Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam!

Od 30 stycznia 2016 roku jestem posiadaczem Audi A4 B5 2.4 :)

Przymierzałem się bo bmw e46, ale ostatecznie wybór padł na audice.

Moim marzeniem jest bmw e60, tylko zanim je kupię to trochę pojeżdżę moim cackiem :lol:

Wcześniej jeździłem seatem ibizą 1.4 75km, także jestem zadowolony z wyboru 2.4 bo różnica jest jednak spora.

Z czasem chciałbym coś 3.0 4x4 250kucy ^_^

Chętnie przyjadę na jakieś zloty grupowe które będą organizowane w woj. śląskim albo opolskim, ponieważ mieszkam na ich "łączeniu" :decayed:

Mam kilku znajomych w mojej miejscowości co również jeżdżą a4, także ich też namówię :P

Dodaję kilka zdjęć mojej "fury" :wink:

fmm8w2.jpg

w6w3r9.jpg

xemv52.jpg

htbv9k.jpg

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Napisałeś w temacie " mój pierwszy własny samochód " a potem piszesz " wcześniej jeździłem seatem ibizą 1.4 75km " :facepalm:

Ogólnie to szpetny karawan... za 2tys. bym go nie kupił.

Na te zloty to lepiej niech laweta za Tobą jedzie.

Edytowane przez KarolASO

Opublikowano

Czytaj ze zrozumieniem, seat był autem rodziców :facepalm:

To już jest moje :wink:

Opublikowano

Czytaj ze zrozumieniem, seat był autem rodziców :facepalm:

To już jest moje :wink:

Nigdzie nie napisałeś że seat był autem rodziców.

Jest szpetne i tyle. To jest moje zdanie. Od tego jest forum żeby nie tylko słodzić.

Opublikowano

Z tematu można wywnioskować, tylko pora się obudzić bo jest 15:30.

Dzięki za opinię :hi:

Opublikowano

Witaj☺

Opublikowano

Witajcie.

Jestem posiadaczem audi a4, b7, 1.8t bfb, sedan, rok produkcji 2006.

0280449186fa044802c793bf990eeac0.jpg

Zarejestrowałem się na forum ponieważ jest to skarbnica wielu użytecznych informacji.

Zastanawiam się czy są na tym forum użytkownicy z Irlandii?

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Daro

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Opublikowano

Witam,

właśnie stałem się posiadaczem bardzo fajnego audi a4 b8 2011r

pozdrawiam

Opublikowano

Witaj☺

Opublikowano

Witaj☺

Opublikowano

NCT ,przeszło?

Opublikowano

NCT ,przeszło?

passed with flying colors ;)

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Opublikowano

Cześć,
mam na imię Adrian i zostałem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b6, zakupionym od użytkownika forum "elmo814".

Dopiero zaczynam przygodę z tą marka i myślę, że zostanę przy niej na dłużej :)
Z racji, iż forum to jest skarbnicą wiedzy, postanowiłem się na nim zarejestrować

Także forumowy avant zostaje w klubie :)

Pozdrawiam,
Adrian :)

Opublikowano

:)

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów! Mam na imię Artur, jestem z okolic Krakowa.
26 stycznia stałem się szczęśliwym (póki co -.-) posiadaczem B5 z silnikiem ARG.
Będę miał kilka pytań do doświadczonych użytkowników :)
Zdrówko!

Edytowane przez gachia77

Opublikowano

✌♻Witaj♻✌

Opublikowano

Witaj☺

Opublikowano

Witaj☺

Opublikowano

Cześć. Jestem Robert, 23 lata ze Szczecinka. Obecnie posiadam Mondeo mk1 i jestem Klubowiczem " Mondeo Klub Polska ". Planuje zmienić markę, wiem jak kluby potrafia dużo wnieść i pomóc w aucie dlatego postanowiłem założyć tutaj konto. Mam w planach do wiosny kupić Audi a4 b7 1.8T 163km(i zagazować), ciężko będzie ale jeśli się nie trafi również zacznę oglądać b7 1.9TDI:) Jak najmłodsza. Oczywiście najlepszy wypas. Kwota przeznaczona na zakup: 35tys. Pozdrawiam :):hi::hi::hi:

Edytowane przez reganajax

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.