Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Czołem wszystkim !

Mam na imię Michał (20 wiosenek za sobą...), mieszkam nie daleko stolicy (30km - WGM). W zeszłym tygodniu stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 3.0 ASN z 2001r. Polowałem na wersję quattro, ale trafiła się rodzynka o przebiegu 99k km (!). Tak, to nie są żarty... Sam nie mogłem w to uwierzyć, ale po sprawdzeniu auta okazało się że to prawda. Niestety jest to multitronic, ale stwierdziłem że skrzynia o takim przebiegu powinna działać bezbłędnie... Tak też jest, przez tydzień czasu nic nie przykuło mojej uwagi wskazującej na dziwną pracę jednostki napędowej oraz silnika ...

Mam nadzieję że współpraca z wami będzie skutkowała "perfekcyjną" obsługą samochodu, jak i podstawowych napraw oraz diagnoz. Liczę że przy waszej pomocy nauczę się prawidłowo diagnozować usterki Vag'iem, może coś wykrzesamy więcej z jednostki ASN (chciałbym chociaż 20km+). Będę się starał w miarę możliwości i wiedzy pomagać forumowiczom w naprawach oraz rozwiązywaniu problemów ze swoimi wozidełkami :)

Pozdrawiam,

Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Michał. Mam 26 lat i mieszkam w okolicach Grójca woj. Mazowieckie. Posiadam Audi a4 b6 avant 2.0 ALT z multitronic 2003r. Jest to mój 9 samochód z czego drugie audi. Wcześniej miałem a3 8L z 2003r. Mówi się, że gorszej konfiguracji a4 znaleźć to już sie nie dało ale póki co jest spoko. Oleju ubywa relatywnie mało bo okolo 100ml na 2-3 tys km :) moze dlatego, ze nie jestem piratem i nie paluje samochodu. Przebieg niby 134tys km ale jak sie okazalo 200tys. Chyba tyle :D czekam az padnie skrzynia :D

P.s - padła xD

Edytowane przez mimi856
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie w klubie :a4fan:

Pochwal się jak wygląda auto z takim przebiegiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phazu1.jpg

j7xvD8.jpg

qo3WFQ.jpg

ytUlIo.jpg

RD6V7E.jpg

xZqsN8.jpg

iZr5Bb.jpg

l0mnP0.jpg

Wysyłałem z telefonu wiec za ewentualne błędy przepraszam. Najwyżej poprawie po pracy :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Może nie do końca posiadam A4 ale AUDI to AUDI! B4 Coupe do tej pory daje radę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...