Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytkich!

Jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 1.8 '95.

Chęć dzielenia się wrażeniami, spostrzeżeniami jak również problemami związanymi z marką skłoniła mnie do zarejestrowania się. :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Mam na imię Rysiek,wiek stary pryk 60 lat Osiem miesięcy temu sprawiłem sobie i rodzinie A4 AFN kombi 1997.

Lubie jak mam czas pomajstrować przy swojej niumi.Mocniej deptam tylko z wnukiem, reszta rodziny nie akceptuje tego.Młode byczi jesteście super. Podziwiam was za wiedze i logiczne wyciąganie wniosków.

Forum A4 super sprawa, kopalnia wiedzy o A4. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nazywam się Filip i od ok miesiąca jestem szczęśliwym właścicielem B5. Auto ściągnąłem z Osnabruck w Niemczech.

Forum a4-klub bardzo mi pomogło w wyborze wersji silnikowej auta i mam nadzieję że równie dobrze będzie mi pomagało we właściwym, użytkowaniu, serwisowaniu i samodzielnym naprawianiu samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie. Nowy na forum, prawie nowy (od ponad roku) posiadacz A4.

Ja jestem z Krakowa, a moje Audi pochodzi z Krefeld. 11-latek ma juz prawie 190 kkm i jest mlodszy od wlasciciela o...19 lat.

Czarny Avant ma 125-konne ADR pod maska i naped tylko na przod. Srednie zuzycie paliwa (mierzone w sumie na dystansie ponad 13.000 km) to 8,1 l/100 km Pb95. W tej chwili jestem na etapie przegladow i wymian w ukl. hamulcowym.

Witam jeszcze raz, pozdrawiam i do napisania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemandro.Kupa fachmanow w jednym miejscu :D Mowie ci tego ci nie da zaden mechanik co da ci a4-klub.pl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich członków klubu A4. Jestem Czajek82. Od niedawna posiadam Audi A4 2.8 Quattro z 1998 roku z instalacją gazową. Do chwili obecnej jestem bardzo zadowolony z mojego wyboru i mam nadzieje ze tak już zostanie. Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...