Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Nazywam sie Patryk, pochodzę z miejscowości Mońki na Podlasiu. Moje Auto to A4 B6 2004r.  Jest to moje drugie auto, wcześniej miałem Passata B5 90 km 98 rok i zrobiłem nim ok 50 tys km :)

Pozdrawiam.

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Cytuj

2. Jak w każdym miejscu publicznym wchodząc dobrze widziane jest przywitać się.

Zaczynam przygodę z AUDI :)

Nadaję z Zawierza, wieś pod Braniewem, a pochodzę z Elbląga... Latam do UK 4 razy w roku, taki tam PHP guru co lubi od niedawna audi.
Forum znalezione - po wyskoczeniu błędu P2011 oraz zerknięciu pod fotel kierowcy (wypięty kabelek - chyba od czujnika zapięcia pasa... Nie zapięcie pasa nie powoduje "pikania")...
Szukam wiedzy na forum...

Mój "darth vader" to b7 avant 3.0TDI quattro + sline (brązowa skórka, chromy, ciemne szybki ;))

Witam i pozdrawiam.

 

Opublikowano

Czesc!

Witam wszystkich sympatyków A4, szczególnie S4 B5. 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Dzięki za "przypomnienie" o spotach ;) Na pewno kiedyś się pojawię.. :ok2:

Pozdrowionka!!

Opublikowano

Witam wszystkich audi klubowiczów, pozdrawiam 

Edytowane przez Donswistak

Opublikowano
6 godzin temu, Kamiś napisał:

Dzięki za "przypomnienie" o spotach ;) Na pewno kiedyś się pojawię.. :ok2:

Pozdrowionka!!

Zapraszamy :)

Opublikowano

Witam wszystkich kolegów i koleżanki....stałem się posiadaczem dzięki namowom kolegi Audi A4 2.8 quatro i nie zamienie na żadne inne.......

Opublikowano

Witam wszystkich 

Nazywam się Dawid jestem z Kielc i obecnie przemieszczam się Audi A4 B5 1.8t "AJL" Quattro 180 km

Opublikowano

witam wszystkich na forum i pozdrawiam

Opublikowano

Cześć, 

Witam wszystkich forumowiczów.  Jestem Jakub, mieszkam w okolicy Poznania. Jestem świeżo po przesiadce z A3 8P Sportback 1.9 TDI 105 KM na A4 B8 Avant 2.0 TDI 170 KM. 
Pozdrawiam. :) 

Opublikowano

Cześć. Jestem Grzegorz, z Krakowa. 

Moje pierwsze audi:

a4 sedan, 2014, 2.0 TDI, quattro, s-tronic. 

 

Zajarany tym autem jak mało kto!

 

pozdrawiam

Opublikowano

Witam wszystkich posiadaczy audi! ;)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Witam wszystkich . Tomek Zduńska Wola

Opublikowano

Witam, mieszkam na terenie południowych Niemiec, moje auto to Audi Q5 2.0 TDi CAGA, z 2010r., z racji posiadanego silnika postanowiłem zarejestrować się tutaj, czytam Was od kilku miesięcy, wrażenie robi ilość informacji, które można tu znaleźć. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Opublikowano

Jak widać jestem nowy i zielony na forum:wink:...ale od około roku często a nawet bardzo często korzystam z waszych porad i spostrzeżeń....jesteście WIELCY...  Do rzeczy... jestem z południa polski z małego miasteczka na Opolszczyźnie, dokładnie Zawadzkie... moje Audi to A4 B6 sedan z 2001 roku z silnikiem ALT 2.0 Benzyna. Gorąco pozdrawiam wszystkich użytkowników forum i administratorów.

Opublikowano

Siemaaanko Wszystkim 

Opublikowano
15 minut temu, wisniama napisał:

Siemaaanko Wszystkim 

Sieeeeema !!

Opublikowano

Siemanko wszystkim jestem nowy i widam sie z wami:D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.