Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Nazywam się Bartek, jestem z Białegostoku i od dwóch miesięcy jestem posiadaczem Audi A4 B5 1999r, 110km :audi::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

od dwóch tygodni jestem posiadaczem pięknej A4 B6 z maja 2004r. Auto kupiłem od znajomego, który sprowadził go z Niemiec, użytkował prze 5 lat a teram mam go ja i jestem jego trzecim właścicielem;) Samochód ma ciekawy przebieg i co ważniejsze oryginalny...175 tys...myślę, że jak dla Audi to bardzo mało. Do Polski przyjechało w 2008 r i na naszych drogach przejechało dopiero lekko ponad 50 tys.

Silnik to 1,9 TDI 131PS. Auto bardzo dobrze wyposażone...tiptronic, fotele pół skóra-alcantara, tempomat i wiele wiele innych;)

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów!;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich serdecznie. Może niektórzy mnie kojarzą z mojego poprzedniego auta (czerwone audi B4 limo). Tymczasem nowy samochód u mnie i zawitałem tutaj do Was zobaczyć jak się macie :) Pozdrawiam i mam nadzieję że dobrze nam się będzie współpracować :)

Pozdrosy, Niki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jak to regulamin nakazuje przedstawiam się grzecznie :) Więc jestem z Warszawy i mam na imię Sebastian. Niestety nie mam jeszcze audi ale dlatego założyłem tutaj konto aby z Waszą pomocą kupic jakiś fajny egzemplarz. Ogólnie szukam A4 B6 1.8T ale nie wiem jeszcze czy Quattro czy nie. Wiem że na forum sporo wypowiedzi ale i tak ciężko mi się zdecydowac. W sumie jeżdze mało bo tylko weekendy ale tu nadrabiam trochę :) Wcześniej miałem diesla Toledo II no i średnio byłem zadowolony. A wiadomo Audi klasa wyżej. Na co mam zwrócic uwagę przy zakupie tego 1.8T? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem srebrnego Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI 130 KM AVF. Jak powszechnie wiadomo, posiadanie auta zobowiązuje do odpowiedniego dbania o nie. A gdzie znajdę więcej niezbędnych do tego informacji, jak nie wśród Szanownych Kolegów (i oczywiście Koleżanek, jeżeli są takowe)?

Choć w temacie podałem Kutno, niedługo moje miejsce zamieszkania zmieni się na Gdańsk, co, jak sądzę, przełoży się na aktywny udział w zlotach.

Póki co witam wszystkich i liczę na owocną współpracę.

Pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...