Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Daje rade :decayed:

Opublikowano

Świetny Mod Korolku :kox:

Opublikowano

Karol easy easy ale zapierdalasz z programem:decayed::wink:

Opublikowano

Da sie ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :banan: zima się zbliża więc trzeba atakować kolejne mody :decayed:

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

Karol a orientujesz się da się klapę schowka wymienić żeby ten schowek rezać? Audi A4v B6 B7 schowek tył z lodówką i zmieniarką (3521940793) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Da sie jak najbardziej, demontujesz silownik i klapa siedzi na 2 bolcach. Trzeba w nie delikatnie uderzyc mlotkiem to ladnie wyskakuja :wink: Ja w weekend swój schowek wpierw rozłożyłem na części pierwsze żeby wszystko poczyścić także służe pomocą póki na bieżąco wszystko pamiętam :wink:

Opublikowano

Karol ile już tak połamałeś klap żeby dojść do wprawy:grin::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

U Dońka ostatnio jedną troszke połamaliśmy z Rafałkiem :kox:

Opublikowano
Karol ile już tak połamałeś klap żeby dojść do wprawy:grin::decayed::decayed:

jak u mnie poszycie Karolek zmieniał to z podziwu wyjsć nie mogłem aż się musiałem napić :grin:

Opublikowano
  • Autor

Hihi :grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

rezacze wrzucac mi tu zaraz prędziutko foty z waszych nocnych wygłupów :naughty:

Opublikowano
rezacze wrzucac mi tu zaraz prędziutko foty z waszych nocnych wygłupów :naughty:

Czekaj niech Karol wstanie do 2:30 byla walka ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
  • Autor

Juz dawno nie spie :) dzis mam zapierdziel w domu jutro na dpokojnie cos tam wrzuce ;)

---------- Post dopisany 29-09-2013 at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2013 at 12:56 ----------

W piątek o 18 odebrałem pomalowane elementy z ASO i dzięki Marcinkowi od razu znalazły się na aucie :drunk: Skończyliśmy o 2:30 :decayed:

Dokładki zostały pomalowane w kolor. Przemalowałem przy okazji lotkę, oraz listwy S-Line.

Na przód wpadł zderzak S-line pod PDC i spryski :decayed:

Na tył wpadł zderzak pod 2 rurki, pod PDC (docelowo dokładka będzie w wersji S-line) z czarną listwą dekoracyjną.

W najbliższym czasie założę końcówki Ultera które już czekają, oraz lotkę S-line.

Przy okazji zabawy lepszym aparatem cyknałem kilka fot wnętrza :wink:

sos7.jpg

d1gw.jpg

i0rq.jpg

8t49.jpg

cs17.jpg

t3bm.jpg

hxz8.jpg

Wnętrze:

vuuu.jpg

r5d8.jpg

sgqo.jpg

qmtd.jpg

Lodóweczka :)

xeog.jpg

jz10.jpg

Wpadły też ledy Osram w postojówki, polecam. Potwierdzam nie powodują błędu, ładnie świecą, nie ma znaczenia polaryzacja.

r7nr.jpg

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Jak nowa ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

No grubbooooo:kox: daliście rade chopy:thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

Karol najlepszza jest ta blond wajcha od katapulty przy fotelu kierowcy :grin: a poważnie to fura miażdzy suty :kox::shock3::slina::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

dziękuję chłopaki :decayed: Rafałek plus za spostrzegawczość :wink::decayed::decayed:

Opublikowano

Co to za wajcha? Kija samobij do samoobrony? :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie to od katapulty i cicho :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.