Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich. Nazywam sie Kamil mam 21lat. Z zawodu jestem kierowca, mieszkam w Wałbrzychu. Moja przygoda z audi zaczela sie w Weekend;) posiadam a4 90km z 94r. Blacharsko i technicznie mozna powiedzieć igielka hehe;) Mysle ze milo spedze tutaj czas. Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bydgoszcz.

Witam serdecznie wszystkich.

Jestem nowy więc czas się przedstawić, mianowicie:

Rafał 25 lat, pracuje jako handlowiec, robię około 300 km dziennie, dodatkowo studiuję.

Co do aut:

Miałem na samym początku stare poczciwe audi B4 80 - do tej pory jest w rodzinie jeździ nim szanowna Mama :)

Co prawda silnik już przełożony na mocniejszy ale jest dobrze :)

Osobiście po audi miałem passata b5 1.8T który dobrze się sprawował. lecz to nie to.

Przymierzam się do zakupu audi A4 B6 sedan 1.8T.

Fakt faktem najeździłem się już za tym samochodem z 3 miesiące ( szukam od stycznia ). Wszystkie oferowane auta są w takim stanie - szczególnie silniki, że pożal się Boże.

W ten weekend który minął pojechałem aż 500 km, gdzie no prywatny sprzedawca tak zachwalal auto i zarzekał się że jest w idealnym stanie, że aż uwierzyłem.

Okazał się totalnym szrotem, audi 80 którym pojechaliśmy 115 km objechałbym go z 3 razy jak nie więcej.

Wiem jak silnik 1.8T pracuje i powoli wątpie że znajdę względnie utrzymany egzemplarz :P

Albo widocznie 17 tyś to za mało żeby znaleźć to auto w dobrym stanie.

Zostaje mi szukać dalej, ale to moja krótka historia z początkami szukania tego auta, audi i tak kupie więc mam nadzieję, że na zlot podjadę już tym autem :)

Pozdrawiam R.G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie się stałem się szczęśliwym posiadaczem S4 4.2 V8. Z czasem wszystko zacznę opisywać i dzielić się z Wami moimi "przygodami" z eska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Nazywam się Tomek, przygodę z Audi zacząłem już dobre kilka lat temu i póki co jestem wierny tej marce... :)

od 6miesięcy posiadam A4 b6 Avant w Awx-ie ponieważ potrzebne było "większe" auto :grin: oraz mam jeszcze Audi TT na mniejsze wypady :D

Wiem z autopsji że forum jest bardzo przydatna kopalnia wiedzy także w miarę możliwości oraz wiedzy z pewnością będę się z wami dzielił swoimi spostrzeżeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich AudiManiaków! ;)
Mam na imię Łukasz, jestem z Adamówki (woj.podkarpackie).
Obecnie jestem posiadaczem (już prawie rok) mojej drugiej Audi.
Mianowicie Audi A4 B5 AVANT 1.9TDI AVG 110KM
Mam nadzieje, że znajde tu dużo ciekawych porad, wskazówek, jak i ja też sam postaram się podzielić moimi.
Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :) Od kilku dni jestem posiadaczem Audi A4 B6 1.9 AWX. Autko zostało przywiezione z Włoch, posiada trochę mankamentów ale mam nadzieje, że z Waszą wiedzą i pomocą uda mi się pomalutku doprowadzić ją do porządku :) I na początek pytanko pytanko :) Jest ktoś z okolic Oświęcimia/Kęt kto w razie potrzeby posłuży radą bądź udzieli pomocy? :) Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jako, że zarzuciłem tematem z pytaniem to powinienem się też przedstawić:

Rok temu zostałem posiadaczem mojego pierwszego auta i to od razu Audi :D

A4 B5 w Sedanie, 2000 rok, 1,9 TDI, 110 KM, silnik AVG

Ogólnie auto w całkiem dobrym stanie, jak na te lata ;)

Po roku stwierdziłem, że muszę "zrobić ją do porządku" w związku z czym tak wygląda moja lista "to do":

- wymiana padniętego wentylatora klimatyzacji,

- naprawa niedziałającej popielniczki,

- wyczyszczenie przednich reflektorów,

- montaż podłokietnika,

- wygłuszenie przednich boczków,

- naprawa luźnych klamek wewnętrznych z przodu - szukam sprężynek,

- pomalowanie plastików (przy gałce zmiany biegów, uchwyty w przednich drzwiach, osłona nad kierownicą) - tu podziałam Bollem,

- wyczyszczenie turbiny - w środę będzie po wszystkim.

Tak że ogólnie - WITAM :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...