Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozumiem ogólnie mam 21 lat ;) i po prostu zbierałem powoli na auto które mi się podobało jeżeli chodzi o kulturę silnika ilość koni jak i o wygląd ,

Ogólnie chce automata nie chce też kupować auta do zabaw ( wtedy to BMW) chce po poprostu wygodnego sedana z Quatro np

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemanko!

Opublikowano

Witamy! :hi:

Opublikowano

Witam

Jestem tu nowy. Noszę się z zamiarem kupna pierwszego audi. Wybór padł na A4 B8 Avant 2,0 TFSI, ale z tego co się naczytałem to zaczynam się przychylać w stronę 1,8 bo się boje tych problemów z olejem. Mam nadzieję że uda się znaleźć jakiś fajny egzemplarz w S-Linie. Trzymajcie kciuki i liczę na pomoc

Opublikowano

Witam kolegów i koleżanki.

Jestem z Gdańska i szukam ładnej b5 1.9 tdi po 99r.

Opublikowano

Czesc :hi:

Nie wiem czy wiesz, ale 1.8 tez wciaga olej, najlepiej jak juz szukasz benzyny to szukaj po akcji serwioswej, lub po prostu po wymianie pierscieni na tlokach

Opublikowano

Witam serdecznie

Ponad 5 lat posiadam A6 z 2002 2.5 tdi avant quattro i bardzo lubię a właściwie lubiłem to auto ale niestety padł tip tronic i już chyba odpuszczę sobie naprawę (za auto 5 lat temu dałem 18 tys i mocno je porysowałem i poobijałem tu i tam wiec już nie warto ) Właściwie i tak przymierzam się do zakupu nowego auta i najbardziej po głowie chodzi mi A4 Allroad z benzynka od biedy może zwykle a4 avant byle quattro stad moja obecność na forum :)

Opublikowano

Witam wszystkich, jestem z Gliwic, właśnie kupiłem dzis wymarzone audi a4 b6 1.9 tdi AVF limuzyna,

Mysle ze znajdę odp na wiele nurtujących mnie pytan?

Pozdrawiam

Edytowane przez blady666

Opublikowano

Witam wszystkich! POZDRÓWKI z Krakowa!

Opublikowano

Witam wszystkich jestem z Grajewa po fordzie przyszedł czas na Audi a4 b6 1.8 T automat niebawem wrzucę trochę zdjęć i liczę na pomoc w pomysłach na modach pozdrawiam

Opublikowano

Witam od niedawna jestem właścicielem Audi A4 B5 w automacie .Lubię naprawiać sam swoje auta i w niektórych sprawach technicznych zapytać się innych właścicieli o radę. Mam pytanko w starym temacie ,będę wymieniał zimering w skrzyni biegów na półośce i nie wiem w którym miejscu dolać oleju i oczywiście sprawdzić stan.Proszę o zdięcia lub linki jak to zrobić.?

Edytowane przez Stefanoprodi

Opublikowano

Witaj :hi:

Opublikowano

witam kolegów audi-maniaków. Jestem tu od kilku lat, ale chyba jeszcze nic nie napisałem...

Pozdrawiam pasjonatów audi i wszystkiego co śmierdzi paliwem :)

Opublikowano

Od miesiąca jestem dumnym posiadaczem A4 B7 3.0TDI Quattro i dlatego postanowiłem dołączyć do Waszego Klubu. Pozdrawiam Serdecznie

Opublikowano

Witam wszystkich i pozdrawiam z Głogowa

Opublikowano

Witam wszystkich ?

Opublikowano

Witaj na pokładzie :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.