Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam jestem nowy i mam problem ze swoja audicka poszukuje instalacji kabinowej do każdego światełka drzwi itp czy ktoś jest wstanie mi pomoc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH POSIADACZY AUDI:)

Jestem Robert i jestem nowy na forum. Jestem posiadaczem mojej wymarzonej A4 B6 1.9TDI AVF w kombi od 2 lat i jestem bardzo zadowolony z tego wyboru:) a teraz mam zamiar sam troche zacząć majstrować przy autku i będę liczył miedzy innymi na waszą pomoc:)

POZDRO WSZYSTKIM:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszysztkich forumowiczów. Jestem szczęśliwym posiadaczem czarnulki Audi A4 b5 FL 1.6. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od dzisiaj jestem posiadaczem Audi a4 b5 z 1998r wersja avant kombi 1.8 benzyna .Auto kupiłem sprowadzone z Niemiec( Niemiec płakał jak sprzedawał pewnie:D ) Jestem 3 właścicielem Audi tak chociaż wynika z karty pojazdu niemieckiej . Nigdy nie miałem styczności wiekszej z Audi jeżdziłem jako pasażer przeważnie miałem auta francuskie. Samochód kupiłem w stanie idealnym w środku zero przetarć czy przepaleń przebieg 204 tys.Karesoria do drobnych poprawek letko przerysowany bok drzwi , zderzak przedni troszkę też. Na razie autko czeka na rejestracje w kraju dlatego bardzo nim nie jeżdziłem (jazda próbna zjazd do domu 60km)Nie narzekam fajnie się nawet nim jedzie .Mam w planach wstawić do niego gaz wiadomo taniej a rocznie robie około 20=22tys km.Instalacja powina się szybko wrócić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale muszę to napisać: dołączyłeś do grona frajerów którzy kupili auto "od niemca" bo tak wynika zapewne z dokumentów... Ktoś kto ci to sprzedał zarobił parę tysiecy, nie odprowadzi od tego grosza podatku jak również nie ponosi ŻADNEJ odpowiedzialności za to czym Cię napasł... Oby było faktycnzie jak piszesz bo jak się kiedyś "nie daj Boże" okaże że nie ma poduszek albo prawy przód był kiedyś innego koloru to pozostanie napisać na forum jakie to auta w kraju sprzedają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale muszę to napisać: dołączyłeś do grona frajerów którzy kupili auto "od niemca" bo tak wynika zapewne z dokumentów... Ktoś kto ci to sprzedał zarobił parę tysiecy, nie odprowadzi od tego grosza podatku jak również nie ponosi ŻADNEJ odpowiedzialności za to czym Cię napasł... Oby było faktycnzie jak piszesz bo jak się kiedyś "nie daj Boże" okaże że nie ma poduszek albo prawy przód był kiedyś innego koloru to pozostanie napisać na forum jakie to auta w kraju sprzedają...

Sory za OT ale co cię obchodzi skąd i za ile kupił jego sprawa może zrobił błąd może nie nic nie wiesz a piszesz jakbyś był wszech wiedzący . Chłopak się przywitał jak przystało na FORUMOWICZA opisał co kupił itp a ty lejce ładujesz . To nie jest temat żeby komuś prawić morały !!! Nie na temat KROPKA !

Witam od dzisiaj jestem posiadaczem Audi a4 b5 z 1998r wersja avant kombi 1.8 benzyna .Auto kupiłem sprowadzone z Niemiec( Niemiec płakał jak sprzedawał pewnie:D ) Jestem 3 właścicielem Audi tak chociaż wynika z karty pojazdu niemieckiej . Nigdy nie miałem styczności wiekszej z Audi jeżdziłem jako pasażer przeważnie miałem auta francuskie. Samochód kupiłem w stanie idealnym w środku zero przetarć czy przepaleń przebieg 204 tys.Karesoria do drobnych poprawek letko przerysowany bok drzwi , zderzak przedni troszkę też. Na razie autko czeka na rejestracje w kraju dlatego bardzo nim nie jeżdziłem (jazda próbna zjazd do domu 60km)Nie narzekam fajnie się nawet nim jedzie .Mam w planach wstawić do niego gaz wiadomo taniej a rocznie robie około 20=22tys km.Instalacja powina się szybko wrócić

Witamy :) bezawaryjności :hi:

Edytowane przez Kazek 1.9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piasek80 Sorry musze to napisać wole kupić audi bez poduszek i z pół miliona na blacie niż jeździć citroenem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej zaczynam się obawiać tego audi po czytaniu komentarzy .Auto kupiłem w polsce od handlarza .Sprawdziłem go trochę przed kupnem (Znajomi mieszkają tam gdzie on , zajmuje się ściąganiem samochodów z Niemiec kilka lat już ściąga raczej nie klepane auta przynajmniej nic u niego nigdy takiego nie widział. Jeden kolega napisał mi na forum że auto pewnie po wypadku z racji że stało od 2015r czerwca do 20.01.2016 nieużytkowane w niemczech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piasek80 Sorry musze to napisać wole kupić audi bez poduszek i z pół miliona na blacie niż jeździć citroenem

Dokładnie tak hahahha :decayed::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...