Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

jestem z gdańska, poki co ujezdzam francuza (pug 406) w dieselku, ale ma prawie 4 lata i ponad 170tys. na liczniku. wiec jego dni sa policzone, i to nawet bardzo.

moja milosc do audi zaczela sie w a8 4.0 tdi.

poki co postanowilem ze szukam A4 (B7) - wachalem sie miedzy a6 a a4, bo praktycznie w tej samej cenie mozna miec a6, ktore jest nowszym autem technicznie no i ogolnie fajniejszym, ale jakos nie widze sie w takiej limuzynie wiec bardzo konkretnie szukam a4 Q z 3.0TDI, koniecznie w automacie. do pelni szczescia potrzebne kombi - ale to jakos moze ujdzie jak bedzie sedan.

przeraza mnie troche ze ten samochod jest tak maly w srodku... mam nadzieje ze sie przyzwyczaje (albo trzeba bedzie jednak a6:) ) albo chociaz nowy model a4 bedzie wiekszy:D

chcialbym troche popytac o doswiadczenia z tymi autami na forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witaj w Klubie :a4fan: co do wielkości A4 B7 w środku możesz sprawdzić jak zalecisz na Spota do Gdyni (zajrzyj do posta Spoty trójmiejskie) na pewno kolega Mydło chętnie Ci zaprezentuje swoją niunię :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam b5 z 99roku - 2,5 v tdi (wczesniej b4 1,9tdi, a6 2,5 115ps, a6 2,5 140ps). Klopotliwy silnik wiec czasem przyda sie jakas rada, a gdyby ktos mial pytania odnosnie ukladu dolotowego i wydechowego lub np jak podziurawic filtr odmy:P to sluze pomoca - o ile dam rade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam i pracuje w Heidelbergu ( Piekne miast przypomina mi Torun). Stad jest blisko do najciekawszych miejsc Europy to i na podroze kupilem A4 1.9TDI Sedan z 2003. Kupilem uzywany ale z salonu i przedluzyli mi gwarancje o rok ( nie bylem na to przygotowany). Jak zaladuje tesciowa z kotem ( 5 osob +kot+ pelen bagaznik) to i tak pali 5,0-5,2 ( ale w Niemczech i na ich paliwie). To narazie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...