Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wczoraj? E tam jakieś sprawy eksploatacyjne nie ma się czym chwalić :wink:

Ach myslalem ze cos grubszego ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
  • Autor

Będzie grubiej ale powolutku :decayed:

---------- Post dopisany 08-09-2013 at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2013 at 15:09 ----------

Wczoraj wpadł wydech z 2.5 TDI, dziękuje Zbyszku za ogarnięcie tematu :dance:

b8tc.jpg

am28.jpg

7k4y.jpg

w najbliższym czasie dojdzie dokładka pod 2 rurki, końcówki ulter 90mm i hak OUT :kox:

Edytowane przez biggman

Opublikowano

a to wszystko znowu u Domina w podwórku :polew::polew:

PS. Mod obowiązkowy :kox:

Opublikowano

ale koza na tych kobyłkach:grin::grin::grin:

Opublikowano

No i piz*encja Karol...już się nie mogę doczekać swojego:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
  • Autor
a to wszystko znowu u Domina w podwórku :polew::polew:

PS. Mod obowiązkowy :kox:

jak zawsze najlepsze akcje dzieją się u Dońka :grin:

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

ale koza na tych kobyłkach:grin::grin::grin:

taki allroad w sam raz, chyba tak zostawie :whistling::polew:

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

No i piz*encja Karol...już się nie mogę doczekać swojego:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

no powiem Ci Włodku mordka się cieszy, fajna sprawa :decayed:

Opublikowano

A jakoś inaczej słychać ten wydech?

Opublikowano
  • Autor

tak samo jak było :wink: ale jak przyjdzie jesień będzie fajnie parowało z dwóch kominów :slina:

Opublikowano
tak samo jak było :wink: ale jak przyjdzie jesień będzie fajnie parowało z dwóch kominów :slina:
Nooo:slina::slina:
Opublikowano

kuzwa tak to wygląda rezanie u Domina eee to sumie super że nie trzeba niszczyć zderzaka gdyż to jest schowane aż do momentu znalezienia zderzaka z s4 , hmmm pewnie na to zdecyduję się

Opublikowano

no i zapierdalacie panowie konkret :thumbup1: ekipa do rezanie najlepsza jaką znam :brawo:

Opublikowano
No i piz*encja Karol...już się nie mogę doczekać swojego:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

to u Cię jest pipka na jedną stronę? :polew:

to działaj Władimir :wink::wink::wink:

Karol cały czas do przodu-tak czymaj :thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
no i zapierdalacie panowie konkret :thumbup1: ekipa do rezanie najlepsza jaką znam :brawo:

Co ty pierdzielisz byla hujnia bo mnie nie bylo ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
  • Autor

dobrze było :wink: no ale szkoda że Cie nie było :wink:

Opublikowano

Co dwa kominy to nie jeden :polew: , jeszcze tylko dokładka i końcówki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

już się powoli wszystko organizuje :decayed:

---------- Post dopisany 16-09-2013 at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany 09-09-2013 at 15:32 ----------

W weekend wpadł schowek z lodóweczką, muszę jeszcze zagospodarować miejsce pod zmieniarkę :decayed:

lodowka.jpg

Opublikowano
już się powoli wszystko organizuje :decayed:

---------- Post dopisany 16-09-2013 at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany 09-09-2013 at 15:32 ----------

W weekend wpadł schowek z lodóweczką, muszę jeszcze zagospodarować miejsce pod zmieniarkę :decayed:

http://nees.pl/upload/lodowka.jpg

Gumki tam pochowaj ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

a do lodóweczki jakieś %%% :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak zawsze macie dobre pomysły :grin:

Opublikowano

Polec sie Karol polecam:-)

---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ----------

Lodoweczka malinka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.