Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG Nysa 2013


junior_tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w piątek jak pisałęm wcześniej z ekipą audi 80 także spikniemy sie na miejscu

My i tak Goldik się będziemy chyba widzieć na czysczeniu wcześniej hehe :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponowałbym spotkać się tuż przed nysą gdzieś, ustawić sie na ośrodku same b5tki i wtedy można zacząć balet, ze mna jedzie 2 kolesi goferami + jawor :decayed:

chyba, ze kogoś gdzieś spotkamy:

leszno > rawicz > wrocław > nysa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez Opole lecę, tylko jeszcze nie wiem czy rano czy po południu w piątek :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponowałbym spotkać się tuż przed nysą gdzieś, ustawić sie na ośrodku same b5tki i wtedy można zacząć balet, ze mna jedzie 2 kolesi goferami + jawor :decayed:

chyba, ze kogoś gdzieś spotkamy:

leszno > rawicz > wrocław > nysa

Dobra to nie zabieram się z Wami we Wrocku, bo mam B6 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To można się zgadać jakoś, zawsze raźniej będzie. Tylko Jawor i Czorny jadą przez Wrocław? Zmontujmy jakąś dobrą ekipe, przynajmniej kilka aut :decayed::wink:

Się coś zorganizuje :wink:

Chopin chyba jest z Wrocka, to też by pewnie się zabrał z nami. za***iście tam będzie, naoglądam się filmików z Nysy na yt i spać nie mogie :decayed:

Na pewno fajnie ale nie za***iście, pamiętaj że to masówka, jest dość ciasno i czasem niektórym odbija palma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że ja musiałem zrezygnować;( przesuneli zjazd i zaliczenia echhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To można się zgadać jakoś, zawsze raźniej będzie. Tylko Jawor i Czorny jadą przez Wrocław? Zmontujmy jakąś dobrą ekipe, przynajmniej kilka aut :decayed::wink:

Się coś zorganizuje :wink:

Chopin chyba jest z Wrocka, to też by pewnie się zabrał z nami. za***iście tam będzie, naoglądam się filmików z Nysy na yt i spać nie mogie :decayed:

Na pewno fajnie ale nie za***iście, pamiętaj że to masówka, jest dość ciasno i czasem niektórym odbija palma...

Podstawa to zatrzymać się w miarę normalnym miejscu gdzie ludzie wyglądają na przyzwoitych. W Bielawie widziałem niektórych zachowania to żenada, pić to trzeba umieć jednym słowem :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Marcin :wink: Rok temu jakiś pojeb do ziomka z kosą wyszedł :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław obecny! Dziś się dowiedziałem i dziś melduje swoją obecność :decayed: ! Trzeba tylko parcha do ładu doprowadzić, by wstydu nie narobić :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław obecny! Dziś się dowiedziałem i dziś melduje swoją obecność :decayed: ! Trzeba tylko parcha do ładu doprowadzić, by wstydu nie narobić :facepalm:

Jaki tam wstyd, umyj auto i w droge :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz chyba? :doh::facepalm::kwasny:

siedzę właśnie w szkole i się dowiedziałem że mam 2 koła ósmego i 2 koła dziewiątego czerwca .... :smutas:

W łeb strzelić to za mało :facepalm: Też mam zjazd w szkole wtedy ale specjalnie wszystko zdaje przed nysą abym mógł jechać :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz chyba? :doh::facepalm::kwasny:

siedzę właśnie w szkole i się dowiedziałem że mam 2 koła ósmego i 2 koła dziewiątego czerwca .... :smutas:

W łeb strzelić to za mało :facepalm: Też mam zjazd w szkole wtedy ale specjalnie wszystko zdaje przed nysą abym mógł jechać :whistling:

ja ósmego nawet zjazdu nie mam ale nam koła doyebali :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior, nie jesteś sam :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz chyba? :doh::facepalm::kwasny:

siedzę właśnie w szkole i się dowiedziałem że mam 2 koła ósmego i 2 koła dziewiątego czerwca .... :smutas:

W łeb strzelić to za mało :facepalm: Też mam zjazd w szkole wtedy ale specjalnie wszystko zdaje przed nysą abym mógł jechać :whistling:

ja ósmego nawet zjazdu nie mam ale nam koła doyebali :facepalm:

Spoko, wypijemy Twoje zdrowie i opierdolimy kiełbachę z grila :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...