Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich forumowiczów serdecznie.

Pochodzę z Nowego Sącza

Posiadam Audi A4 B6 2.0b 130KM :)

Pozdrawiam.

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam!

bezawaryjności życzę :)

Opublikowano

Witam,

180km quattro nic dziwnego, że jesteś zadowolony !

bezawaryjności życzę :)

Opublikowano

Witamy! :)

pozdrawiamy

Opublikowano

Cześć wszystkim, mam na imię Janek, jestem z okolic Opola (woj.Opolskie) i na forum trafiłem, ponieważ podjąłem męską decyzję o zakupie pierwszego, wymarzonego AUDI :) Mam nadzieje, że z Waszą wiedzą i pomocą dowiem się czegoś więcej i za jakiś czas będę mógł uzupełnić profil o dane mojej A czwóreczki :)

 

pozdrawiam

Opublikowano

Witam. Mam na imię Konrad i posiadam audi a4 b8 2.0 tdi.

Aktualnie mieszkam w Rheinbach 

Z pomocą tego forum chciałbym przede wszystkim trochę zmodyfikować i poprawić wygląd samochodu 

 

Pozdrawiam

Opublikowano
18 minut temu, KonradNrg napisał:

Witam. Mam na imię Konrad i posiadam audi a4 b8 2.0 tdi.

Aktualnie mieszkam w Rheinbach 

Z pomocą tego forum chciałbym przede wszystkim trochę zmodyfikować i poprawić wygląd samochodu 

 

Pozdrawiam

czesc,

pracujesz tam na stale?

gratulacje tez mam b8 lecz tfsi.

 

Opublikowano

Pracuje już rok w Niemczech i jeszcZe nie myślę o powrocie ale .. zobaczymy ;)

Myślę że nie będę żałował wyboru , odnośnie audi.

A tobie jak się sprawuje ? ?

Pozdrawiam

Opublikowano

ja zapracowalem na autko w holandii.

sprawuje sie bez zadnych problemow. od lipca jezdze z usmiechem na twarzy :))) wczesniej mialem alfe romeo z 2004r to nie do porownania.

pozdrawiam :)

Opublikowano

Na taki samochód w Polsce to było by ciężko zarobić ... 

No tak z alfy do audi to jest skok xd 

Ja przesiadlem się z Hondy i mercedesa . Jak dla mnie na pierwszym miejscu audi ?

Opublikowano

Posiadam Audi A4 B5 1.8 125km 1997 r. Problem jest z rozruchem. Dzisiaj już nie odpalił. Ale wcześniej Graniczyło z cudem aby go odpalić. Jak już zdarzyło się że odpalił to gdzieś po dwóch sekundach pracy gasi się go i już odpala się go za każdym razem. A dzisiaj już odmówił posłuszeństwa całkowicie. Dodam że auto jest na gazie i z gazu też nie odpalił. Może ktoś kiedyś miał taki problem. Jak tak to proszę o sugestie.  Pozdrawiam.

Opublikowano

Witam,

Rozglądam się za nowym samochodem.  Jedną z opcji jest A4 B6. Zawitałem na forum by skorzystać ze zgromadzonej tu wiedzy i Waszego doświadczenia.

Pozdrawiam

Paweł

Opublikowano

Witam,

powodzenia w szukaniu!

masz działy odpowiednie gdzie możesz śmiało zadać pytanie, a na pewno uzyskasz konkretne odpowiedzi od forumowiczów.

Pozdrowienia z Lublina

Opublikowano

Witam wszystkich od kilku dni jestem użytkownikiem audi a4 b8 2.0 tdi avant. 2008r.

Opublikowano

Witam, nie dawno zostałem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b5, i chciał bym wymienić w nim olej, tylko ze nie wiem co było do niego wcześniej lane, samochód ma przebieg 189 000, co polecacie do niego ?

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy. Odpowiedź znajdziesz na forum.

Opublikowano

Witaj, zły dział:facepalm:

Opublikowano

Cześć,

 nazywam się Igor i jestem z Wrocławia. Od zawsze chciałem Audi, ale jeszcze nigdy się nie złożyło. Planuję przesiadkę z mojej Octavii 1.8T na A4 2,4 lub 3.0 V6 ale o tym w innym wątku :)

Opublikowano

Witam mam pytanie czy do a4 b8 z silnikiem 1.8tfsi da sie wstawic 1.8 t 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.

Opublikowano

Witam wszystkich.

Niedawno nabyłem w drodze kupna z zagramanicy Audi A4  14r. jak na razie jest jeszcze dopieszczany i nie mogę się doczekać kiedy się przejadę :-). Od 4 lat jeżdżę A4 b7 i jestem bardzo zadowolony, nigdy mnie nie zawiódł więc dalej kontynuuję przygodę z Audi A4 tylko troszeczkę nowszym modelem, mam nadzieję, że też mnie nie zawiedzie, niestety z tym starszym będę musiał się rozstać :-(

Pozdrawiam wszystkich ;-)

Opublikowano

witam ktos moze dobra lakier szary do spojleru w audi

 

Zawartość dodana 3 minutes later
9 godzin temu, bodzio112237 napisał:

witam ktos moze dobra lakier szary do spojleru w audi jak co prosze o link

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.