Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 13 marca 2017 o 12:42, Lidia 85 napisał:

witam wszystkich 

Cześć Lidzia. Witamy w klubie A4. 

PS. W roczniku wpisujemy rocznik samochodu, a nie swój :)))) heh. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam klubowiczów .

Za dawnych czasów miałem Audi 80 B3  , potem B4 .

Teraz się za A4 rozglądam .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę z mojego miasta!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Od kilku tygodni jestem szczęśliwym A4 B8 Avant S-Line 2008r :)

IMG_20170301_131523.jpg

IMG_20170323_091308.jpg

IMG_20170323_091234.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnoście alufelg czy 17 z oponami 225 45 17 et 56 będą pasowały mi do a4 b6 2001

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."

Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.

Odpowiedź znajdziesz w odpowiednim dziale Felgi i opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów!
W ubiegłym roku udało mi się w końcu kupić pierwsze porządne auto - A4 B7 s-line, 2.0 tdi BLB, na zawiasie 1BV. Niestety póki co, na 10 miesięcy jak je mam jeżdżę trochę ponad połowę czasu - już dwa razy próbowano mi je ukraść. Pochodzę z przepięknego Pojezierza Drawskiego, ale na co dzień stacjonuję w Poznaniu i średnio 2 weekendy w miesiącu spędzam w Szczecinie. Bardzo chętnie poznam ludzi (najlepiej z Poznania), zarówno tych którzy potrafią konstruktywnie poradzić w kwestiach technicznych, jak i pasjonatów A4. Sam na razie jestem pasjonatem bardziej w gadce niż w czynach, ale chciałbym to zmienić w tym roku. Pozdro!IMG_0674.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy i powodzenia. Szykuj się na grubą lekturę i kopalnię wiedzy, ale też na krytykę jak zadasz pytanie które dla większości tu jest oczywiste. Ja jestem tu od kilku miesięcy i nauczyłem się, że większość odpowiedzi już jest, tylko trzeba cierpliwie wertować wątki... zwłaszcza o diagnostyce i możliwościach "upgrejdów" poszczególnych komponentów auta ;) Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Oczywiście forum wertuje już niemal od pierwszego dnia po zakupie ;) Sam już doszedłem do tego, że to forum to istna kopalnia wiedzy, no ale wszystkiego się też nie przeczyta. Postaram się być jak najbardziej rzetelny w swoich wypocinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich członków forum, znawców Audi a przede wszystkim audi a4 b5. Moje pytanie brzmi czy Audi które posiadam to przedlift czy polift? Byłem przkonany że to przedlift, ale na pewnej grupie przypadkowo dowiedziałem się, że jest to polift, mam założone pseudo 'tuningowe' zderzaki i postanowiłem zmienić je na seryjne,  ale kupiłem już przedlifty, i drugie pytanie brzmi czy jeśli audi mam poliftowe a zderzaki z przedlifta czy podejdą mi do samochodu? Z góry dzięki za odpowiedzi i rady. :)

IMG_20160226_141849.jpg

IMG_20160226_142039.jpg

IMG_20151128_150435.jpg

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz polifta. Od 97r szedł pierwszy lift a Ty masz 99r i jest po drugim lifcie

Zawartość dodana 1 minute later

Ale to nie dział na takie pytania. Po za tym info jest podane w odpowiednim dziale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,po kilku latach tłuczenia sie służbówkami,zakupilem 14-letnie AKE 2.5TDI Quattro,z racji wieku wnętrze troszkę podmęczone.Mam nadzieję,że z pomocą tego forum i użytkowników doprowadzę go do zadawalającego stanu.Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich forumowiczów serdecznie jako że jest to mój pierwszy post.

 

Pochodzę z pod Szczecina.

Posiadam Audi A4 B6 V6 Diesel 180hp quattro 2002 rok i jestem bardzo zadowolony :)

 

 

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...