Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

... ja jeszcze nie mam Audi, ale może w najbiższym czasie nabędę - stąd moje zainteresowanie tym forum.

Teraz kilka uwag co do rejestracji - bo to chyba lekkie przegięcie. Wybór kraju ze wszystkich krajów świata - jak dla mnie przerost formy nad treścią. Obowiązek podawania innych danych (woj., imię, itd.), kiedy i tak można ścieminić... no i obostrzenia co do hasła, takie jak u mnie w sieci bankowej, co tylko utrudnia zapamiętanie, a co za tym idzie dostęp do forum. Myślę sobię, że przez tak "przegiętą" formę rejestracji tracicie całą masę potencjalnych forumowiczów, sam byłe blisko porzucenia rejestracji, jak za którymś tam razem dowiedziałem się, że hasło nie spełnia jeszcze jakichś kryteriów.

ps. do tego jeszcze obowiązek przywitania - to tak jakby gdzie wymagano bycia fajnym - fajnym się jest albo się nei jest - nie da się tego na nikim wymóc.