Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Przesiadłem się z Subaru (miałem kilka modeli)  na Audi, obym nie żałował ;-) W piątek pierwsza wizyta w serwisie Lubin bo w okolicy nikt nie ogarnia TFSI :-/ . 

Pozdrawiam Sebastian 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Michał z Łodzi posiadacz b5 avant 1,8 ADR i problem z nim związany jeszcze nie zdiagnozowany ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Od czerwca 2016r jestem posiadaczem Audi A4 B6 sedan 1.8T bfb 2003r. Wkońcu postanowiłem się zarejstrować, w najblizszym czasie zamierzam dłubnąć troche moje A4 i będę potrzebował trochę pomocy z Waszej strony jeżeli chodzi o informacje techniczne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie grono całego forum.

Mam na imię Bartek i mieszkam w małej miejscowości między Poznaniem a Wrocławiem. 

Poprzednio należałem do A6Klub, ale jak możecie się domyślić poszła mała degradacja. Z benzynowej pojemności prawie  2800 cm3  z 1998 roku przesiadłem się na prawie  1900 cm3 oleju z 2001. Co tu dużo pisać... kocham Audi pomimo faktu, że mój portfel wygląda jak fit po ostatniej miłości  :D
Mam nadzieję, że nie będę tutaj szukał za dużo problemów (chociaż już teraz możecie znaleźć mój post z prośbą o pomoc z twardym hamulcem).

 

Pozdrawiam serdecznie

B.T.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Exkita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i od razu przepraszam za pominięcie tak ważnej sprawy jak przywitanie się. Mam imię Filip pochodzę z Gdańska posiadam audi a4 b5 2001 rok 1.9 to ajm mapowany na 130 km:)  pozdrawiam gorąco 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy jakiś spot Cinek w weekend :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, jestem na etapie zakupu a4 b5 dla żony, także będę miał do was pewnie wiele pytań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Spoiler

 

mam problem typu jestem posiadaczem a4b6 1.8t nie otwiera mi sie bagażnik ani z pilota poprzez przytrzymanie przycisku otwarcia bagażnika ani podczas nacisniecia klamki odgłos ruchu silniczka jest ale klapa sie nie otwiera pomóżcie prosze bo mam dość otwierania bagażnika z klucza?


 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."

Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.

PS. Temat opisany na forum tylko trzeba odszukać temat poprzez wyszukiwarkę
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imię Maciek, jestem z Elbląga. Od listopada 2016 posiadam audi A4 b6 1.8t 163KM BFB. ( jak do tej pory jestem zadowolony :wink: )

Jako, że dziś piątek to życzę udanego weekendu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, powodzenia w poszukiwaniach :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać ! :D Załóż swój wątek autka i ogień ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego Forumowicza. Ładna S-ka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałbym przywitać Wszystkich pozytywnie zakręconych na punkcie marki audi i podziękować za przyjęcie do Forum :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich na forum. Jestem z Bydgoszczy i obecnie jezdze troche pomodzonym seatem po swapie na 2.7tt. mam nadzieje, ze spotkamy sie wkrotce na jakims lokalnym spocie :). pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...