka może być w tegorocznej edycji Vag Nysa to 1300 (nie licząc pojazdów osób związanych z organizacją i potencjalnych sponsorów) .

W związku z powyższym aby to uporządkować prosimy o wysłanie zgłoszeń osób chętnych do udziału w tegorocznym spotkaniu drogą elektroniczną na [email protected]

Dane w zgłoszeniu winny zawierać nr rejestracyjny pojazdu , markę , nick oraz imię i nazwisko , zgłoszenia te będą tylko do wglądu dla organizatorów (przy bramie wjazdowej) w celu ich weryfikacji , nadmienić również pragniemy , iż naszym zamiarem nie jest żadna selekcja (decyduje kolejność zgłoszeń-tj do 1 czerwca 2013 roku) a poprawa bezpieczeństwa i komfort uczestników.

A ta deklaracja do pobrania to chyba trzeba przy wjeździe im dać, ja przynajmniej to tak rozumiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że raczej już nie będą chcieli żadnych deklaracji. Rok temu tak było że przy wjeździe była deklaracja potrzebna, ale nie było elektronicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra na wszelki wypadek wydrukuje sobie z 3 komplety tej deklaracji, zrobie 2 foty paszportowe i 2 do dowowdu, bo to nic nie wiadomo w tym pojebanym kraju, a jakbym miał nie wjechać to by mnie szlag trafił chyba :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra na wszelki wypadek wydrukuje sobie z 3 komplety tej deklaracji, zrobie 2 foty paszportowe i 2 do dowowdu, bo to nic nie wiadomo w tym pojebanym kraju, a jakbym miał nie wjechać to by mnie szlag trafił chyba :decayed:.

:polew: nikt by się w to nie babrał elektronicznie, nie podawali by wzoru deklaracji w pdfie, pewnie będą chcieli przy bramie, chociaż nie wiadomo po co :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh ja zawaliłem trochę nieobecny byłem ostatnio i zapomniałem o deklaracji. Ale i tak pojadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolne Miejsca !!!

UWAGA !

Zwolniły się miejsca na VII VAG Nysa do kilkunastu osób z listy rezerwowej zostały wysłane wiadomości , prosimy o jak najszybszą odpowiedź , brak odpowiedzi będzie równoznaczne z usunięciem z listy.

Bardzo prosimy o jak najszybsze poinformowanie nas o rezygnacji z przyczyn losowych z tegorocznego zlotu i tym samym udostępnienie miejsca dla innych chętnych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...