Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam mam na imię Michał mam 23 i mieszkam w Wąbrzeźnie(40km od Torunia), niecały miesiąc temu stałem się szczęścliwym(puki co) posiadaczem Audi A4 B7 2007 rok Avant 2.0TDI Multitronic, auto będzie można obejrzeć w galerii prawdopodobnie dziś wieczorem:) chętnie poznam grupę na z kuj-pom na wspólne spoty:P

Opublikowano

Witam wszystkich z Warszawy.

Na forum zarejestrowany jestem od jakiegoś czasu jeszcze jak szukałem samochodu ale jakoś nie miałem okazji się przywitać.

Aktualnie od roku użytkuje A4 B8 3.0TDI z 2008 roku.

Opublikowano

Pare dni temu kupiłem a4 1.8 ADR z podtlenkiem lpg.

Trochę Agro Tuningu ale za śmieszną kasę sprawne technicznie autko żal było nie wziąć, do tego pewne źródło ;]

Opublikowano

Witam wszystkich zwłaszcza z Poznania i okolic.

Właśnie jestem na etapie poszukiwań A4 B8 najlepiej po lifcie czyli 2012.

Opublikowano

Cześć,

nazywam się Marcin, jestem z Białegostoku i jestem posiadaczem Audi A4 B8 2.0 TFSI Quattro z 2010r.

Do zobaczenia na zlotach!

Opublikowano

Witam :)

Opublikowano

Hej,

Od dłuższego czasu śledzę forum a4-klub.pl.

Aktualnie jeżdżę audi A3 8P Sportback ale moja rodzina się właśnie powiększyła wiec szukam większego samochodu. Mam nadzieję , że to forum pomorze w znalezieniu dobrej opcji ;]

Pozdrawiam

Opublikowano

Witaj :hi:

Opublikowano

:hi:

Edytowane przez maciarr

Opublikowano

Siemanko jestem Jacek mam 28 lat smigam a4 b5 2.4,jestem z okolic lublina,zainteresowania to glownie motoryzacja.Na co dzien pracuje jako mechanik,wieczorami mechanikuje w domu oraz lakieruje co sie popadnie milo mi bedzie poznac szczesliwych posiadaczy Audi

Opublikowano

witam. mam na imię Piotr śmigam audi a4 b8 2.0 tdi 143 km

Opublikowano

Cześć,

Rafał, 23 lata, pochodzę z Kielc. Od kilku dni szczęśliwy posiadacz Audi A4 B6 1.8 T 163 KM.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów !!!!

Opublikowano

Witam , jestem z okolic piły ,woj. Wielkopolskie .jestem posiadaczem a4b5 1.8T quattro

Opublikowano

Witam Wszystkich! :)

Jestem nowym szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 1.8T Avant ( 163PS 120kw). Jest to moja Pierwsza Audi jak i również moje pierwsze auto jako że jestem nowym Kierowcą i dopiero zaczynam moją przygodę z Audi :)

Pochodzę z Okolic Żar - Lubuskie :)

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Jak w temacie. Uzytkownik Subaru prawdopodobnie zdradzi marke i zakupi A4 '97 2.8l. Czy tak sie stanie tego nie jestem pewien, duzo tez zalezy od Was bo mam pare pytan, Ale to w dziale technicznym jak go zlokalizuje, Pozdrawiam

Opublikowano

Masz Justy czy co że w taką staroć idziesz ?

Opublikowano

Masz Justy czy co że w taką staroć idziesz ?

Impreze tez mam babcie bo '95. Poprostu jakis dinozaur motoryzacyjny ze mnie, ktory uwaza ze era motoryzacji skonczyla sie po 2000 roku i tyle.

Opublikowano

Impreza 2.0 albo więcej z 4wd ? Biere !

Opublikowano

(Karpacz) Witam Wszystkich!!!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.