Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, nazywam się Konrad, jestem z województwa Lubelskiego od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 2.0TDI 170KM, i zaczynam się powoli uczyć tego samochodu. Liczę na to, że uzyskam z tego forum wiele ciekawych wiadomości, i będę się mógł czegoś nauczyć. Pozdrawiam i witam jeszcze raz !

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

witam od wczoraj jestem posiadaczem a4b6 w napędzie quattro, wcześniej jeździłem a3 8p

niedługo opisze auto w odpowiednim dziale, proszę nie sugerować się Nickiem Michalekbmw (bmw - skrót od Warszawskiej dzielnicy Bemowo) nie od samochodu.

pozdrawiam wszystkich Audi-Maniaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam na imię Kasia mam 27 lat mieszkam na Podkarpaciu i od paru dni jestem szczęśliwą posiadaczką AUDI A4B6 .Chciałam się przywitać i pozdrowić wszystkich forumowiczów.Jako że jestem początkująca w temacie AUDI na tą chwile wiele nie pomogę na forum ale mam nadzieje ze szybko się to zmieni. Jeszcze raz pozdrawiam i do zobaczenia na zlotach(mam nadzieje że na takowe zawitam) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem nowy:) ( dodam że poszukuję A4 B6 z silnikiem 1.8T w quattro liczę na Waszą pomoc:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...