Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, wszystkich zapaleńców marki ? Mam na imie Arkadiusz. Jestem z woj. Mazowieckiego  gdzie mieści się moje rodzinne miasto, oraz woj. kujawsko-pomorskie gdzie aktualnie zamieszkuje. Pozdrawiam serdecznie forumowiczów. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich posiadaczy pięknego samochodu.

Mieszkam w Lubinie, miejscowości mieszczącej się w województwie Dolnośląskim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie panów

Spoiler

, jestem tutaj za względu na to iż  zamierzam kupić samochód Audi A4 B8 dokładnie interesuje się silnikiem 2.0T i stąd moje pytanie.. jestescie posiadaczami owych samochodów również z innymi silnikami.. jestescie w stanie coś mi podpowiedzieć? Doradzić? Nie chciał bym kupić czegoś co zaraz bym musiał co chwile prowadzac do mechanika ? także liczę na waszą pomoc  z góry dziękuję za wszelkie komentarze ?

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Proszę uzupełnić profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Łukasz i jestem z Sosnowca. na chwile obecną nie posiadam żadnego modelu ze znaczkiem Audi ;) , ale mam nadzieje że się to za nie długo zmieni, ponieważ poszukuje A4 B6 1.8T Avant Quattro.

Pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Spoiler

 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Edytowane przez macsok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Spoiler

mam problem z moja a4 b8 na fisie spalanie pokazuje mi km/l. Jak przestawić żeby były l/km. Auto sprowadzone z itali.

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem tu nowy, będę często zaglądał, a mało się udzielał, bo nie chcę wypytywać o rzeczy, które z pewnością znajdę już w aktualnych tematach.

Niemniej jednak miło będzie Was poznać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29 września 2017 o 12:28, Sopel38 napisał:

Witam wszystkich na forum :) audi a4 b8 2011 rok :) 

Siemanko, witamy w Klubie :a4fan:.

zapraszam na warszawskie spoty. Info w moim podpisie. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29 września 2017 o 20:33, Wirus11v napisał:

Siemanko wszystkim. Nazywam się Mirek pochodzę z Warszawy Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Audi A4 B8 1.8TFSI 2011r Pozdrawiam 

Siemanko, witamy w Klubie :a4fan:.

zapraszam na warszawskie spoty. Info w moim podpisie. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniaj :)

Tymczasem zapraszam na warszawskie spoty. Info w moim podpisie. Pzdr.

W dniu 25 września 2016 o 00:39, Kamiś napisał:

Nazywam się Kamil, Rzeszowiak obecnie mieszkający w stolicy (czytaj słoik) :)

Cierpliwie szukam A4 B6 Avant 1.8 T S line.. (nie jest łatwo :( ).

Pozdrowionka dla Pasjonatów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,jestem Łukasz i mieszkam w miejscowości Rytwiany woj. świętokrzyskie. Posiadam audi a4 b6 z silnikiem 1.9 tdi w Sedanie,rocznik 2003. Auto zakupione w kwietniu 2013 roku ale dopiero od tego roku postanowiłem się za niego zabrać bo muszę przyznać że jest trochę zaniedbany.Mam nadzieję powoli go ogarnąć i pochwalić się efektami,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, 

Patryk ze Szczecina, od czerwca posiadacz Audi A5, 2.0 TFSI :) jakieś spoty u nas w mieście? 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam i o zdrowie pytam? :) Mam nadzieję, że trzymajcie się lepiej niż ja tą jesienną porą.

Spoiler

 

Drodzy forumowicze rejestruje się tu ze względu na Pana Michała (kixi), muszę się jakoś skontaktować. Zapewne spore grono już wie o co mi chodzi ;)

Jestem od niedawna posiadaczem A3 (silnik 1.8 CDAA ) z przebiegiem 93 tys. Z racji kupna na fakturę VAT, (Sprzedawca ma firmę) aby nie płacić dużo US wpisał "uszkodzony silnik". Przed zakupem widziałem "że te silniki biorą olej", a co dokładnie w trawie piszczy nie doczytałem. Po kupnie samochodu zrobiłem ponad 1000 km i zapaliła się kontrolka z niskim poziomem oleju. Dołem pół litra i po 560 km ponownie zapaliła się kontrolka. Dopiero wtedy zagłębiłem się w temat...

 

Pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna szerokości, przyczepności i SZCZELNOŚCI przede wszystkim. 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...